Jump to content
GIGN Forum

Darbs U.k. `n` Stuff.


Aly and Fila
 Share

Recommended Posts

Beef, ja cilvēks nonākot Anglijā, var noliktavā strādājot nopelnīt 400GBP nedēļā, labi, lai tā ir tavas sabiedrības hierarhijas apakšgals, bet te cilvēki kas atrodas "hierarhijas augšgalā" tā nepelna. Ja Tev tas liekas normāli, tad tas jau sāk izklausīties pēc gaiļa bazara, kas vienkārši par katru cenu aizstāv savu viedokli, pat saprazdams, ka viņam nav taisnība.

P.S. Sokrāts bija kalējs. Uztvēri domu?

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Saraksties te pat foruma ar dyversantu, viņš mani iekartoja UK un viss ir zbis! Braucu caur aģentūru, bet nekāds appisiens nebija, nauda nāk un darbs viegls!

klausi ko saka miedzinjsh, zinu daudzus kas strada caur agenturam, un ir tieshi taa ka vinjsh saka , darbs viegls, nauda naak, plus tev ir izaugsmes iespejas, no kraveja noliktava chalits jau uzdieneejis par veikala vaditaju un vinjam pieder ari veikala akcijas jau, plus tur maksaajot nodokljus tu pectam ari vari prasit atpakalj paarmaksaatos nodokljus

Link to comment
Share on other sites

Haizivs - tu laikam neuzķer manu ideju! ;)

Paskaties - te LV ar 800LVL algu tu jau esi sakarīgs čalis. Meitenēm patīk. Strādā značit normālā darbā. Viss čiki piki. Var ņemt dzīvokli kredītā, bērnus taisīt. UK ar 800LVL (tāda tur sanāk alga strādājot noliktavā. 160h mēnesī) tu esi noliktavas čalis. Pats zemākais. Neviena UK meitene ar tevi draudzēties negribēs. Ģimene/bērni UK - aizmirsti. Nu ok - varbūt tur tev ar 8

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Haizivs - tu laikam neuzķer manu ideju! ;)

Paskaties - te LV ar 800LVL algu tu jau esi sakarīgs čalis. Meitenēm patīk. Strādā značit normālā darbā. Viss čiki piki. Var ņemt dzīvokli kredītā, bērnus taisīt. UK ar 800LVL (tāda tur sanāk alga strādājot noliktavā. 160h mēnesī) tu esi noliktavas čalis. Pats zemākais. Neviena UK meitene ar tevi draudzēties negribēs. Ģimene/bērni UK - aizmirsti. Nu ok - varbūt tur tev ar 8

Tomēr esmu bik kļūdijies ar Tevīm!Meitenēm patīk čaļi tikai ar algu no 800ls nu plus/mīnūss!?Čiki piki viss ir arī pie mazākām summām!Nahuj vajadzīga ir kaut kāda UK random slampa,kura ir reizes 10 neglītāka par mūsu pašu daiļavām?Pats neesu Dievs,pelnu vid. mēnesī ap 600 uz rokas,otra puse pelna 400 stabili,secinu,1k mums ir,mantojuma dzīvesvieta-privātmāja,ikmēneša izdevumi ap 600ls,tas ir dzīvojot bez pārmērībām,bet ar ērtībām!Paliek +/- 400ls,varbūt Tev tās ir kapeikas,bet man tas uz doto brīdi liekas tīri ok,esmu labi paēdis,apģērbies,un vēl paliek pāri visam citam,bet tāpat jau pa maz! Tā kā nedirs,ka viss sākas tikai no 800ls un uz augšu!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

160*10,5 = 1680gbp, ja mani neviļ manas matemātikas zināšanas. (Miedzinja gadijums)

Es tavu domu uztvēru, bet deizvai jebkurš čalis, pēc videnes beigšanas var pelnīt 800ls mēnesī :) - kas te būtu ahujena, bet viņš var pelnīt, pieņemsim 160*8= 1280gbp, kas ir sūdīgi anglim, bet latvietim, bez izglītības - labs atsperiens.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jā, UK dabūt meiteni strādājot par noliktavas čali ir hujoooova, čalis bija UK, teica tā, pirmkārt tur 80% ir izmetamas un pat par brīvu neņemtu, bet tās ņemamās nevis tev saka sveiks, bet uzreiz ''parko tu strādā?'' tā lūk, es varbūt nepelnu pāri štukai mēnesi, bet vismaz es esmu mājās un tieku pie normāla materiāla :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uk ir ari daudzas smukas (protams ir vesels blaaķis neglītām resneem) bet arii ar 10 mārciņām stundā var labi dzīvot uk ja esi viens pats, māki dz;ivot un tad naudu var ātri uzkrāt,un tur meitenes uzreiz neprasa -eu cik tu pelni kur strādā, jo pashi anglji ljoti daudzi stradaa zemos darbos un neko nemāk, un pedeja laika daudzi anglji ir tik slinki ka vispar nav naudas un dzivo pie vecākiem, tur meitēm vairāk izsaka vai esi jautrs, patik izzklaides un maki kaoutko jauku pateikt, jo velviens trakums uk ir taads ka nenormali daudz čaļu spēlē datorspēles un ar meitenem runat vispar neiet,,pats esmu stradājis 1x uk un 2 gadus norvēģijā

Link to comment
Share on other sites

Nomācījos mēnesi Anglijā, precīzak Plimutā. Nu jebal, es neredzēju nevienu meiteni pie kuras mans acu skatiens kavētos ilgāk par 2 sekundēm.

nu reti kura vietējā ir simpātiska. Londonā gan forši, tur tik daudz iebraucēju, ka glītu skuķu netrūkst :)

Link to comment
Share on other sites

Skatos biifijs joprojam katru sestdienas vakaru mazliet mazliet ....

Bija man te shaizes ar netu. Drusku sajutos ka alu laikmeta cilveks. Telefona nets pec paris GB nokaras. Bet esmu ierinda.

Tiem, kurus interese darbs varu noinformet,ka ir vesela kaudze ar jaunam vakancem. Ta ka kjeriet kamer karsts. PM

Link to comment
Share on other sites

Paņem operatora "3" kartiņu, papildini par 15, iepērc, kā tur tas cepīgais tekstiņš bija, neatceros, kaut kas saistībā ar ēšanu, trolol. principā, par 15 papildini, veselu mēnesi internets par brīvu, cik tur tūkstoši sms un zvanu par brīvu uz visiem tīkliem un viss būs bumbās!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...