Jump to content
GIGN Forum

Servera Mapes.


MjerLiZzzz
 Share

Recommended Posts

Sveiki, domāju, ka pienācis laiks veikt nelielas izmaiņas "maplistē".

Mani ieteikumi ir:

izņemt vai nu ctf_turbine_pro_rc1 vai ctf_turbine un pl_thundermountain

pievienot veco labo cp_stell, pl_frontier + vēl kādu. Diemžēl mapes pārzinu slikti, bet ceru, ka kāds varētu ieteikt kādu jaunu un sakarīgu karti ;)

Tikai lūdzu, nevajag komentos rakstīt visādas muļķības kā, piemēram, izņemt goldrush un dustbowl :D

Link to comment
Share on other sites

2 turbīnas ir totāls bullcraps anyway! Es vienkārši tad nevaru saprast, kam taisīja goldrush un dustbowl serveri, ja mainā joprojām tās kartes cirkulē itin bieži. Kāds tolks iet uz pusdzīvu serveri, ja mainā ir tauta un kruķī to pašu karti. Tas vienkārši aizņem servera resursus nelietderīgi, imho.

Pelēkā masa tā pat votē beigās iemetīs balsi par badwater, dustbowl, goldrush, gravelpit vai badlands. Īpaši liela tā mapju cirkulācija nav. Ja nu vēl varētu pārmainīt votes ciparus no 1-5 uz 5-9, kas atmestu iespējamību, ka kāds randomā izvēloties ieroci ir nobalsojis par ko nevēlamu, ar ko ir jāsaskaras visai bieži.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

2 turbīnas ir totāls bullcraps anyway! Es vienkārši tad nevaru saprast, kam taisīja goldrush un dustbowl serveri, ja mainā joprojām tās kartes cirkulē itin bieži. Kāds tolks iet uz pusdzīvu serveri, ja mainā ir tauta un kruķī to pašu karti. Tas vienkārši aizņem servera resursus nelietderīgi, imho.

Pelēkā masa tā pat votē beigās iemetīs balsi par badwater, dustbowl, gullywash, gravelpit vai badlands. Īpaši liela tā mapju cirkulācija nav. Ja nu vēl varētu pārmainīt votes ciparus no 1-5 uz 5-9, kas atmestu iespējamību, ka kāds randomā izvēloties ieroci ir nobalsojis par ko nevēlamu, ar ko ir jāsaskaras visai bieži.

Par to ciparu maiņu ++++

Vēl varētu samazināt laiku dustbowl un goldrush, citām mapēm ir 30 min, bet šīm, cik atceros, 1h. Manuprāt, ar 45 min. pietiktu.

Kā arī būtu ļoti jauki, ja pēc Scramble mape nesāktos no sākuma vai vienas mapes laikā scramblot max 1 reizi.

Link to comment
Share on other sites

Nu, manuprat vajag atstat tikai jauno turbine_pro_rc,

Mapliste ari bija patiesam kreisas mapes. Es par iznemsanu pl_thundermountain, ari nepatik egypt mape, jo vinas na balansetas, tev vajag tur 10-20 secundes staigat, lait tikai pieskret teleportam, un tas ir tikai izgajens no blue bazes. WTF? Pa sadu laiku sarkanie jau respawno netalu no control pointa.

Nepatik cp_badlands, no tas mape ir domata tikai scoutiem, snaiperim, vai spiegam.

Nepatik cp_steel

es par pievienosanu cp_george, kaut kad manliekas ta mape bija map pule

Link to comment
Share on other sites

Šāds maplists,būtu visjēdzīgākais:

cp_badlands

cp_granary

cp_gullywash_final

cp_warpath_b3 ( Labākā cp mape ) Download

cp_5george

cp_fastlane

cp_snakewater( bez _rcX vai bX) Downlaod

cp_degrootkeep

pl_badwater

pl_upward

pl_frontier_final

pl_hoodoo_final

plr_pipeline

tc_hydro

arena_badlands ( super gaļa 16v16 )

ctf_turbine_pro_rc1

Tagad jāuzliek cp_mann_manor ,bez laika limita,lai var drotot giftus.

Edited by mrzombie
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja taisits kā katrs grib, tad nebūs vsp tautas. Vajag dažādibu. Kā arī kpc pubā nevar būt goldrush un dustbowl?

Man liekas ka ir labi kā ir.

Izņemot par tiem scramble. Ka ja viņu uzliek, tad neatjaunas laika limits no jauna, bet piem turpinās. Jonepaitk ka mapei paliek 20min, uzliek scrambli cilveks un atkal 1h.

Edited by WangRuLang
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...