Jump to content
GIGN Forum

Acc Pub'am


Lipinsh
 Share

Recommended Posts

Pieteikums tiesību iegūšanai GIGN serverī - Pub

  • Vecums – 17;
  • Nodarbošanās – mācos ģimnāzijā un nodarbojos ar futbolu;
  • Pieredze – CS esmu nospēlējis aptuveni 2gadus. Agrāk biju uzturējies mazāk populāros serveros, bet kopš februāra uzturos pārsvarā GIGN’ā.
  • Labums – nepieciešamības gadījumos izkikošu: neaktīvos spēlētājus (afk); skatītājus (spectator), ja lieki aizņems vietu serverī. Protams, neaizmirsīšu par čīteriem. Gag’ošu neadekvātus, slap’ošu misijas nepildītājus.
  • Spēlēšanas laiki – serverī mani var redzēt pēcpusdienās, arī vakaros.

· Stati -
(pub)

http://stats.gign.lv/csdm/player.php?id=29219 (csdm)

  • Reģistrēts niks vēlamajā serverī – ir jau kādu laiku.
  • Par nospēlētajām stundām, manuprāt, viss ir skaidrs. Forumā arī esmu aktīvs, īpaši pievēršu uzmanību sūdzību topikam, tamdēļ aktīvi nododu čīterus.
  • Tiesības, kuras es vēlētos iegūt – slap, slay, kick, gag.
  • ADMINI, kuri mani atbalsta – GooD MeN, DeaDly, Dont^, Fake, maarciks.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Atbalstiju toreiz atbalstishu arii tagad...REC ,bet ir 1ns baigais minuss..Laika periods starp iepriekshejo acc pieteikumu un shito pat vesels menesis nav pagajis, a laika periods starp acc atteikumu un shito jauno pieteikumu ir tikai 2ned.. Baigais minuss....Butu vel kaadu menesi vismaz pacieties! Bet arguments,ka tik tiesham ljoti daudz stundas nospeletas paliek joprojam spekaa...

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

paulijs pa shitām nedēļām ir krietni mainijies un kļuvis daudz nopietnāks,

čīterus ari reportējis veselu lērumu,

draudzīgs serverī,attieksme spēlējot ari ir laba, kopš pēdējās reizes labojis trūkumus kas bija iepriekš

šitā spēlējot vēl pārsitīs manas nospēlētas stundas :D

REC.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, čista, pub'am vajag VĒL adminus...

Cik esmu iepazinies ar tevi "nakts rīta spama" topikā, nedomāju, ka tu būsi tas labākais piemērs GIGN admina statusam.

Protams, liels pluss ir tam, ka ir pietiekami daudz stundas nospēlētas, bet, manuprāt, tieši pubā ir pietiekami adminu.

Un nesaprotu īsti jēgu no admina, ja neprasa xb. Galvenā čīteru problēma tāpat būs aktuāla, un būs nākamais acc pieteikums pēc 2 nedēļām. Protams, kā jau tev ir reģistrēts niks, par afk tu vari parūpēties ar xvotekick.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, čista, pub'am vajag VĒL adminus...

Cik esmu iepazinies ar tevi "nakts rīta spama" topikā, nedomāju, ka tu būsi tas labākais piemērs GIGN admina statusam.

Protams, liels pluss ir tam, ka ir pietiekami daudz stundas nospēlētas, bet, manuprāt, tieši pubā ir pietiekami adminu.

Un nesaprotu īsti jēgu no admina, ja neprasa xb. Galvenā čīteru problēma tāpat būs aktuāla, un būs nākamais acc pieteikums pēc 2 nedēļām. Protams, kā jau tev ir reģistrēts niks, par afk tu vari parūpēties ar xvotekick.

Es pats jau sapratu, ka nav jēgas uzturēties ''naks rīta spamā'', jo tur īpaši nekas jēdzīgs nav, tāpēc es vairāk pievēršos sūdzību sadaļai.

Zinu, ka nesen vienam no adminiem atņēma tiesības, tāpēc ceru, ka es varētu būt labs kandidāts.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, mans lēmums nebūs viens no tiem noteicošajiem, taču kā ilggadējs gign spēletājs atļaušos izteikt savu viedokli. Uz doto brīdi, no mana skatu punkta, serverī aktīvi darbojas četri- pieciem administrātoriem, priekš puba šis skaitlis nemaz nav tik astronomisks,proti, bieži sanāk, ka serveris paliek bez adminu uzraudzības, tieši tāpec noderētu kāds papildinājums adminu rindās. Runājot par pauliju, manuprāt, viens no labakajiem kandidātiem uz šo amatu ( iespaidīgs nospēlēto stundu skaits, manāma aktivitāte 'aizmukušo čīteru' sadaļā', šaut pieprot). Kā arī prasa tikai 'zaļo' adminu paku, dodiet iespēju viņam pierādīt sevi :)

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nee, nee, nee, dot acc tikai del stundam nav vajadziibas. kad ir admini, tad jau paraugspeletajs, bet kaa nav tad personazs ir garaam, nesaskatu tur neko no admina, replikas, speles stils, galvenokaart jau speles stils, nu zurka, totala zurka, kaa vins iet atmiineet c4 ir vesela stasta veerts. labi 1x, 2x, bet ne jau regulari, pirmais nekad neies, paliek pedejais un tad seko atmazka - ko ta es 1 pret viniem visiem izdariitu. tak bljeg ej kopaa nevis ka mikstais seivojies. pilniigs un noteikts anti, adminu rindas tik dikti vajag sada stila speletajus? tad vel visa taa hujna forumaa, lai ievaaktu vajadziigos postus, aktivitaati, nesaskatu tur vispaar ne drusku atbildiibas.

  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā jau bekausis teica, tiešām aktīvi admini pub'ā ir no 4-5 un ko tu vari īsti teikt, ja vēl mani neesi redzējis darbībā.. Par postiem, c'mon, tu tiešām domā, ka tie posti spamā, ir tikai dēļ nepieciešamajiem, lai iegūtu acc? - Nē, es centos, kā n0r3k ieteica, iepzīt kaut cik forumā esošos cilvēkus, ko es arī esmu izdarījis, bet iespaidu laikam esmu atstājis, tādu kādu esmu, tādēļ es tur visticamāk vispār neuzturēšos, bet labāk gan pievērīšos sūdzību topikam.

Par manu spēlēšanas stilu, lūdzu parādi man dažus Demo, kur ir redzams ka es seivojos un neeju kopā ar visiem atmīnēt vai plantot C4! Manuprāt, ir acīm redzama skaudība, par to ka man pievērš lielāku uzmanību nekā tev.

Vēl, ja tu neesi izlasījis noteikumus adminiem, tad zinātu, ja spēlētājs (ct) paliek viens pret ( x) terroriem, piemēram 4, tad to var nosaukt suicide mission, kur reti kurš spēlētājs varētu veiksmīgi izpildīt misiju.

EDIT: Tiešām vēlos vairāk iesaistīties GIGN dzīve, tāpēc ceru, ka man varētu iedot ACC, protams, ja jau Epix uzskata, ka no manis admins ir nekāds un ja būs lērums sūdzību par manu adminēšanu, tad protams, es atteikšos.

Edited by Lipinsh
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

ja spēlētājs (ct) paliek viens pret ( x) terroriem, piemēram 4, tad to var nosaukt suicide mission, kur reti kurš spēlētājs varētu veiksmīgi izpildīt misiju.

Vispār šito vajadzētu palabot vai dzēst vispār, tā bija agrāk, tagad jau sen tie laiki ir garām kad daži krušija un parējie bija frīfragi, tagad jāiet vienam pat pret sešiem pretiniekiem un jādod pa muti, jo kopējais līmenis ir audzis (bet pašlaik krītas)

2. ja tu paliec seivot tad arī tev nav pašpārliecības, ja tu gribi būt labākais tev ''got to beat the best''

Man vajadzēja kaut ko ierakstīt :)

Nu nezinu, moška varētu arī iedot kaut ko, ja jau nav tur tā admina iekšā tad jau to pamanīs.

Link to comment
Share on other sites

kādu hujņu tu dzen? Es jau esmu admins, tātad sevi esmu pierādijis un pretenzijas no pārējiem nav bijušas, bet tu? Kādus vel demo? klau tu tupais tīni, es domāju te atradīsies cilvēki, kas ticēs maniem vārdiem, jo iemesls man te brutāli dirst sūdu par tevi nav, savādāk es to teiktu par katru, bet redzi uzmanību esi izpelnijies tieši tu. Te ik pa laikam tiek uzņemti jauni kadri adminu rindās, bet ar tiem problēmu nav, jo arī manās acīs ir parādijuši sevi no labākās puses. Admins ir piemērs un ja tas piemērs ir žurka, tad arī spēlētāji sāks atļauties vairāk kā vajadzētu.

Es redzu tikai to, ka acc nav vajadzība, bet lai garinātu krānu vai kaut kādā veidā izceltos uz pārējo fona, bet teikšu tev tā, šāda pieeja nebūs istā.

Es nezinu kad jūs spēlējat, bet adminu trūkums ir 8-15, kad cilvēkiem ir darbs, skola, lekcijas vai vienalga, bet tev ir skola? Tad kur ir labums? Naktīs tu nespēlē. Nekādu personisku antipātiju man arī nav, jo ar tevi es nekontaktēju, viedokli ieguvu no tā ko redzēju un redzu ikdienā. Labi, man īstenībā ir slinkums izķidāt tevi sīkāk, bet mans viedoklis domāju ir vairāk kā skaidrs.

Edited by Epix
  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Admins ir piemērs un ja tas piemērs ir žurka, tad arī spēlētāji sāks atļauties vairāk kā vajadzētu.

Da Paulys D tak nav Zhurka-Kempotajs, kas arii shad tad ar savu zhurkoshanu taisa pigorus,lai gana ir botu kalngals :) Vel paris jaunie kadri kas agraak mileja iezhurkot,tagad taa vairs nedara...Cilveki mainaas,..Un vel kas tiko iechekoju taaas 560h ko pujka ir nospelejis nav gada laikaa nospeletas ,bet gan 6meneshu laikaa... NU piedod man admins kas menesii 100h pavada serveriii, var tikai naakt pa labu... Un neko daudz jau neprasa,teiksim taa ja menesha laikaa par vinju sudzas,tik pat atri vinju var atbrivot no visa...Tak iedodiet pujkam pameigjinaat, marchiks un mikado abi divi arii sevi pieradiija no labakaas puses...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

good men saņemies, es nemaz nedomāju, ka viņš ir žurka-kempotājs :D

kas attiecas uz pierādīšanu, ko tad ar tām komandām var pierādīt? Ar tām meiteņu iespējām neko nevar izdarīt, par ko tur sūdzēsies? par kick taču sūdzības neraksta, randomā gagus jau arī nemētās, tad par ko sūdzēsies? Jūs jau paši sakat, ka reportē daudz, nezinu, es čo ta to neesmu manijis(forumu neesmu lasijis) serverī. Ja jau tu esi par viņu pārliecināts, tad arī tev būtu jārekomendē uz ko vairāk! Kas attiecas uz 6mēn un 500h, tas neko nemaina, ka stundas savāktas ātri, nav jau svarīgi stundas cik nodrotojis, bet pats praksē esi redzējis kā uzvedas, diemžēl vai par laimi es neko labu neesmu saskatijis. Kas attiecas uz mikado un maarciku, tie jau ir sen pazīstami, mikado jau zināms gadiem tāpēc arī tur nekādu pretenziju nav, jo ir pietiekami pazīstams uzvedībā utt. Vispār par gignu runājot slayi tiek lietoti ļoti reti, kas ir SUDĪGI, līmenis tāds ir kā ir, ir ļoti daudz sēdētāji, kas tikai gignu padara ar vien garlaicīgāku.

Edited by Epix
  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pauly D tu neko nēsi pierādījis salīdzinājumā ar maarciks. Tu vnk centies tās stundas savākt tas arī viss!

Nospēlē gadu tad paskatīsies.

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

  • Downvote 12
Link to comment
Share on other sites

Ar pauly esmu ļoti daudz spēlējis kopā uz pub, un es būtu tikai priecīgs, ja viņš kļūtu par adminu, adminu nekad nevar būt par daudz, un es pat teiktu ka viņu ir maz tajos laikos kad spēlē viņš. Atbalstu.

Atbalsta viņu arī pietiekami daudz adminu.

  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man šodien atklātības diena, teikšu godīgi. Esmu parunājies ar Deadly,Dontu un vēl kaut ko par tevi. It kā nevienam nav nekādu pretenziju, bet, tapēc jau uzreiz nav jādod acc. right? Būsim godīgi, čiteru reportēšana, draudzēšanās ar adminiem utt. tas lielākoties ir tapēc, ka gribi būt admins uz GIGNa. Vismaz man tā liekas, ja es kļūdos, piedod. Varbūt tu tiešām gribi atbalstīt GIGN serveri, lai tur nespēlētu čīteri utt.

Man par šito pieteikumu galvā ir divi lieli BET!

Vai ir vaidzīgs admins, kurš spēlē def laikos 14 - 24

Vai tiešām vajag dot adminu newschool memberim, kuru neviens it kā īsti nepazīst...?

Link to comment
Share on other sites

Man šodien atklātības diena, teikšu godīgi. Esmu parunājies ar Deadly,Dontu un vēl kaut ko par tevi. It kā nevienam nav nekādu pretenziju, bet, tapēc jau uzreiz nav jādod acc. right? Būsim godīgi, čiteru reportēšana, draudzēšanās ar adminiem utt. tas lielākoties ir tapēc, ka gribi būt admins uz GIGNa. Vismaz man tā liekas, ja es kļūdos, piedod. Varbūt tu tiešām gribi atbalstīt GIGN serveri, lai tur nespēlētu čīteri utt.

Man par šito pieteikumu galvā ir divi lieli BET!

Vai ir vaidzīgs admins, kurš spēlē def laikos 14 - 24

Vai tiešām vajag dot adminu newschool memberim, kuru neviens it kā īsti nepazīst...?

Dzekam jau ir 600h, vinsh vismaz patstavigi spelee def laikos katru dienu non-stopaa...Un tas ir darba laiks kad vairums adminu shancee darbaa, un cik shad tad pa dienas vidu no darba ieeju forumaa, biezhi tajaa laika nav adminu,... Tak iedodiet vinjam pameigjinat, sataisiis sudus nocirtiiis vinjam visu ko var nocirst....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ACC GIGN GUNGAME!!!!

Vecums - 18

Nodarbošanās - Vidusskola

Pieredze - CS (5 gadi)

GIGN būs labums, jo es pazīstu ļoti daudz cilvēku, kas grib spēlēt, man online times ir liels, bieži kad ir čīteri, nav adminu, bet es to labošu.

Spēlēju katru dienu, sākot no 14:00.

Vēlētos ACC tieši uz GUNGAME, jo tur es visbiežāk spēlēju, runājot par stundu skaitu, tas ir milzīgs, 6 mēneši tur spēlēju.Stats - 1 ranks protams, NIKS - Sukachons Atradu LINK uz statiem http://stats.gign.lv...er.php?id=26469

Paldies, gaidu jūsu atbildi.

Edited by Sukachons
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@ Sukachons

Ne tur trāpiji čali.

1. kas tad ir, ka pazīsti daudzus pazīsti, kas grib spēlēt?

2. reģistrēts niks ir?

3. kopš kura laika 21h ir daudz priekš 6 mēnešiem? Es kaut kā pie jaunumiem lasu, ka gun game serveris ir no septembra, man vai tev ir grūti ar cipariem?

Link to comment
Share on other sites

man tikai tā šķiet, bet tu sajauci.

btw, tā kā es nezinu kāda ir situācija @ gg, tad īsti neko neteikšu, bet ja vēlies adminēt, pamēģini būt nedaudz apdomīgāks un nopietnāks

edit: vismaz tik daudz, cik atrast īsto vietu kur savu pieteikumu uzrakstīt :)

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...