Jump to content
GIGN Forum

Dzīvoklis Uz 1 Dienu.


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

Paldies, gudrs palīdzētu vai skaidri un gaiši pateiktu, ka nav un liktos mierā, bet saprast var, ka te ir pasaules idioti saskrējuši un diršs par sūdiem, kam nemaz tik liela nozīme nav. čaļi jūs huj bijāt lietas kursā kas un kā. Ķipa visi ahūūnie čaļi ar bembjiem un stobriem starp kājām. Tas, ka man gandrīz kkāda lose iesēdināja, nenozīmē, ka es esmu tas par ko jūs domājat, reāli man sen būtu jāsēž, jo reāli tā šmara pati sapisās un man viņa ar savu muteri atvainojās par apmelojumu. TĀ NU KĀ, MAZĀK DIRST UN VAIRĀK DARĪT. Reāli gribētos redzēt, kā jūs man sējā šitā uzdirstu uz ielas.

  • Like 2
  • Downvote 16
Link to comment
Share on other sites

Paldies, gudrs palīdzētu vai skaidri un gaiši pateiktu, ka nav un liktos mierā, bet saprast var, ka te ir pasaules idioti saskrējuši un diršs par sūdiem, kam nemaz tik liela nozīme nav. čaļi jūs huj bijāt lietas kursā kas un kā. Ķipa visi ahūūnie čaļi ar bembjiem un stobriem starp kājām. Tas, ka man gandrīz kkāda lose iesēdināja, nenozīmē, ka es esmu tas par ko jūs domājat, reāli man sen būtu jāsēž, jo reāli tā šmara pati sapisās un man viņa ar savu muteri atvainojās par apmelojumu. TĀ NU KĀ, MAZĀK DIRST UN VAIRĀK DARĪT. Reāli gribētos redzēt, kā jūs man sējā šitā uzdirstu uz ielas.

Elementāri!

Link to comment
Share on other sites

Paldies, gudrs palīdzētu vai skaidri un gaiši pateiktu, ka nav un liktos mierā, bet saprast var, ka te ir pasaules idioti saskrējuši un diršs par sūdiem, kam nemaz tik liela nozīme nav. čaļi jūs huj bijāt lietas kursā kas un kā. Ķipa visi ahūūnie čaļi ar bembjiem un stobriem starp kājām. Tas, ka man gandrīz kkāda lose iesēdināja, nenozīmē, ka es esmu tas par ko jūs domājat, reāli man sen būtu jāsēž, jo reāli tā šmara pati sapisās un man viņa ar savu muteri atvainojās par apmelojumu. TĀ NU KĀ, MAZĀK DIRST UN VAIRĀK DARĪT. Reāli gribētos redzēt, kā jūs man sējā šitā uzdirstu uz ielas.

QQ moar nab *yawn*

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

A es mājās ielieku karstā eļļā kartoškus free, aizeju uz veikalu nopērku sasaldēto kotleti un coca colu, un man mājās sanāk BigMac komplekts :D

Bet vienalga Mc Donaldā patīk labāk, nav nekas jādara, sarkanie laimīgie rūķīši izdara visu manā vietā :D

tu atkal esi atsācis lietot? Kas ir saldētā kotlete makdonaldā? :D

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...