Jump to content
GIGN Forum

Zb, Pauti, Bļin.


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Kā panākt, lai vārītām olām baltums nelīp pie čaumalas, lobot to nost ?

Ēdu cieti vārītas. Uzreiz gāžu virsū aukstu ūdeni, paturu tajā ~2min, bet līp klāt tāpat.

Kādam varbūt vēl ir vecmamma dzīva, vai vismaz vectēvs, kurš pusmūžā ir tomēr sapratis, ka ir homītis, un tādejādi zin virtuves un tamborēšanas noslēpumus. Varētu padalīties.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vnk..paņem karotīti...vai kaut ko tādu.. viegli iespridzini olu..no visām pusēm... tā lai viscaur būtu plaisas.. pēc tam ņem putekļu sūcēju..vai arī rudenī aktuālo lapu aizpūtēju un lieta darīta.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Paprovēšu ar sāli. Gludais, ja man nesanāks - būs sūdi.

Kept, galīgi neizdevies stulbums. Tavs vectēvs nebija gejs, viņš bija vardarbīgs pedofīls.

āā, to gan es nezināju, bet ja tu to tā apgalvo, tad jau tu to labāk zini. :)

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, zinu gan. Redzu katru viņa sitienu pa Tavu galvu atspoguļojamies tavos pārgudrajos postos.

Tas labi, ka tev strādā iztēle, tik žēl, ka bišķ šķībiniekā, bet man jau netraucē. :D

edit:

Tu esi rets daunis. Vari necensties turpināt.

Nezināju, ka tādi, kuri nemāk pat olu nomizot, ir apveltīti ar kaut kādām wanabe ekstrasensu maņām. :D

Nezināju, ka olas ir mizojamas. Cirvjakāts.

Kur tava abstraktā fantāzija pēkšņi pazuda?

Man draudzene Norvēģijā, uzmini nu :)

A kepts savukārt ir lohs pa dzīvi, kaut arī savas olas protot NOMIZOT ļoti kvalitatīvi.

Vienīgais lohs šeit esi tu. ;) Ja tu neesi par to pārliecināts, tad ieskrien ar galvu sienā.

Edited by kept
  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...