Jump to content
GIGN Forum

Acc Pieteikums War3


k1wi
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vecums: 18

Nodarbošanās: Šogad pabeigšu 12.klasi un hobijs Parkour

Cs pieredze: Pazīstu counterstrike jau 8 gadus (dažreiz aiziet ciet, bet ne tik tālu lai pēkšņi ārdītos ar acc. Lai mani nomierinātu pietiek ar opciju gag.)

Labums gign war3: Spēlēju diezgan bieži war3 gign - nebūs ip mainītāji serverī, kas diezgan bieži liek citiem spēlētājiem aiziet no servera.

Laiks: 9:00-1:00, kā kuru dienu.

augliitis./k1wi - Pauls

Edited by k1wi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nepatīk man tava attieksme pret noteikumiem un adminiem, kas arī ir redzams šajā pieteikumā, kur stati ?

Pierādi ka vari pieturēt muti pats, netaisīt n'tos retry un nedarīt citas glupības un es iespējams, mainīšu savu viedokli. ANTI

Link to comment
Share on other sites

80% no tiem par kuriem tu bļauj kad ir čīti viņu nav... vienkārši spēlētajs kas spēlē labi...

tava mūzīgā verbālā ateja serveri ir kaitinoša... ok reizēm ir smieklīgi un jautri, bet reizēm tu nezini savas robežas un pēc gaga tu jautā par ko, viņš taču arī... ja tu mainītu savu atieksmi tad varētu padomāt par šo to... bet pagaidām gan nē...

tas vienīgais plus ir 280h online, bet tas diemžēl gan nav galvenais manā uzverē...

rezumē - ANTI

Link to comment
Share on other sites

Ok centīšos, bet vienalga mani kaitina jūsu neprofesionalitāte. Nesmu kļudijies uz nevienu wh pēdējās 2 nedēļas, vienkārši ielīšana specos ar admina niku ir stulbākais ko var darīt.

Edited by k1wi
Link to comment
Share on other sites

Tā! Tīri profilaksei es tev pastāstīšu kā vajag rakstīt pieteikumu tiesībām. Tu pirms sāc apdomāt ideju par tiesību iegūšanu tu sāc laboties. Tu kādu ilgaku laiku parādi cilvēkiem, ka esi mainijies un kļuvis pieaudzis. Tu pierādi to, ka tu spēj adekvāti rīkoties, reaģēt un izeikties. Tu mēgini iegūt tomēr tādu kā virtuālo draugu loku serverī. Tu parādi no labās puses spēlētājiem, adminiem un tad raksti pieteikumu. Šobrīd tu to visu dari pretējā virzienā. Uzraksti pieteikumu un tad sāc laboties un spamot. Tam nav jēgas. Mans verdikts būtu, ka tev vajag atgriezties pēc pāris mēnešiem, kad būsi pierādijis, ka vari mainīties nevis šādi.

Protams neesmu es nekāds teicējs dot vai nedot, bet tu neesi pelnijis un iesaku tev sekot manam padomam un darīt visu, lai cilvēki tevi redz no labākās puses un tad pēc mēnešiem diviem atgriezties.

Link to comment
Share on other sites

Neko jaunu tavā teiktajā nesaskatu, tikai atkal jūsu veco nesaprašanu... čīteri nečītos kamēr ADMINS viņus specos.

Tacu visu speletaju demo ierakstas, vienkārši paskatieties minūti kur es teicu, ka tam un tam ir wh un ban.

Link to comment
Share on other sites

Neko jaunu tavā teiktajā nesaskatu, tikai atkal jūsu veco nesaprašanu... čīteri nečītos kamēr ADMINS viņus specos.

Tacu visu speletaju demo ierakstas, vienkārši paskatieties minūti kur es teicu, ka tam un tam ir wh un ban.

Nu tad vecīt, ja tu esi tik pārliecināts par to kad ir kādam no tiem čīti, par kuriem tu bļausties, bet admini neliekas ne ziņas pēc tava teiktā.. Tad ņem galvu uz pleciem un sāc rīkoties pats. atrodi demo, pieraksti laiku kad viņš spēlēja, un aidā uz foruma sadaļu "Aizmukušie čīteri" un tur tālāk izskatīs tavus reportētos čīterus ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Bija tāda pasaka,rakstīšu pa savam,cik nu atceros,bet pamats būs!

Reiz sen sen,dzīvoja pusītis,kā jau pieņemts,tika ieņemts nabagu ģimenē!Sasniedzis 7 gadu vecumu,bija jāiet ganos,ganīt aitas,tālu-augstu kalnos!Par cik tā ir pirmā reize,tēvs izdomajā,ja gadijumā būs problēmas ar vilkiem,tad drošībai lidzi iedos zvaniņu,kuru izmantot,kad uzbrūk vilki!

Puika aizgāja ganīt,paiet 1.,paiet 2. diena.šis domā,darīt nav ko,eh davaj patirināšu zvaniņu,sacīts darīts,viss ciems hooops....pie puikas klāt!A šis tikai pajokojis!

Paiet atkal 1.2.3. dienas šis domā,ai apnicis vienam,davaj pazvanīšu zvanu,sacīts darīts,atkal hooops viss ciems ar rungām klāt,bet sīkais atkal pajokojis,visi dusmīgi....!

Nu,pienāk nākamā diena un pēkšņi sīcis saprot,ka pa nakti ir pielavījušies vilki un ar kāru aci jau domā,ka noēst aitas un viņu pašu,bet puika,tagad no visa spēka mēģina tirināt,kratīt savu zvanu,bet ciemā to dzirdot,domā atkal sīkais sukulis,dirš,neies nemaz skatīties!Aitas norija,puiku izdrāza un palaida!

(Gramatika ir nulle(ē))

Karoč,acc pieteikums ir SŪDS!Nemuldi,ka Tev ir 18 gadi?Specotājs atradies,nedirs!Bļauj tikai,ka tam ir,tam ari ir,ja tam nav tad rīt jau toč būs!Karoč Ej d**** !Nē nopietni,18gadi???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...