Jump to content
GIGN Forum

The Elder Scrolls V: Skyrim


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Holy crapton, man ir visforšākais kompanjons spēlē - zirgs. Shadowmere tikko notankoja Elder Dragon + veselu baru ar Forsworniem. Spēlēju uz Adept - nav tā, ka tas zirgs šķaida nīkuļus. Ak jā - sanāca šim iešaut ar bultu - viņam laikam kāds 10000% hp regens.

Link to comment
Share on other sites

nopirku, bet neliels kasjaks, spēlē crasho pie palaišanas, netieku līdz kaut kādai izvēlēi.. any ideas?

fixed - Go to your config screen -> hardware and sound -> click on sound -> rightclick on the speakers/soundcard etc. -> go to config, advanced and change one on the dropdown to 24bit, 48000Hz.

Link to comment
Share on other sites

man zirgs nomira pie pirmā sabre cat, ko satika, es pat nepaspēju viņu izglābt. Pēc tam gan nomiru pats un loadoju pirms zirga nāves, bet kopš tās reizes viņu ignorēju. Ar laiku izskatās viņš vienkārši ir izdomājis ar mani vairs netusēt :) Kaut kur pasaulē mētājas otrs zirgs ko vienā kvestā dabūju.

Link to comment
Share on other sites

Man ar zirgu baigais stāsts. Baigi ilgi ar viņu notusēju, bijām kļuvuši par labākajiem draugiem. Bijām kopā gan labos laikos (tad, kad viņš visus bandītus spārdīja kā boss), gan sliktos (tad, kad viņš kalnos nobijās no troļļa un kaut kur klintīs noslēpās, un es viņu 15min meklēju). Nu lūk mēs ar viņu lēnā riksī vienu dienu ceļojam kaut kur netālu no Sanctuary, un es ieraugu bariņu ar cilvēkiem. Nu ok, nolecu no zirga, lai pārbaudītu, vai viņi ir draudzīgi vai arī kārtējā bandītu banda. Izrādās, ka kaut kādi parasti Guard pie torņa tusē. Viss turpmākais norisinājās kādās 5-8s. Zirgs, pēc manis saskumis, sāka skriet uz manu pusi, bet tie pidari sargi kaut kādā pilnīgā bestolkā skrien viņam pretī un sāk nabagu sists. Man pilnīgākais šoks, jo kompasā nerādās, ka viņi ir ļauni, un Lidija ar pilnīgi mierīga. Es pat nepaspēju noreaģēt, līdz mans zirgs jau bija miris.

Joprojām pilnīgā šokā eju ar tiem pidariem runāt, kas par lietu, bet šie man tikai kaut kādu random sūdu atbild, ķipa "redz kāda jauka diena". Jau samierinājies ar zirga nāvi, eju no tās vietas prom. Skatos, ka tieši pie tā tiltiņa, kurš veda uz to pidaru ugunskuru, sēž kāds bēdubrālis. Prasu viņam, kas tad nu par skumjām, bet šis man pretī prasa, lai es viņam palīdzu tikt līdz viņa draugiem. Nu ok, piekritu, jo nodomāju, ka šajos bīstamajos apvidos tiešām viņam būs grūti. Skatos, tas vecis sāk skriet uz to Guard apmetni. Nobrīnījos, jo līdz turienei ir tikai kādi 100m un tik tāl jau viņš pats varēja tikt. Bļe un ko jūs domājat, tās izrādījās lamatas un tie Guard izrādījās sasodīti kretīniski bandīti bļe!

Stāsta morāle: vienmēr uzticieties saviem zirgiem. Viņi tos pidarus bandītus pēc smakas atpazīst.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Shadowmere ftw. man tas pats stāsts kā minoritijam, storijs iziets necik, bet staigāju ar krutajām bruņām un 3x līmeni. Izietas visas kompaņjonu misijas, thieves guild un dark brotherhood.

Ja zirgs ir pazudis, aizfast travelo uz kādu zirgu stalli jebkurā piepilsētā.

Link to comment
Share on other sites

Stāsta morāle: vienmēr uzticieties saviem zirgiem. Viņi tos pidarus bandītus pēc smakas atpazīst.

Tev nu gan patīk uzticēties cilvēkiem. Es pārbaudu vai kāds ir draudzīgs vai ne iešaujot viņiem ar bultu. Pārsvarā neviens nav draudzīgs, vienreiz ar Farkas vai kuru tur kompanjonu gājām sist Silverhandus un tad viņš mani vienā vietā gaidīja, es uzšāvu no attāluma pa viņu - šis neko, značit draudzīgs. Šī metode baigi labi strādā, iesaku!

Link to comment
Share on other sites

Lidija ir back, vēl 1k jāsagrindo, jānopērk māja un jānocērt galva viņai. 1 jautājums, nah manu kompanjonu nevar nosist, kad beidzas hp, viņš/viņa vienkārši pietupjas, klanās kādu laiku, tad pieceļas un šķaidās tālāk. Vai tas varētu būt tāpēc, ka esmu nolādēts spēļu zaglis?

Link to comment
Share on other sites

Nē. Tā ir vienmēr. Savādāk viņi pārāk ātri nomirtu un aptrūktos viņu.

Es gan nezinu kā ir, ja tu pats viņu nosit. Drošvien tad viņa ir aizgājusi uz visiem laikiem.

Katrā ziņā, Lidija ir kruta čiksa. Lojāla un izskatīga. Nesit viņu. :(

Link to comment
Share on other sites

Nē. Tā ir vienmēr. Savādāk viņi pārāk ātri nomirtu un aptrūktos viņu.

Es gan nezinu kā ir, ja tu pats viņu nosit. Drošvien tad viņa ir aizgājusi uz visiem laikiem.

Katrā ziņā, Lidija ir kruta čiksa. Lojāla un izskatīga. Nesit viņu. :(

Lidija sukā, Karliah un Astrid ftw.

Link to comment
Share on other sites

man gan viņi sprāgst nost. 2 kompanjoni jau miruši cīņās.

vienu pats nejauši atsitu, pa cik visas maģijas man ir aoe, bet otru mamuts nosita.

bet 3šo esmu pazaudējis...negribēju, lai nomirst un pateicu, lai stāv uz vietas. bet tagat aizmirsu kur tas bij un hz kā atrast atkal... ceru, ka nenosals līdz nāvei =/

Link to comment
Share on other sites

Bļiiin kādā žopā!!! Man saseivojies Skyrims tieši momentā, kad mani 6 guardi dauza stūrī iespiestu! Pēdējais manual save 3. level, tagad 12.lvl... Nu bļā!!! Vienkārši pisdec!!!! Nu ok, vismaz no jauna sākot zināšu ko jāņem un kas jākačā, lai vieglāk...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu neesi cienīgs nest Dovahkiin vārdu, jā tādu sīkumu dēļ kā 6 sargi tu sāksi spēlēt no jauna.

Nu paprovē tu ielogojoties, kad tev 1/3 dzīvības un stūrī iespiests izdzīvot! Es izprovēju vis kaut ko. Bet aizlaisties neizdevās. Bet jā, neesmu cienīgs, netīšām peles pogas sajaucu un Clarevoyance vietā uzkāstoju Fireball virsuu uz sarga, pilsētās centrā...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...