Jump to content
GIGN Forum

The Elder Scrolls V: Skyrim


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

questions, kādā 5lvlī dabūju ļoti garu questu - kur jāatrod trīs amuletu daļas, pēc tam jāsavieno kaut kādā alā, noliekot katru uz sava podestiņa, tad parādās trīs bossi, kuri ir jāklapē. Protams, man reāli nebija iespējas nosist kaut vai pirmo. Kāds viņu ir izgājis?

Pašlaik esmu 13lvli, izgājis elder scroolu questu un noturējis to faking sanāksmi par zemes dalīšanu pie greybeardiem... Pēc tam man Esbens pateica, lai eju sist nost to greybeardu līderi - pūķi... pxxxxxxx(neatceros kā sauca,kalna galā atrodas),BET MAN TĀ LIEKAS SLIKTA IDEJA! Kāds viņu ir nositis?

8049.jpg

Link to comment
Share on other sites

teddy, ja - es izgāju to alu. pietam sen. tā balva diezgan laba - velaizvien 26 lvlā nēsāju :)

kr4 ar mage vienmēr ir vieglāk - tik izsauc summonu un pats aizlec uz malu - es tur pāri vienai spraugai lēkāju, kamēr šim bij jāskdraida tik apkārt lai tiktu pie manis.

tāpat vari darīt ar loku, tik tas aizņems baigo laiku, jo reāli max 3 būltas var izšaut līdz atkal jālec malā.

Link to comment
Share on other sites

es savam magam iedevu vairākas resnas mana burkas un tad viņš diezgan drūmi rullēja no vienas rokas hujārījot laukā ice shards un no otras uguni.

vienīgais viņš tās mana burkas diezgan fiksi izdzēra :)

btw lol, markathā ir viens quests kur beigās jāiet cietumā, kas nozīmē automātiski padoties sargiem. Es tāds - nahuj nē, man visas mantas jānoseivo savā mājā lādē un tad tikai varu iet un tāpēc nācās piedauzīt kādus 30 sargus :D hvz kāds man tur bounty ir :D

būt 40 līmenī faking rullē, gandrīz neviens neko nevar izdarīt izņemot pusbosus un ahūnos pūķus. Parastos pūķus varu kādās 10 sekundēs nosist :)

Link to comment
Share on other sites

Sākšu spēlēt, bet nav ne mazākās nojausmas ar ko. Domāju, ka varētu izmēģināt nord vai redguard warrioru ar kautko vai scout. Pārējās klases nezinu, zinu tikai, ka mags man nepatiks. Vispār sajēga nekāda. Varbūt jūs varat aprakstīt nedaudz katru klasi un rasi ( jaucu šitos ). Noderēs man un citiem...

Link to comment
Share on other sites

Rases atšķiras ar to kā tevi pasaulē uztver.

Spēlēt var visādi, bet tādi main novirzieni ir - Mags, Stealth čars ar loku un daggeru/swordu, Heavy čars ar shieldu un one-handed weaponu, Heavy čars ar two-handed weaponu.

Link to comment
Share on other sites

Skyrim version 1.2 coming Wednesday, Bethesda releases patch notes:

  • Fixed crash on startup when audio is set to sample rate other than 44100Hz.
  • Fixed issue where projectiles did not properly fade away.
  • Fixed occasional issue where a guest would arrive to the player’s wedding dead.
  • Dragon corpses now clean up properly.
  • Fixed rare issue where dragons would not attack.
  • Fixed rare NPC sleeping animation bug.
  • Fixed rare issue with dead corpses being cleared up prematurely.
  • Skeleton Key will now work properly if player has no lockpicks in their inventory.
  • Fixed rare issue with renaming enchanted weapons and armor.
  • Fixed rare issue with dragons not properly giving souls after death.
  • ESC button can now be used to exit menus.
  • Fixed occasional mouse sensitivity issues.
  • General functionality fixes related to remapping buttons and controls.

Link to comment
Share on other sites

kas ir skeleton key? kur dabūt? ko dod?

pats esmu lockpick pro, augstāk kā visi pārējie līmeņi pohodu.

Atradu vienā alā ieslodzītu čalīti, parunāt ar šo nevar, attaisīt restoto rūti arī nevar, 60-80 lokpikus izlietoju un nekā, laikam kaut kāda mega misija.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Vecajā labajā Morrowind skeleton key bija labākais lokpiks. Tur gan tā sistēma bija savādāka - visu noteica lockpick kvalitāte(apprentice, journeyman, master) un skill level, pats neko ietekmēt nevarēja.

Šeit, kā jau nojautu, tas ir nesalaužams lockpick.

An unbreakable lockpick that can also open doors that need a key.
Link to comment
Share on other sites

Skyrim version 1.2 coming Wednesday, Bethesda releases patch notes:

  • Fixed crash on startup when audio is set to sample rate other than 44100Hz.
  • Fixed issue where projectiles did not properly fade away.
  • Fixed occasional issue where a guest would arrive to the player’s wedding dead.
  • Dragon corpses now clean up properly.
  • Fixed rare issue where dragons would not attack.
  • Fixed rare NPC sleeping animation bug.
  • Fixed rare issue with dead corpses being cleared up prematurely.
  • Skeleton Key will now work properly if player has no lockpicks in their inventory.
  • Fixed rare issue with renaming enchanted weapons and armor.
  • Fixed rare issue with dragons not properly giving souls after death.
  • ESC button can now be used to exit menus.
  • Fixed occasional mouse sensitivity issues.
  • General functionality fixes related to remapping buttons and controls.

Paldies dievam, man čo ta zb, ka quicksave spiežot mēdz reizēm uzkārties un tad pēdējās 10min pazūd :D. Vismaz cerams, ka šitas to izlabo...

Uz kādu līmeni jūs spēlējat ? Sāk palikt bišk par vieglu, līdz 20 levelim vēl nav bijis tāds dungeons vai mobs ko nebūtu nositis. Giant, protams, mani ar vienu pisaku, bet ar loku ir piebeidzamss. Tas ir bijis vienīgais tāds hardcore. :aha:

Man ir Adept no sākta gala, tikai 18.levelā iedomājos vienā brīdī, ka nedaudz grūti skaldīt 6 čuvakus uzreiz un apskatījos, kas par grūtības pakāpi. Nospriedu, ka ja jau uz medium esmu tik tālu ticis, tad būtu stulbi mainīt uz zemāku. Bet tā, vakar savu pirmo Giant noliku bez loka(nejēdzu trāpīt anyway), ar mace vienā rokā ar healing otrā rokā, un ar prom mukšanas shout. :D 6 reizes atlikos, bet beigās tomēr pievārēju. Tas ir pisec negodīgi, ka pūķi ir tik viegli salīdzinot ar milžiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vot šito prikolu neesmu izpratis - kā var tos bonus shoutus unlockot? Man to ir dahuja(time slow tai skaitā), bet kad kādu izvēlos, pretī prasa dragon souls, bet kopā es esmu vismaz kādus 10 dragonus noklapējis. Main story`ā cenšos pēc iespējas vairāk neiesaistītes un elders scrollu vēl neesmu meklējis. Tas dēļ tā?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...