Jump to content
GIGN Forum

The Elder Scrolls V: Skyrim


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Nerakstīšu palagu, tikai pateikšu, ka 11.11.11. iznāk laba spēle, kura patiks jebkuram RPG fanam. Spēle iznāk uz visām platformām, tākā nabaga PC lietotāji arī var izbaudīt. :)

Ja kāds pēc 11ā spēlē, var rakstīt te savus piedzīvojumus.

Rekur pāris forši video par spēli. Moš iepatīkas.

Link to comment
Share on other sites

Visur, kur kaut ko lasu ir nenormāls hype ap to spēli. Tiešām. Salīdzinot ar MW3, kas tomēr arī ir liela kalibra spēle, par to dzirdēju 3x mazāk. Pats uz viņu nemaz neskatos, nekārdinu sevi (kaut arī pašreiz nav nemaz vēlmes), jo zinu ka kompis nevilks. Tas pats ar GTA5, gribas, bet nu nevar. Un jāiztiek.

Link to comment
Share on other sites

Nerakstīšu palagu, tikai pateikšu, ka 11.11.11. iznāk laba spēle, kura patiks jebkuram RPG fanam. Spēle iznāk uz visām platformām, tākā nabaga PC lietotāji arī var izbaudīt. :)

Ja kāds pēc 11ā spēlē, var rakstīt te savus piedzīvojumus.

Rekur pāris forši video par spēli. Moš iepatīkas.

oooh flame war

ko nozīmē "nabaga PC"? vislabākā platforma priekš solo geimošanas. ja man būtu lieka nauda konsolei, tad nešauboties ņemtu wii, jo tā ir ideālā konsole party geimingam (+ meitenēm arī vairāk patiks :pedobear: ), bet lai pirktu xbax hueg vai ps3nogames priekš solo geimošanas - nē paldies.

Link to comment
Share on other sites

tikko nolādēju to skyrim... pirmo reizi kaut ko tādu spēlēšu, ceru, ka patiks :)

EDIT : WOW, cik neerta inventorija sistēma, vienkārši drausmas, kā kaut ko tādu varēja vispār uztaisīt. me gusta.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

wii for real??? http://www.youtube.c.../18/vKO6rokBrgY 2:10 tur viss ir pateikts. ja būtu iespēja tiktu pie ps3. Ir bijis ps1, ps2, krutākās konsoles, kas bijušas, nekādu pretenziju +spēļu klāsts arī ne pa jokam.

nu duraki paliek duraki. priekš tam lai uzspēlētu kaut ko nenopietnu ar vēl 3 cilvēkiem wii ir ideāls. man nekāds sūda video nav vajadzīgs, ir izmēģinātas visas trīs un mans verdikts ir - priekš party wii ir labākā izvēle.

also :superlol:

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, kā ta jums patīk? Manuprāt, lieliska RPG spēle, labi, ka pēc visa lielā hypa neizrādijās izgāšanās. Labi, ka pie dungeonu izveidošanas šoreiz strādāja vairāk par vienu cilvēku, vismaz nav viss tik vienveidīgs kā Oblivionā. Varēja tomēr būt lielāka izvēle, ko mainīt savā characterā kā tas ir Falloutā.

Link to comment
Share on other sites

man ir šitā problēma http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1269088-2-7-second-freezes-outdoors/

arī tas pats hardware/software setups kas tiem citiem bēdubrāļiem ir - duo core, win xp sp3. tā ka jāgaida patch. pamēģinājis jau gan esmu diezgan daudz (woo vakar tika izieta kaut kāda rūķu pilsēta zem marakeshas, vai kā nu to pilsētu, kura rietumos atrodas sauca), bet tas bags reāli traucē. tikai outdoors. reizēm vispār nokrašo visu pc, reizēm vienkārši annoying freeze (sadpanda).

Link to comment
Share on other sites

tik labu rpg vēl nebiju spēlējis labu laiku. Visi līdz šim apnikiuši pēc kādiem padsmit līmeņiem, bet ne šis. Esmu vairāk mmo cienītājs. Patīk pvp, bet iespējas, ko piedāvā šis geims, aizstāj manu pvp vēlmi. Es kaut kādā 3 vai 4lvlā uzkodu falmeru alu, tur bija tāds hardcore combats, ka miru kādas padsmit reizes un nācās domāt, kā uzvarēt. Tas ir tas, kas combatu padara nerāli foršu. Nevari iemesties barā izslānīt visus un norīties ar potiem, līdz nelabumam. Tiku līdz alas beigām, bet tur bija viens op mags ar kaut kādu bigass robotu. to nevarēju nosist, lai arī kā censtos, tāpēc sanāca sneakot garām. Vēlāk apciemošu to bomzi. Priecē, ka pavelk uz portatīvo spēli un pat nav nekādu lagu, protams ir uz low setingiem, bet spēle tāpat izskatās forši. Visas ainavas, kalni, debesis. tik forši. Un jā kā jau daudz kur pieminēts, nav tā stulbā vienveidība.

Link to comment
Share on other sites

Jāatzīst biju gaidījis lielāku grafikas uzlabojumu, sasodīts, ūdens pat Morrowindā bija labāks.

Cilvēki gan ir ok, jo neizskatās apnicīgi vienādi.

Šobrīd snīkoju un šauju visus ar loku, tā Lidija, ko man piešķīra, arī nāk līdzi un piedalās.

Menu arī varēja nebūt tik konsoliski, bet nav mirstamā kaite.

Vienu reizi ir nokrešojis, bez jebkāda paziņojuma.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...