Jump to content
GIGN Forum

Izpalīdzat Ar Nelielu Spam, Sievu Zaglim


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Nevajag neko interneta likt, tas ir tiesam berniskigi. Es tava vieta meginatu vinai sabojatu attiecibas ar jauno draugu, ja Tev velk pec atriebibas.

Man ari draugs ar kuru dzivoju kopaa protams ne tik ilgi, bet bija situacija ka bijam tuset baraa un .Uz vienu meicu man no pirmas dienas jau bija naids, jo vina visulaiku censas telot ka nesaprot ko es saku kaut gan mana vacu valoda nav nemaz tik slikta, un tad taja bara vina ar draudzeni ieradas un protams sis vakars jau bija bijis sarunats ka bus drauga bralis vina draugi un draudzenes (ieskaitot to kuci).Man vienigajaii bija kresls, jo kajas stavet butu nogurdinosi del apaviem.Mans draugs pateica, lai paskatas visi musu vietas ka iesim uzpipet ara.Mes atgriezamies atpakal un fuck ko es redzu: mana kresla sez Vina ,vina ir vnk nekaunigi manaa kresla iesedusies.Es paskatos uz vinu ar sejas izteiksmi ''kas notiek?''vina vnk pasmaidija un sez talak.Tas manas emocijas sakarseja vel vairak.Es pateicu draugam skali '' Kapec vina ir iesedusies mana vieta?^^ vins ^jutas tik neveikli, jo ta bija vina labaka draudzene, bet fuck es tak esmu vina draudzene.Ne varda man neatbildot sis aizgaja uz bara otru galu un atnesa man kreslu citu.Tad es jutos apmierinataka kaut uz mirkli.Ja un sakara ar to meicu es vinam pateicu es negribu to meitenei nekad dzive vairs redzet un neko dzirdet par vinu.Un vins partrauca savas ``best friend``attiecibas ar vinu pec ilgam musu parrunam.

labi vardi

Edited by SkarLeta
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hm, a Tu neesi padomaajis, ka varbuut Tu vienkaarshi suukaa un vinja tagad ir laimiiga so you could just let go? ^_^

Pareizi - Rembo sūkā, bērns arī sūkā, laiks būt laimīgai!

ā, un tas viņas jaunais džeks pēc feisa atgādina pacanu, kas katru dienu ar galvu sienā skrien.

rembo - dzīvē nekad neko nevar paredzēt, bet ja tu precies tik agri, tad tas ir gandrīz garantēti, ka ar laiku daudz kas mainīsies, nekad neesmu sapratis tos cilvēkus, kas tā dara.

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla

vienā vārdā - sievietes! :D

gan jau viņš pats nožēlos vēlāk, kādu laiku atpakaļ viņa miera labad atteicos no draudzības ar citām bērnības draudzenēm, es nožēloju, bet ir ok, esmu atjaunojis visu :D nekad, nekad ever nenoliec draugus zemāk kā savu otru pusi, ja neapmierina, tad lai norij to krupi vai staigā. Galu galā, vieglāk ir iegūt draugus vai piegulētāju?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nu ko.. Izlasīju šo topiku un pat palika ļoti inčīgi. Daudz dažādi, interesanti viedokļi. Epix iekarsis tik tālu, ka viņš pats būtu bez sievas palicis :D :D + Macho, ka tas čalis tikai vēl sapratīs, kur iegrābies :D

Pirmkārt, kā jau te izskanēja, rakstīt forumā par savu privāto dzīvi ir stulbi.

Otrkārt, meitenes nāk un iet.. nāks un ies un atkal viss no gala, nebeidzamais aplis līdz +/- 30 vai arī ja nu pppc esi atradis savu īsto.

Treškārt, mūsdienās cilvēki, manuprāt, vairs neprecas un netaisa bērnus kā agrākos laikos, kad apskatīja kaimiņa īpašumu/pūru un teica, nu tad tagad aiziet, jo šobrīd izskatās, ka "laulība" vairs nav svēta lieta, jo problēmas ir visās atiecībās gan jauniem, veciem un ar to ir jāsamierinās..

Ceturtkārt, ja nevari pats tam "jaunajam vīriņam" iedot pa muti, atriebties, tad sēdi un iekod pirkstā.

P.S Galvu augšā! ;)

P.S.S Ļoti skumīgi, ka ir tādas sievietes, kurām po par savu mazuli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu cmon macho. Uz pagātni mēs atskatamies tikai ar smaidu un paldies par iegūto pieredzi, bet esam gudri veidojot savu nākotni. Tā ir laimes formula. Teiksim - superembo - sieva pameta, pagātne sucks - NOOOT - vērtīga pieredze, palika bērns, superrembo ir iekārojamāks ka jeb kad agrāk! Good!

Es vēl saprastu, ja SR viņa sieva (ex) katru dienu zāģētu par kaut ko - bet tā nav! Viss ir čiki piki un labāk nemēdz būt! BTW - tas bērns ir viņa vai nav?

+ vēl viena lieta ko esmu iemācījies - pat ja sieva (ex) kuce, vajag par viņu izteikties labi (arī citu meiteņu klātbūtnē). Tas atstāj pozitīvu iespaidu. Galu galā - būtu stulbi teikt, ka biji kopā ar sliktu meiteni - tas nozīme, ka tu esi tups - bet, ja tu saki, ka biji kopā ar lielisku meiteni, bet nesarīvējās - tas ir good un meitenes uz reizu grib būt tik pat labas! (tas ir gluži kā izglāb wanna-be-geju komplekss)

Beefs

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

nezinu kāpēc man tu kaut ko stāsti, jo es pretējo neapgalvoju. Visu tu saki pareizi, tikai ja ex-sieva bija kuce (kā tas izskatās Rembo gadījumā), tad tu mierīgi tāpat kā Rembo to arī darīja, vari teikt - čiksa bija forša, bet mainījās. Kam negadās.

nezinu arī gan, cik tas, ka tev ir bērns, padara tevi iekārojamu :)

Link to comment
Share on other sites

Tas laikam atkarīgs no vecuma (bērns un iekārojams). Ja tev tuvojas 30 un vēl nav sīkais - padomā, kā uz to skatās sieviete - 31 un viss mainīsies? Ar mani? Bet varbūt 35 un iestāsies pusmūža krīze. ;)

Ja tev ir sīkais - tev ir lieliska iespēja parādīt next-wanna-have-few-kids-from draudzenei, cik lielisks, mīlošs un visādi savādāk apburbuļojoššš čalis tu esi! Protams, tas nedarbojas uz below 30 meitenēm. Un tā ir tikai teorija... :) Un par to nav stāsts. Sīkais ir labi jeb kurā gadījumā! Kā kaķis, tikai foršāk! :) Sākumā besis, bet tad aizvien mazāk un mazāk un tad paliek foršš un tad pasaka, ka tevi ienīst un nekad nav mīlējis! Perfekti! (kopā ar aiziešanu no mājām pie 20 gadus vecāka mīļākā, kurš varētu būt tavs tētis! :))

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Atceries, ka ir arī sieviešu grupa, kuras ne īpaši vēlas svešu sīko, prātā iešaujas bailes vai kā teikt bijība, ka tā bijusī maisīsies pa vidu. Ar tām bijušajām būtu kā būdams, bet nereti viņas ir kuces, atradīs iemeslu, lai kontaktētos ar tevi.

spalva es neesmu precējies un tuvākājā desmitgadē diez vai to darīšu, problēmu dzīvē pietiek :D

Link to comment
Share on other sites

Lasu gameru dzīves teorijas un rēcu. Cits nāk forumā raksta, jo nejēdz ieslēgt kompi, bet cits, ka meitene pametusi... VOV vajag tak joku sadaļu, fiski.

Tu laikam neesi pamanijis, tad šis vairs sen nav tikai geimeru forums. GIGNs kā kārtīgs geiming komūns(idols) bija gadus piecus atpakaļ. Bet nesatraucies, tu to vari nezināt, jo kā kārtīgs normāls klasiskā domāšanas veida piekopējs. Tu datorspēles vēljoprojām uzskati par kaut ko stulbu,ne? Un nespēj pieņemt to, ka dzīvo jau mazliet citā laikmetā, kur datorspēles spēlē netikai puikas no 7 līdz 14 gadi, bet jau arī pieaugši cilvēki, kuri savu brīvo laiku pavada uzspēlējot kādu no spēlēm (kaut vai relaksācijas pēc) un apmeklē arī geiming forumus. Ja tu neesi pamanijis, tad internets/datorspēles palika pieejams parastajiem mirstīgajiem jau gadus 15-20 atpakaļ. Un šādam debīlam domāšanas veidam jau it kā vaidzētu izgaist, bet iespējams tu dzīvo dziļos Liepājas laukos, kur tevi audzinājuši kārtīgi vecāki, kuri tehnoloģiju uztver kā kaut ko ļoti bīstamu un nepieņemamu. Bet ejot gadiem, tu esi padevies tomēr sabiedrības spiedienam un esi pierunājis vecākus iegādāties datoru un pieslēgt internetu. Tagad ienākot šeit un it kā anonīmi vienatnē pasmieties bariņu geimeru. Ierakstot šeit sarkastisku teikumu: "Lasu gameru dzīves teorijas un rēcu" , kas tikai pierāda tavu klasiskā laikmeta domāšanu - PEACE :)

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam neesi pamanijis, tad šis vairs sen nav tikai geimeru forums. GIGNs kā kārtīgs geiming komūns(idols) bija gadus piecus atpakaļ. Bet nesatraucies, tu to vari nezināt, jo kā kārtīgs normāls klasiskā domāšanas veida piekopējs. Tu datorspēles vēljoprojām uzskati par kaut ko stulbu,ne? Un nespēj pieņemt to, ka dzīvo jau mazliet citā laikmetā, kur datorspēles spēlē netikai puikas no 7 līdz 14 gadi, bet jau arī pieaugši cilvēki, kuri savu brīvo laiku pavada uzspēlējot kādu no spēlēm (kaut vai relaksācijas pēc) un apmeklē arī geiming forumus. Ja tu neesi pamanijis, tad internets/datorspēles palika pieejams parastajiem mirstīgajiem jau gadus 15-20 atpakaļ. Un šādam debīlam domāšanas veidam jau it kā vaidzētu izgaist, bet iespējams tu dzīvo dziļos Liepājas laukos, kur tevi audzinājuši kārtīgi vecāki, kuri tehnoloģiju uztver kā kaut ko ļoti bīstamu un nepieņemamu. Bet ejot gadiem, tu esi padevies tomēr sabiedrības spiedienam un esi pierunājis vecākus iegādāties datoru un pieslēgt internetu. Tagad ienākot šeit un it kā anonīmi vienatnē pasmieties bariņu geimeru. Ierakstot šeit sarkastisku teikumu: "Lasu gameru dzīves teorijas un rēcu" , kas tikai pierāda tavu klasiskā laikmeta domāšanu - PEACE :)

Pierādīji, ka man taisnība paldies!

  • Downvote 17
Link to comment
Share on other sites

Un šādam debīlam domāšanas veidam jau it kā vaidzētu izgaist, bet iespējams tu dzīvo dziļos Liepājas laukos, kur tevi audzinājuši kārtīgi vecāki, kuri tehnoloģiju uztver kā kaut ko ļoti bīstamu un nepieņemamu.

Kas Tev pret Liepāju? Pa seju gribi?

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaupo ej dirst

Tavu postu dēļ, šis topiks palika pretīgs

Ja nav ko rakstīt par tēmu, tad sēdi malā

Edit: Pats neko nerakstīšu te īpaši par tēmu interesantu, bet man vnk zajibal viņš

Edited by SkaM^
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nu pagaidām jūtos labi un ir jauni mērķi iesprausti, kā pavadīt brīvo laiku kamēr esu tā teikt brīvs.

p.s Nezinu kurš tur augstāk interesējās, bet bērns ir manējais ( meitiņa jau 3.4 gadi )

Beidz seedeet forumaa, un spaideleet pogas, un tad nebus nekadas probleemas akksts! Puika veel esi, un siikos veel mo4ii auksa logiski ka vecene tadu negribees!

  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...