Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Gala Izskaidrojums


AntiDepresants
 Share

Recommended Posts

Taču totāls bs. Krievijas zinātnieki vispār tādu mēslu taisa ka vemt gribas. Laikam jau tādēļ, ka viņu universitātēm nav finansējuma, tādēļ mēsls ir vienīgais veids, kā pelnīt!

Skaties - saule stāv kur stāvējusi jau miljoniem gadu. Ja kaut kas tāds būtu iespējams, mēs to novērotu daudz biežāk. Mums tikai atliktu skatīties ar teleskopiem uz sauli un priecāties par fokusēto kosmosu. Nevajadzētu nekādus hubble! :)

Kārtējais BS.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad nesen skatījos krievu dokumentālo filmu par Babuļu, kurā dzīvo mežā, ledusskapī, un saka: Kad pienāks pasaules gals, tad es ar šo ledusskapi aizlidošu kosmosā un nevienu neņemšu līdzi!!! VI VSE UMRETJE

dēm, varbūt tas ir savstarpēji saistīts!

rekur kaut kas ticamāks

Edited by Radiators
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tur idiotisks, jautājums tikai tāds kurš tic tādam pasaules galam un kurš nē. Vot i viss jautājums ato ko jūs te paužat savus tukšos postus. Cilvēks izsteica savu zinātnisko pētījumu, un viss. Kas jums vispār prasīja mani apdirst, te tika ielikts posts lai jūs vienkārši noskatītos video, nejau lai izlemtu cik es esmu stulbs. Noskatījies nenoticēji un čau vis pis prom. Nē vaig kautko iepixāt un salikt mīnusus pakaļdarinātāji b le!

Normāls forums jau no tukšas pixāšanas nesastāv tikai! Un psasaules gals piemeram es uzskatu ka tāds būs un cilvēks pats viņu iznīcinās. Thats it! Nepatīk nelasat pisat nahuj. Visa atbilde, kuru no teksta rakstīta nesapratāt?? Es ja neko nejēdzu un nesaskatu topikā es nemaz i nelienu iekšā, te vairāk kā puse pat nenoskatījās šo video, līdz galam, vai tiešām te visi dzīvo tikai virtuālajā pasaulē?

Un par bukuriem, tie priekš gudrajiem un aukstākajiem jau ir uzstaisīti. Tāpat kā PSRS kara laikā Latvijā sacēla bunkurus nevienam to nezinot!!

Edited by AntiDepresants
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Kas tur idiotisks, jautājums tikai tāds kurš tic tādam pasaules galam un kurš nē. Vot i viss jautājums ato ko jūs te paužat savus tukšos postus. Cilvēks izsteica savu zinātnisko pētījumu, un viss. Kas jums vispār prasīja mani apdirst, te tika ielikts posts lai jūs vienkārši noskatītos video, nejau lai izlemtu cik es esmu stulbs. Noskatījies nenoticēji un čau vis pis prom. Nē vaig kautko iepixāt un salikt mīnusus pakaļdarinātāji b le!

Normāls forums jau no tukšas pixāšanas nesastāv tikai! Un psasaules gals piemeram es uzskatu ka tāds būs un cilvēks pats viņu iznīcinās. Thats it! Nepatīk nelasat pisat nahuj. Visa atbilde, kuru no teksta rakstīta nesapratāt?? Es ja neko nejēdzu un nesaskatu topikā es nemaz i nelienu iekšā, te vairāk kā puse pat nenoskatījās šo video, līdz galam, vai tiešām te visi dzīvo tikai virtuālajā pasaulē?

Un par bukuriem, tie priekš gudrajiem un aukstākajiem jau ir uzstaisīti. Tāpat kā PSRS kara laikā Latvijā sacēla bunkurus nevienam to nezinot!!

Iemācies kārtīgi rakstīt, pabeidz vidusskolu, un tad sāc rakstīt par nopietnām tēmām. Tikmēr atrisina vienmēr neatrisināto-instalēt xp vai w7. Amen, esmu runājis

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lol! Vēlreiz ātri izskrēju cauri tam video. OMFG - vot voda.. ;). Ne vienas pašas formulas - nekā. Tikai muldēšana, kaut kādu grāmatu piesaukšana (BS), kaut kādi zīmējumi (tieši tādi ir atrodami kaut kur uz sienām ... yeah sure). Pilnīgs tuftelis! Tad jau drīzāk Andrea Rosi aukstajai kodolsintēzei noticēšu! :D

Beefs

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

depresant, ej dirst.

tu izveido debīlu topiku priekš diskusijas un tagat cepies, ka cilvēki komentē pa to kāds sūds tas ir.

bļad domāji, ka tagat teiks "oo, malacis, atradi interesantu vielu"

nav sūda spoki kur jebkuru jobanu tekstu lasītāji uzskata pa faktu, bez jebkādas domas.

negribi lai tev piepišas? padomā labi pirms kautko pousto - vai tam ir kāds reāls pamats, vai ir jēgas to diskutēt (kautvai dēļ LOLs) un vai tas nav kautkas bezjēdzīgs bez vairāk vai mazāk vienotas/pamatotas atbildes kā pasaules gals/ reliģija.

Edited by rusty
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...