Jump to content
GIGN Forum

Fucking Vegas


overmind
 Share

Recommended Posts

Nolohojos un nenovilku adobe premiere jo bij par ilgu jāgaida, kamēr novilksies un tagad esmu nopisies 4h+ ar vegas.

1. Novilku vegas 10. Ieinstalēju visu kā nākas, ieliku zālītes, ejot iekšā atver logu ka vajag palaist progu kā administratoram. Tas nekas, ka izmantoju win built-in super administratora accountu. Labi, po. Run as administrator. Taspats. Spiežu next, izmet no progas, cancel - taspats. Izgūglēju un neatradu nevienu normālu atbildi (kā jau parasti forumos tas notiek).

2. Novilku vegas 9. Pilnīgi taspats.

3. Novilku vegas 8. FUck yea, viss iet kā nākas, beidzot. Čiņiju video. Video pabeigts. Taisos renderot, a nav normalu kodeku. Novelku kodekus, uzinstalēju, tagad tos iekš vegas var paņemt. Fakin nav templeitu.. Labi, renderošu defaultajā .wmv a HUJ! Tam arī nav templeitu. Izrādās ke nevienam file type nav templeitu, izņemot .avi kas sūkā.

Topika jautājums - kur lai rauj templeitus?

P.s. Jā rakstu putraini jo es knapi turos neiestādīt klavu monitorā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Template nav tas pats kas settingi, so. Man nekad tadu problemu nav bijis, varbut kaut kadus skjibus kodekus esi sainstalejis kas tev visu sachakarejis ir?

"Novelku kodekus, uzinstalēju, tagad tos iekš vegas var paņemt. Fakin nav templeitu.. Labi, renderošu defaultajā .wmv a HUJ!"

viss skaidrs, ja tev defaulta pat nepiedava neko, tad chista esi kautko riktigi sachakarejis. :P neinstalejot kodekus vajadzetu but parastiem render settingiem etc.

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

man zb.

Nekā netieku skaidrībā, kas varētu būt par vainu.

Ieinstalējot vegas 9 pro vai 10 pro, tas tiek līdz reģistrācijas logam, uzspiežot next logs pazūd un nekas nenotiek.

Vegas 11 nemaz negrib startēties un netiek līdz reģistrācijas logam..

Mēģināju instalēt arī caur super administratora acc un izslēgtu DEP un UAC.

Esmu izmēģinājis gandrīz visu iespējamo. Instalēju gan uz win7 32bit, gan 64bit.

Tagad esmu uzlicis jaunāko win7 ar sp1, bet vēljoprojām tas pats.

Uzinstalēti visi jaunākie draiveri, jaunākais .NET un C++ redistributable.

Esmu mēģinājis instalēt tikai uz sava pc, izmeklējos vai mans hardware jebkādā veidā nav savietojams ar vegas.

Nekā.

Ir kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...