Jump to content
GIGN Forum

Pownedx2! :)


slow hands
 Share

Recommended Posts

nu taaks, uzgaaju 2 mazus video, maybe buusiet redzeejushi, bet manupraat tos var skatiities, skatiities un veel skatiities. nu labi, tik daudz reizes skatoties apniks, bet enivei paaris reiziites jau var smile.gif

1. video (lai noladeetu spiediet uz taas disketiites!)

2. video (vienkaarshi gaidiet, kad iebuferizeesies un tad skatieties mutes atpleetushi!) smile.gif

nu ko juus domaajiet par to 1. video, neticamas sharas vai aim bots? smile.gif man liekas, ka tomeer sharas, nu bet kruta, man personiigi patika. 2. video ir kaut kaads inkredibl, sakumaa pat neiebraucu, kas iisti tur notika...

P.S. kaada ir bijusi juusu lielaaka shara cs'aa? es pat neatceros kaada ir mana, to ir bijis tik daudz smile.gif vienreiz ar gloku de_prodigy kartee 3ct noveecu (2hs un 1 taapat), nekaada lielaa shara jau nav, bet pasham bija prieks, pie kam vini visi skreeja kopaa!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, taa iisti nevaru atcereeties savu lielaako sharu, bet nu atceros, kaa dd2 uz a1 4 dzhekus ar he panjeemu, tas bija diezgan w00t. Bet taa kaa es vispaar esmu diezgan normaala laame smile.gif tad droshi vien nekas taads iipashs nav bijis.

A par tiem video runaajot, 2. muuvijaa bija laame ar awp un MEGAGIGASHARA, kas gadaas tikai 1 reizi dziivee un arii ne visiem smile.gif

1. muuviks gan bija zaebis, vot tas ir ZVEEERIIGS kekss smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tā šara nukē bija riktīgi stilīga. Kaut kas līdzīgs kā manā mūvijā inferno caur sienu blurry norāvās.

Tas otrais video bija faking nereāls. Man ir visafigennākās šaras bijušas, bet nu d2 lecienā ar dīgli divus hedus ielaist, bļē, tas ir kaut kas.

A man visskaistākā šara laikam bija dustā kur tunelī 2 džekus ar vienu deagla lodi galvā paņēmu - viņi katrs uz savu pusi skrēja un es noķēru momentu kad viņi vienā līnijā bija. Vēl, sen apakaļ uz 4tus servera inferno B sedzot pusabžilbis ar awp 2us džekus hedā paņēmu. Skats pizdatijs smile.gif

Bet tā - šariskā ziņā, daudzi labi kadri - teiksim nowalkot puskarti, uzšaut vienā vietā caur sienu un uz naturālāko haļavu trāpīt galvā pēdējam (walkojošam) pretiniekam. Naturālākā tāpēc, ka nebija nekādas idejas kur tas čalis ir.

Ak jā - dust2 uz B caur smoki 4us paķert iespiežot un nevienu neredzot arī bija kūl smile.gif

p.s.

kāds nezin kas tā par dziesmu kas tajā cpl 1337 mūvijā skanēja?

Link to comment
Share on other sites

nu nez, tas 1mais muviks bija iemests gotfrag forumaa un tur viens dzkes bija uzrakstiijis, ka taa ir sabotaaza smile.gif nu ka tipa tur viss bijis sarunaats un tipa pa 2x filmeets (tipa tur laiks nesakriit abaas vietaas, es vairs negribu gaidiit, kad taa buferizaacija tur ies, man nets palicis baigi leens, juus varat paarbaudiit), nu it kaa panem tas dzeks tur aizskrien lejaa, ct speciaali nopuudelee, peec tam pagaida kad tas t noskrien lejaa un nostaajas tieshi zem otra t, kas ir virszemee, tad filmee otro momentu, kad vinsh shauj paari tam otram t un traapa pazemee esoshajam (ar wh to vajadzeetu viegli buut izdariit). nu nez vai patieshaam, man jau liekas, ka tiiri speelees epizode bez nekaadas sarunaashanas, vienkaarshi mega shara smile.gif kas attiecas uz to muzonu 2. muvika, tad tas, manliekas (esmu par 70% paarliecinaats), ka ir Children Of Bodom, tikai nezinu kaada dziesma, varbuut taa dziesma nemaz nav iekljauta vinu albuumos, varu panemt un tagad paklausiities, moska attradiishu, tikai shaubos! smile.gif

nu pastiijos un neatradu, neesmu toch paarliecinaats, ka tas ir CoB, bet nu baigi liidziigs, taa balss arii kaa solistam, nu uz mata taada pati. ja vajag varu uzrakstiit labas CoB dziesmas, dodiet tikai zinju! smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

tas otrais ir neslikts. ja es redzētu, gan jau domātu ka aimbots.

labākā mana šara - vienreiz pirms ~1,5 gada ar dīgl d2 no vienas aptveres 4 hs ar pēdējām 4 lodēm - tepat gignā smile.gif tā nesenāk odim sūtīju pāris demkas, kur vienā bija 3 absolūti mega šaraini iespiesti hs viens pēc otra kādas 1/2 sekundes laikā no ak, un vēl 3 awp no-zoom fragi vienā raundā pēc kārtas.

vienreiz uz 4tus PRO (LOL) bija 2 hs ar vienu lodi un vēl viens hs raundā ar deagle - par to mani no turienes izbanoja smile.gif

sen sen atpakaļ bija MIC serverī laikam 10 fragi d1 raundā ar usp... un vēl 3 džeki ar 1 awp shotu iekš siege. ar he diemžēl nekādi brīnumi vēl nav izdevušies... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Atceros tas 1. video bija sen atpakalj ielikts baltgeimos un tur daudzi teica, ka tas ir viltojums un es tam pilniigi piekriitu. Tas speeleetaajs tai muuvikaa caur sienaam nevienu nenoshauj, tur kaads cits vinja komandas biedrs shauj staavoshus pretiniekus, speeleetaaja niku taksh nevar redzeet, taatad nav teikts, ka vinsh butu noshaavis smile.gif

Un taa diivaini vinsh uzvedaas. Ierauga pretiniekus, neshauj muukot, bet aiziet aiz sienas un tad shauj. Un, ja nemaldos, deagle caur sienu nemaz nenoshauj ar vienu lodi galvaa (ar 100hp). Nu var jau buut, ka vinjiem nebija 100hp, bet nu paaraak samaaksloti tie momenti izskataas.

Pie tam, vienam kaut kaadam klanam ir tik daudz taadu momentu, kaadu nav bijis nevienaa muuvikaa ar pasaules top speeleetaajiem, no tiem kurus esmu redzeejis protams, bet nu esmu diezgan daudz redzeejis. Parasti muuvikos 4-5 noshauj ar vienu aptveri, biezhi vien pat nepietiek un piebeidz ar pistoli. A te CAUR SIENU, kad caur sienu dmg ir 2x mazaaks blink.gif ar m4a1 pat 2 reizas traapot galvaa caur sienu biezhi vien nepietiek lai noshautu.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, ja tā padomā, coldam taisnība, jo uzdiršot tam visam (nav svarīgi tieši kam) un padomājot reāli - ar deagle 2 hs dust2 no ct puses lecienā? Nu nē. Es tur miljons reizes esmu šāvis un lecis un nekas nav noticis. Un prodigy man čota likās dīvaini ka viņš kaut kur sienā mistiski šauj drausmīgi tālu pa labi no pretiniekiem.

Link to comment
Share on other sites

1. samaakslots vareeja redzeet laugh.gif

2. Incredible vnk Incredible, taada shara vnk gadaas 100 gados!

P.S Pasham bija GIGN'aa shara, kad aztecaa ar awp pie T seezhu uz tilta skrien aaraa pa kreiso pusi un shauju, noshauju to kas skreeju un bonusaa pakjeeru to kas gaaja pa durtinjaam no CT baazes, man veel tas vidio ir! Tik nav kur nosharot

Link to comment
Share on other sites

man arii diivaini likaas tanii 2. muvikaa tas frags ar awp pashaas beigaas, kad dzeks staav baaze, peekshni pagriezaas, noteemee uz c un uztaisa tos 2hs. ja tas bija raunda saakums, tad kur diez bija palikushi paareejie t? smile.gif un ct veel taa forshi nevis viens aiz otra, bet viens otram blakus leca. nu nez, iespeejams "podjelka", bet ko var zinaat, kaadas tik mega sharas nav gadiijushaas. dziive ir shara! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1. riktīgi samākslots, bet 2. viņš ķipa caur zemei hs uztaisija kādam kas lejas spotā?

jaa.

Un par to 1. runaajot, ja taa logjiski padomaa, tad laikam jau ir gan samaakslots, jo nu no taada attaaluma ar deagle, no kaada vinsh C noshaava tos abus gekus es domaaju ka pat bez helma tiiri ieshaujot knapi sanaak (ja sanaak) 100 dmg, kur nu veel caur sienu un, tad veel tam otram, ja liidz tam vispaar veel lode nonaak. Nu likaas, ka prodigy arii chota vinsh neshauj caur sienu tur, kur vajadzeetu, bet nez, es padomaaju, mosh kautkaads gljuks or smth smile.gif

Baac pidari, panjeema mani uz mulkji, es jau noticeeju saakumaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

1. nereaali samaakslots sad.gif

dd2 tajaa vietaa kur vinsh lec prom no taam durviim(vaartiem, hvz kas tie taadi ir.)

vinsh noshauj 2 divus dzekus hs.(ar deagle)

ieskatieties velreiz. vinsh netraapa cauri durviim, bet pa durviim.

taatad vinsh netraapa pat uz terroru baazes pusi, bet gan pa sienu

shitas ir nereaali samaakslots(vairkaaas reizes ar slow motion skatijos biggrin.gif).

2. var buut arii ir megashara

nee tomeer pirmajaa movikaa vinsh traapa uz baazes pusi, bet caur sienu tacu ar deagle nav iespeejams paraut 2hs

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Ir taads amx plugins ar kuru admins var taisiit feikos killus. noteikti servera admins sedeja specos un kad tas "shariks" shaava, izmantoja taa plugina komandu! fakinie nuubi! es vareetu uztaisiit taadus feikos kadrus ka jums no briinumiem zhoklis nokristu pie zemes, jo vis izskatitos tik reaali un nebuutu kur piesieties par feikoshanu! JO ESMU SUPERIIGS!

Link to comment
Share on other sites

nu, manupraat, tur nevis kkas ir samonteets vai kas, bet vienkaarshi dzeki saiet serverii, saliek tagus un chakaree vienu momentu kaadas 1000 reizes un tad jau varbuut sanaak.

speeles laikaa taadu briinumu izpildiit, vot tas buutu pro.

otrais labs smile.gif shitaas long distance sharas pwnz

Link to comment
Share on other sites

Ir taads amx plugins ar kuru admins var taisiit feikos killus. noteikti servera admins sedeja specos un kad tas "shariks" shaava, izmantoja taa plugina komandu! fakinie nuubi! es vareetu uztaisiit taadus feikos kadrus ka jums no briinumiem zhoklis nokristu pie zemes, jo vis izskatitos tik reaali un nebuutu kur piesieties par feikoshanu! JO ESMU SUPERIIGS!

vot davai, no shii briiza saakas atskaite (taimers ir aizgaajis), ja tu liidz nakamajai sveetdienai nebuusi uztaisiijis taadus feikos kadrus, ka mums visiem zokli atkaarsies, tad tu buusi "pidinsh uz muuzu", davai? smile.gif superiigais... piekriitu Bijach, ka vareetu buut, ka taas epizodes ir meeginatas, meginaata un veel 1x meginaatas kameer sanaak. iespeejams, ka tur jau sakumaa pashi sev tie pretinieki atstaaj minimaali hp, lai ar to 1 lodi vareetu vinus novaakt smile.gif sakumaa jau likaas iespaidiigi, tagad jau lielaakais vairums nosveeries uz to, ka tie abi video ir feik, kaads notikumu paveersiens smile.gif

P.S. Oddish negrib uztaisiit kaut kaadu sharu video par gign sharainajiem fragiem, nu tipa visi vareetu suutiit uz e-pastu savas demkas noraadot laiku, kuraa minuutee tika uztaisiita shara un tad vareetu uztaisiit vienu lielu sharu video smile.gif

nee, nu es jau pats arii vareetu meeginaat uztaisiit, man ir pamata zinaashanas cs vidjiku taisiishanaa, bet labaak jau palauties uz paarbaudiitaam veertiibaam smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

vot davai, no shii briiza saakas atskaite (taimers ir aizgaajis), ja tu liidz nakamajai sveetdienai nebuusi uztaisiijis taadus feikos kadrus, ka mums visiem zokli atkaarsies, tad tu buusi "pidinsh uz muuzu", davai? smile.gif

vot varbut ari kadreiz uztaisisu bet kautkadas sacensibas uz laiku netaisos taisit! nafig man tas vajadzigs. vot ja tu man pieraditu ka vinji to ir izdarijusi nedelas laika tad butu ar mieru... aa un ja es bushu "pidinsh uz muzhu" tad tu busi "GEJS" confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad man naaksies juus apbeedinaat 2.video nav halava tas ir samonteets matreaals Kaa es to zinu?? uzmaniigi paveerojot shaviena briidii bez slowmotion pulkstenis raadaa 42 bet ar slowmotion 50. Varbuut es kluudos, bet man LIEKAS KA MATREAALS IR SAMONTEETS jo kaa var viens un tas pats shaaviens nobiidiities par 8 sek????

UPDATE: Vel lieta ko es nesapratu enemy ar sarkanajiem burtiem neparaadijaas kad vinsh teemeeja uz vincu,bet tikai tad kad bija izshaavis.

Edited by StreeT
Link to comment
Share on other sites

Pirmais - kombinēti kadri. Hola tādus taisīja tikai ar famas. Tipa lēcienā diviem hedos arī tajā pašā vietā caur durvīm... Daži no tiem varbūt ir reāli. Tas prodigy piemēram. Un tās jūsu šaras, ko jūs te rakstījāt, es pusi no tām drīzāk dēvētu par meistarību. Kas tur liels, ka EDD ar 4 lodēm 4 hs uztaisīja? Nu norm. Labi par to awp gan laugh.gif .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...