Jump to content
GIGN Forum

Pownedx2! :)


slow hands
 Share

Recommended Posts

blin nu, tu pat nemeeginaasi? nu veciit, tev ir vesela nedeelja laika, lai sagatavotu taadus killus, ka mums zoklis nokritiits uz zemes. un es uz tevi plaavos, superiigais smile.gif prichom ta es uzreiz GEJS, ja tu pidinsh uz muuzu? tu jau taakaa 1. klasiitee bliez - pats taadaa kraasaa! lol smile.gif

street, man arii bija tas ienaacis praataa, laikam jau tev taisniiba - ar to plkst. neprecizitaati "ticamiibas moments" tiek nozagts smile.gif

P.S. eee, superiigais man tev viena dziesminja!

Oh, superman, where are you now?

When everything's gone wrong somehow?

The men of steel, I hate these men of power

I'm losing control by the hour

hehe

Link to comment
Share on other sites

nu tas 1. movie izskataas tads samaakslots jo nu tadas sharas ka d2 caur vartiem leciena ar deagle 2hs nevar buut, neticu smile.gif , vel ari fakts tas ka neparada nevienu likji un speletaju nicki ari neparadaas ka tu vari zinaat ka tas kursh tur leca ar deagle noshava tos 2us smile.gif gan jau ka baze staveja cits dzheks un ar deagle tai pasha briidi, kad tas otrs leca , uztaisija 2hs , un vel tas nuke kadrs ari tads divains, kapec vinsh neshava tad kad abus redzeeja ? , bet saka skriet prom un kad leca tad tikai izshava 2as lodes caur kasti , nu a d2 caur sienu tuneli uz b tas nav nekas tads iipash

Link to comment
Share on other sites

Es tā arī līdz blenšanai netiku, jo te jau visi sastāstīja par ticamības momenta nozagšanu. sad.gif

Toties es ievēroju, ka waxorzzz kaut ko te ir iedirsis un tas man uzreiz izrāva kuņģa saturu, ko es varu kompensēt morāli iešķiebjot tam tur kādu bišķīti laika papildus ārstniecībai.

Link to comment
Share on other sites

Toties es ievēroju, ka waxorzzz kaut ko te ir iedirsis un tas man uzreiz izrāva kuņģa saturu, ko es varu kompensēt morāli iešķiebjot tam tur kādu bišķīti laika papildus ārstniecībai.

lol, kaukaa neizpratu tavu domu vinja banoshanai, jo neko TAADU, lai banotu, vinjsh nepateica

p.s. man shkjiet, tu paaraak ietekmeejies no pagaatnes emocijaam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man beidzot savs saits cool2.gif

Lab, šoreiz ietekmējos. Bet pagāšreiz nedaudz par īsu termiņš uzlikās. Vēl par pašu waxorzu - visi savos postus vismaz izteica kaut ko, nevis vienkārši iespļāva " parak unreal, lai buutu real!"

PS: Suka sukātājs - tas ir viens reāls verbālais kombo.

Ā, un Mr. Properam interesants paņēmiens paskaidrot vārdus un izteicienus kā "par neko (4 nothing)". Nu un smailiju pielietojums vienkārši ģeniāls smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

samazināju warnu WaxMacHiNe (vispār interesanta CAPSOto burtu izvēle), jo Kavacky (vai Kavachy) man liekas tu nesaprati viņa posta dziļo jēgu.

parāk unreal lai būtu real tulkojas

unreal - praktiski neiespējami, real - patiesi, reāli, eksistējoši

tātad, tas ko viņš gribēja teikt ir "Šajā filmiņā demonstrētie fragi ir praktiski neiespējami (pat ņemot vērā haļavas faktoru), līdz ar to viņi nav autentiski, bet gan safabricēti".

tā lūk, diezgan dziļa doma, ja tā paskatās.

p.s.

kavacky es tev ieteiktu uzmanīties - tas paraksts ar Ārniju liecina par džeku ar attieksmi.

Link to comment
Share on other sites

lol, es atradu kaa saucaas taa dziesma, Children Of Bodom - Touch Like Angel Of Death, albuuma nosaukums ir Something Wild. es tak teicu, ka tas ir CoB smile.gif pa vidu tai dziesmai tikai saakaas labaakais - kad aiziet tas gitaras solo, mama mia, kaa man patiik kaa vini tur taas gichas speelee smile.gif veel laba dziesma no taa albuuma ir Don't Stop At The Top.

Link to comment
Share on other sites

nu tu jau vari prikola peec novilkt 2 CoB (manupraat) labaakos albuumus - Follow The Riper un Hate Crew Deathroll. Hate Crew Deathroll ir mans miilaakais, vini pashi sevi sauc pa Hate Crew un dziesmaa Hate Crew Deathroll dzied:

We're hate crew, we stand and won't fall...

We're all for none and none for all.

Fuck you! We'll fight til' the last hit

And we sure as hell ain't take no shit! smile.gif

shie vaardi mani iedvesmo un dod speeku ciiniities ar visaadiem pidinjiem smile.gif

novelc, paklausies un iespeejams, ka iepatiksies, bet varbuut arii nee! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...