Jump to content
GIGN Forum

Ziemassvētki


BotE.
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Tātad kā jau jūs paši jūtat/nejūtat nāk Ziemassvētki un ir laiks domāt par dāvanām saviem tuvajiem, draugiem, paziņām, utt.

Un es varbūt varu cerēt no jums kādu ieteikumu dāvanai vēcākiem, jo parasti tas sanāk tik spontāni, neliekas,ka īpaši tas viņus priecē.

Varbūt es eju galīgi sviestā/margarīnā, bet jūtu, ka Ziemassvētki šogad man būs ļoti tīkami.

Varbūt jums ir kādi ieteikumi dāvanai , labas vietas, adreses.

Link to comment
Share on other sites

Man ir problēmas atrast dāvanu draudzenei. Esam jau mūžību kopā un tāpāt nezinu, ko dāvināt. Itkā viss viņai jau ir. Bet no matu taisnotājiem/lokotājiem neko nesaprotu :D (slēpti ziņojumi ir raidīti manā virzienā)

Link to comment
Share on other sites

Man ir problēmas atrast dāvanu draudzenei. Esam jau mūžību kopā un tāpāt nezinu, ko dāvināt. Itkā viss viņai jau ir. Bet no matu taisnotājiem/lokotājiem neko nesaprotu :D (slēpti ziņojumi ir raidīti manā virzienā)

Remington - kvalitatiive. (Matu taisnotaajs)

Link to comment
Share on other sites

Apmeeram ko un kaadaa valodaa lasa ?

romānus, es zinu, ka Žannu d Arku(ja nejaucu :D) ir izlasijusi, nu es nezinu, domāju žanram nav īsti starpības, galvenais, lai grāmata aizrauj :) \

manējā arī saka, ka remington esot labi, 3 gadus jau viss čotka, nekas nav saplīsis :D

Link to comment
Share on other sites

Bada spēles ir tomēr drusku naivs gabals..

M.Fermīns " sniegs" ( laikam tā saucās), cik zinu visas dieļā dzimuma būtnes ir fanā par grāmatu, pats esmu lasījis tīri tā neko, ja esi saldais puika ar blingu ausī.

Principā pats lasu krimiķus, ceļojumus, kara romānus tā,ka īpaši daudz laikam ieteikt nevaru, nebiedēsim mammu :)

Bet ja nosauksi žanru tad varu pajautāt mammai, viņa ir nopietna līmeņa lasītājs ( lol, viņa bija bibliotekāre :D), viņai būs ko ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Ir labas dāvanas, sliktas dāvanas un grāmatas! :)

Diemžēl pasūtījumiem no Ķīnas jau ir par vēlu (tur šipings droši vien ka 1.5 mēneši šajā sezonā). Es domāju ka ir forši dāvināt visādus noderīgus nieciņus. Šampūns, apģērbs, smaržas/odekalons (jo īpaši čaļiem). Sīkākiem var dāvināt raķetes. Var padomāt par "abiem" vecākiem un uzdāvināt biļetes uz kādu koncertu. Parasti ģimenei ir zināms ~ dāvanu budžets (nu, teiksim, 15Ls total personai).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

bodyshopā mammai or draudzenei var kko nopirkt tur pa 8.50ls tada kastite ar kjermenja sviestu, shampunu vai kko tadu un forša mačalkiņa. tikko vienai meičai uzdavinaju patika... sencim ja interese hoķis tad noperc divas biljetes sev un sencim un aizejat kopa. vai ari vienalga uz kadu konci.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...