Jump to content
GIGN Forum

Steam Dāvina Dāvanas


Teddy
 Share

Recommended Posts

9 izpildīti.

Ogles, Majesty 2 Collection, -33% Valve.

Neesmu vēl treidojies.

Rusty Hearts izdzēsu nafig ārā, come on, nafig ir jākačā vēl 20 dažādas lietas, katra ar savu downloaderi un vēl jāreģistrējas, ja pats stīms ir platforma ar ko kačāt un ar ko autorizēties. Ak jā, spēle, piedevām, ir pretīgā anime.

Crime Craft vislaik brēc, ka nav šobrīd pieejama spēle - izdzēsu.

Spiral Knights var palaist, bet stāv errors, ka serveris nav sasniedzams.

TF2 neesmu sapratis cik bieži krīt tās dāvanas no pretiniekiem.

Wormos, toties, ar pirmo piegājienu sanāca dabūt 12 dmg ("uz aci" noliku dinamītu).

Serious Sam arī bija forši rotāt eglīti.

Link to comment
Share on other sites

Total War SOGUN2

.... hou hou houu

Ārprāc, jau atkal mani sakārdināji savas ogles sakraftot :crying: Es zinu, ka dabūšu kuponu, bet dabūt shogun par brīvu būtu pffff :wub:

9 izpildīti.

Ogles, Majesty 2 Collection, -33% Valve.

Neesmu vēl treidojies.

Rusty Hearts izdzēsu nafig ārā, come on, nafig ir jākačā vēl 20 dažādas lietas, katra ar savu downloaderi un vēl jāreģistrējas, ja pats stīms ir platforma ar ko kačāt un ar ko autorizēties. Ak jā, spēle, piedevām, ir pretīgā anime.

Crime Craft vislaik brēc, ka nav šobrīd pieejama spēle - izdzēsu.

Spiral Knights var palaist, bet stāv errors, ka serveris nav sasniedzams.

TF2 neesmu sapratis cik bieži krīt tās dāvanas no pretiniekiem.

Wormos, toties, ar pirmo piegājienu sanāca dabūt 12 dmg ("uz aci" noliku dinamītu).

Serious Sam arī bija forši rotāt eglīti.

RustyHearts es izpildīju, mazliet nočakarējos jo kaut kas ar kvestiem notika un uztaisīju vēlvienu char. Izpildīju kādās 30min.

CrimeCraft vispār sviests, es to izdarīju ar vienu game, vai nu spēlētāji kaut kādi ļurbas via kā bet biju līderis visā tajā game loby max 15 min.

Visu var izlasīt http://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives#Upcoming_Objectives

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Defcon, Half-Life, no oglēm uzkraftoju The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut, The Witcher: Director's Cut Update, 5x ogles, 6x kuponi.

Uz otra konta - Portal, The Tiny Bang Story, 2x coal, 5x kuponi

Link to comment
Share on other sites

2x -50% Valve

2x -33% Valve

-50% Red Faction Aramageddon

-50% GTA IV: Complete

-50% Alien Breed 2: Assault

-50% Dungeon Defenders

-50% Amnesia

-50% Avadon The Black Fortress

-50% Max Payne 2

Nav ne jausmas par to, kādās cenās tie kuponi grozās, bet ja nu kāds ir ieinteresēts manos sūdos, esmu tos gatavs satreidot pret Half Life 1 Anthology vai kādu no Bioshock.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...