Jump to content
GIGN Forum

Ka Rekinat Iespejamas Promiles


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Cik zinu šoferim ar stāžu nedrīkst būt vairāk par 0.2 promilēm. Respektīvi, ja nemam alu vai sampi vai vinu vai kadu vieglo kokteili. Cik daudz drīkst izdzert, lai nevajdzētu baidīties vai ir sasniegtas tās 0.2 vai pārāk tuvu tām.

Un ja gadījumā ir 0.3-0.4 cik ilgam laikam jāpaiet, lai nokristos.

Alkometrs mašinā nemētājas tad būtu vieglāka dzīve :D

Link to comment
Share on other sites

Tu izklausies tā, it kā tu nevarētu noturēties no alkohola... No offence. Bet kā jau saka - drošs paliek drošs. Tas pat nav atkarīgs no svara, bet gan no organisma spējas pārstrādāt alkoholu. Es ar saviem 75kg točna pārstrādāju promilles ātrāk nekā čalis ar 90+ un izdzēris bija krietni mazāk. True story.

Link to comment
Share on other sites

Ja nekļūdos tad bija tā, ka

svars / reiz / (alkohola daudzums mililitros) dalīts ar vīriešu koeficentu, atceros, ka kaut ko tādu mācīja autoskolā, bet noteikti ka tagad nepareizi būšu pateicis, kad tikšu pie savas pierakstu klades, tad ierakstīšu šeit to formulu.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gribi zināt cik promiles ir izelpā- nopērc alkometru.

P.S. 0,2 var būt, ja stāžs ir mazāks par 2 gadiem, 0,5 ja vairāk par 2 gadiem!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka tu esi žirdjais.

Kā arī ko Tev dos ja tu precīzi aprēķināsi to cik ātri tev iziet shmiga. Vienu dienu tu iedzersi un viss būs bumbās citu dienu iedzersi to pašu dozu un dirsā būs.

Kr4 ja esi pie stūres nesmērē muti un nedzer vispār, ja neēsi piepis seju do paķeri puļsa - easy as pie.,

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bļe es domāju, ka formula ir labāka par kaut kādiem sūda kalkolatoriem, gudri dirst nav malku cirst.

Bet rakstīt bezsakarīgu sūdu 19 gados, ir malku cirst?

EDIT: Tev foruma titulam būtu jābūt Mr. Cirvis

Edited by Pensionars
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izelpā promiles uzrāda jau ar mutes skalojamo no rīta zobus izpucējot... Kalkulatori un formulas ir sūds. Ko un cik daudz tu esi ēdis, pašsajūta, temperatūra, da fuck ir miljons visādu faktoru, kas ietekmē alkohola iedarbību uz smadzenēm un alkohola pārstrādi kā arī izelpu.

Dzeršana NEKAD neiet kopā ar braukšanu. Ja moca alkoholisms, tad arī alkometrs nelīdzēs. Ja patīk iedzert, tad atstāj labāk mašīnu mājās.

Tas vienmēr sākas ar "Ai, pēc vienas glāzes tak nekas nebūs" "Super, tagad var ar 2 izmēģināt" "Pēc 3 man nereibst - var braukt" un tad bams un dirsā ir. NERISKĒ!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Labāk ir rēķināt, kur policija stāvēs un kur nē. :)

Dzīvojot Rīgā, laigan to nedarītu, es droši varu teikt, ka aizbraukt no viena punktu uz otru pa Rīgas ielām var diezgan droši, ja esi uz ceļa bijis zināmu laiku jau.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas un kā tiem policistiem ir, bet četru gadu laikā, kopš ir tiesības, mani apturējuši tikai divas un paldies dievam, ka tā.. riskēt nav labi...

Link to comment
Share on other sites

Nekad nebraucu pālī. tas ir ļoti slikti.

vispār alko nelietoju.

Vai nu tu centies kāadu piemānīt vai arī gadi vēl neļauj ne vienu ne otru, vai arī esi ļoti stipras gribas cilvēks...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...