Jump to content
GIGN Forum

Gign Atmet Smēķēšanu


Lenox
 Share

Recommended Posts

Pīpēju 8gadus apmēram, bet man tiik 17gadi :( Mans fiziskais uz skriešanu ir sabeigts un atmest mēģināju ar kožļeņu aizvietošanu, bet nesanāca :( Pildīju smēķēšanas testu man teica, ka dzīvõšu līdz 25 :D Bet nu tā reāli es sūdīgi nejūtos :D Bet kaut kad pie ārsta jaiziet paārbaudīties.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pīpēju 8gadus apmēram, bet man tiik 17gadi :( Mans fiziskais uz skriešanu ir sabeigts un atmest mēģināju ar kožļeņu aizvietošanu, bet nesanāca :( Pildīju smēķēšanas testu man teica, ka dzīvõšu līdz 25 :D Bet nu tā reāli es sūdīgi nejūtos :D Bet kaut kad pie ārsta jaiziet paārbaudīties.

Tu pīpē no 9 gadiem? wtf? man likās tā tikai čurkas dara :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu nevari atmest tikai tāpēc, ka tu esi debīls. Vienš čoms, gadus 5 atpakaļ atmeta (tad viņam bija kkur 22 gadi), pīpēja kopš kādu 6 gadu vecuma, arī sūdīga bērnība, sūdīga ģimene, atmeta dzeršanu, pīpēšanu, aizbrauca uz UK un tagad dzīvo kā normāls cilvēks.

Pats arī neesmu dāvana, smēķētājs esmu jau kādus 7-8 gadus, pagājušogad biju uz pusgadu atmetis, nekādu problēmu, vajag tikai gribēt. Esmu tikai sapratis, ka man diezgan patīk uzpīpēt ne tikai neko darīt pēc, bet man garšo dūms, tagad neesmu pīpējis kopš 30. decembra, kādu brīdi vēl nepīpēšu, bet domāju, ka atsākšu tāpat, jo man patīk. Es gan ierobežoju sevi, nepīpēju paciņu dienā, labi ja pusi... Pamēģini kaut vai mēnesi nepīpēt, pēc tam nebūs grūti turēties... Ar košļenēm un plāksteriem tu tikai sevi turi pie apziņas, ka tu ļoti gribi pīppēt, ar to visu laiku tu domā par to ka tu esi smēķētājs un tu nevis pārstāj smēķēt, bet aizvieto to ar attiecīgajām lietām, paralēli graujot savu morālu nostāju, līdz atkal sāc ar dubultu sparu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Košļājamā gumija satur vielu, kas ietilpst caurejas zālēs ( kaut kāds silikāts laikam ). Tā kā nebrīnies, ja šķidro sāksi laist pēc pāris nedēļu intensīvā košļeņu kursa.

Gribētos jau laikam nopirkt to ūdenspīpi. Meičām patīk, pašam patīk un pie cigaretēm ar tik bieži nevelk, tad lai vismaz ir tāds brīnums mājās.

Pagaidām ir tā, ka smēķēt negribas, bet skatienu uz katru smēķējošo garāmgājēju es pat negribot uzmetu, tīri tamdēļ, ka rokās kaut kas gruzd... Turu sevi grožos, tomēr ik pa laikam pieradums dara savu. No rīta ar kafijas krūzi rokā, izejot uz balkona gribās kabatā kaut ko sataustīt, bet tur - nekā... Ik pa laikam arī stāvot ar kompāniju, kas smēķē blakus rokas šeptējas pa kabatām pavisam intuitīvi meklējot paciņu rokā. Bet labāk tā, nekā atsākt turpināt barot vēzīti. To glupību tik no galvas jāizsviež, vai jāaizstāj ar kādu veselīgu aktivitāti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Updeitošu savu stāvokli. (OP)

Vairāk kā mēnesi jau nesmēķēju. Pēdējā laikā ļoti reti iedomājos par smeķēšanu, kā par procesu kuru kādreiz piekopu. Neesmu gribējis smēķēt no jaungada nakts. Nakti pavadīju ieskauts cigarešu, ūdenspīpju un cigāru dūmos, bet nebija velmes smēķēt. Dzerot alkoholu ir pārgājusi velme smēķēt.

Atmest nav nekas grūts. Vienkārši nesmēķē... "Bet es jau tur no tik un tik gadiem smēķēju, man stresaina ikdiena u.t.t." - un? Tu nevari tikt ar savu ieradumu un ikdienas dzīvi galā tikai ar saviem spēkiem? Apsveicu - Tu esi lupata.

Mans novērojums - kaut gan vairāku gadu laikā ir pierasts uzpīpēt noteiktos dienas brīžos, cilvēka ķermenis spēj ātri pierast pie izmaiņām - esmu pieradis nepīpēt. Tas bija viss kas uzturēja atkarību - pieradums.

Link to comment
Share on other sites

Es smēķēju ja 11-12 gadus ( jā zinu, ir pārāk traki 22 gados )

Man patīk to darīt un netaisos atmest.

Man patīk no rīta dzert kafiju un uzpīpāt. Tas ir tāds rituāls.

Tā kā darbs ir saistīts vairāk vai mazāk ar smadzeņu noslogošanu, tad dažreiz cigarete palīdz atrisināt dažas programmēšanas problēmas ( ja Rubika kubs nepalīdz )

smoke till die~

Gribētos jau laikam nopirkt to ūdenspīpi. Meičām patīk, pašam patīk un pie cigaretēm ar tik bieži nevelk, tad lai vismaz ir tāds brīnums mājās.

varu tev pārdot par 6Ls vienu no savām ūdenspīpēm. ja interesē atmet PM iedošu bildes utt. Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Tā, pēc jaunā gada beidzās tinamā tabaka, domāju ja reiz nav tad nav, nepīpēšu. No rīta itkā nemaz negribejās pīpēt, bet atradu vienu cīgu un uzpīpēju. Ar to arī aizgāja, gāju uz veici jo pārāk traki gribējās vēl. Nākamajā rītā iepisu sev pa seju, pateicu nē un visu dienu nenopīpēju. Aiznākamajā dienā par pīpēšanas vēlmi jau biju aizmirsis. Galvā rosijās domas par uzkūpināšanu, bet ne tādā līmenī lai es to darītu. Tagad viss čill. Negribās un jūtos lieliski. Zinu, ka pēc mēneša jutīšos vēl labāk un sapratīšu nafig pisu savu veselību visus šos gadus.

Galvenais, ja met nost, tad uzreiz. Nekādu vienu cīgiņu dienā vai tikai kad iedzer. Ja nē, tad nē.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mjaa. un visvairaak tie suudi iekshaa ir cik esmu noveerojis jinglingos,premjeros utt

diivaini bet peec video noskatiisanaas pat neceljaas roka vilkt aaraa no pacinjas smeekji (+ premjers man ir )

parasti piipeeju ik peec 1h vai pat mazaak bet tagad pat negribaas.

Edited by attachment
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nepiipeeju nedeelju - jaunais gads (kopsh 26. decembra). Viss ir zaibis, viss atmeshanas pasaakums plaanojaas jau 2 nedeeljas pirms, so, "sagatavoju augsni" laiciigi. Vakar un shodien peec pusdienvakarinju paeeshanas rodaas taada intresanta velme - panjemt smeekji zobos...

Beet, kopeejais rezumee ir taads, ka gribaas kko dariit visu laiku, ja esmu darbaa - stradaat, ja majaas - eest. Jo vel vairaak, nesaprotu vienu, viens te teicaas, ka nikotina atkariiba beidzaas jau peec sutkas (peec peedeejaa duuma), tad nahuj es naktiis nevaru norm. paguleet? Es naktiis celjos pa 10 laagi augshaa, pieceljos, peec minuutes, divaam aizmiegu, un taa katru nakti, un taa kopsh jaunaa gada...

Nu profesori, kaads izskaidrojums tam vareeetu buut?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrojums Teletubijam - viss ir tavā galvā. Neesi pārliecināts par sevi, nejūties droši kad cigas nav. Tev visu laiku gribās kko darīt lai aizmirstu par cigām, bet kad pienāk laiks kad vari atpūsties smēķēšana uzpeld augšā. Tu met nost, bet pēc mana subjektīvā viedokļa, neesi iekšēji tik drošs par sevi.

Protams, tās ir tikai manas domas, varbūt kļūdos. Nikotīna atkarība pazūd 2-4 ned laikā pēc statistikas, bet viss jau atkarīgs no katra paša, jo vielmaiņa katram savādāka.

Link to comment
Share on other sites

Pipēju ~5 gadus tā patstavigi paciņa dienā stabuha bija... ja dzer tad vairāk. Un tad tieši pec jauna gada svinibām izdomaju atmest...izlasiju Alens Karrs 'Ka Viegli Atmest Smekesanu' un re neesmu vairs pipetājs. Pat neprasās!

Link to comment
Share on other sites

Pipēju ~5 gadus tā patstavigi paciņa dienā stabuha bija... ja dzer tad vairāk. Un tad tieši pec jauna gada svinibām izdomaju atmest...izlasiju Alens Karrs 'Ka Viegli Atmest Smekesanu' un re neesmu vairs pipetājs. Pat neprasās!

+

izlasīju pirms kāda pusgada un uzreiz atmetu

Link to comment
Share on other sites

Esmu arī Ex - Smoker. Smēķējis biju kaut kur aptuveni astoņus gadus. Ļoti agri aizsāku smēķēšanu ar ko galīgi nelepojos. Mēģinājis atmest smēķēšanu esmu daudz reizes, kuras bijušas ļoti nesekmīgas. Pirms 4 mēnēšiem iedomājos - naxuj man to vajag? Un kopš šīs reizes nēesmu smēķējis ne reizi.

Tagad vismaz futbolā varu full time nospēlēt :D

Link to comment
Share on other sites

dzert un nesmēķēt - tas ir kas nesavienojams

neizprotu kāds kaifs ir tiem kas dzer bet nevelk pie reizes dūmu? pliki dedzināt ar stipru alkoholu iekšas ir nereāli slimiski un pretīgi

esmu smēķējis kādu gadu kompānijas pēc vai retos gadījumos - dēļ nervu neturēšanas, bet atkarības nekad nav un nebūs, tā ir tikai bērna iedoma ka draugu priekšā nevar atmest smēkēšanu

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

dzert un nesmēķēt - tas ir kas nesavienojams

neizprotu kāds kaifs ir tiem kas dzer bet nevelk pie reizes dūmu? pliki dedzināt ar stipru alkoholu iekšas ir nereāli slimiski un pretīgi

esmu smēķējis kādu gadu kompānijas pēc vai retos gadījumos - dēļ nervu neturēšanas, bet atkarības nekad nav un nebūs, tā ir tikai bērna iedoma ka draugu priekšā nevar atmest smēkēšanu

Izmēri pulsu pirms smeķēšanas un pēc un tad sapratisi ka nekāda nomierināšanas tomer nesanaks!

Link to comment
Share on other sites

Sirdsdarbība, līdz ar to arī asinsrite paātrinās, lai ātrāk tavus asiņus attīrītu no tām drazām, ko tu ievelc sev plaušās. Plaušu alveolu skaits samazinās, līdz ar to arī plaušu tilpums un lai iegūtu nepieciešamo skābekļa daudzumu, tev jāveic vairāk ieelpu un izelpu nekā nesmēķētājam. Kā arī tas nepareizi stimulē zarnu darbību un vielmaiņu.

TL;DR - smēķējot tu tikai apdirsīsies ātrāk un nevis nomierināsies, bet tieši otrādi. Tas, ka ar cigareti tu apreibsti ātrāk ir tīrākais bullšits. Tas, tā pat kā stiepšanās pēc paciņas, ir tikai tavā paurī iesēdies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...