Jump to content
GIGN Forum

Gign Atmet Smēķēšanu


Lenox
 Share

Recommended Posts

Jautājums smēķētājiem un exsmēķētājiem, jums nepaliek slikta dūša no dūmiem, tas ir nevis velkot, bet tā teikt būt pasīvās smēķēšanas ietekmē. Es vienkārši nesaprotu vai manī tikai tie dūmi nelabumu izraisa, vai tas ir paurī, ka es bojāju veselību elpojot un manī tas izraisa nelabumu?? Tāds randoms jautājums, bet es negribēju jaunu tēmu bliezt augšā.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums smēķētājiem un exsmēķētājiem, jums nepaliek slikta dūša no dūmiem, tas ir nevis velkot, bet tā teikt būt pasīvās smēķēšanas ietekmē. Es vienkārši nesaprotu vai manī tikai tie dūmi nelabumu izraisa, vai tas ir paurī, ka es bojāju veselību elpojot un manī tas izraisa nelabumu?? Tāds randoms jautājums, bet es negribēju jaunu tēmu bliezt augšā.

paliek. un domāju, ka tas ir tikai normāli elpojot indi. rīta pirmā cigarete taču arī izraisa reiboni?

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

dzert un nesmēķēt - tas ir kas nesavienojams

neizprotu kāds kaifs ir tiem kas dzer bet nevelk pie reizes dūmu? pliki dedzināt ar stipru alkoholu iekšas ir nereāli slimiski un pretīgi

Bet tu esi lohs, nee, nopietni! Es labaak pliki dedzinu iekshas ar alkoholu (max 40 graadiem) nekaa dedzinu visu elposhanas stuffu ar cigreti (te nu ir paaris reizes vairaak par 40 graadiem!).

. Tas, ka ar cigareti tu apreibsti ātrāk ir tīrākais bullšits.

Tam es toch nepiekriitu! Tak cik reizhu nav eksperimenteets - dienu nepiipee un vakaraa dzer, liidz ar ko alko pateerinsh ir mazliet lielaaks, ilgaak turi un pipee kaa parasti, vakaraa dzer un uzpiipeejot tu reibsti atraak..

Te bija/ir tas izskaidrojums ar skaabeklja apgrieshanu smadzeneem, kungja, tas ir zarnu, aatraaku darbiibu, etc.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Pīpēju jau 5 gadus, nekādīgi neizdodās atmest. Ilgākais cik es noturējos bez pīpēšanas bija 2 mēneši, bet nu tas bija līdz diezgan traģiskai avārijai ar moci, kad pirmā doma bija: iedod uzpīpēt.

Tagad atceros, kā es sāku, un nesmēķētājiem draugiem pat neļauju pa tusiņiem pīpēt, jo man tieši tā sākās - es tikai pa tusiniem es tikai pa tusiniem.

Tagad visu laiku cenšos atmest, bija uz mēnesi 1 draudzene vasarā, kuras dēļ pat nepīpēju un nelikās grūti, bet nu pa tradicionālo - atliek uz ilgāku laiku kautkur aizbraukt un viņai cits. Tā nu atkal atsāku.

Bet kā daži bija rakstījuši, ka tā ir sava veida romantika, pie kuras pat ja nav atkarība, ir liels pieradums, jo vienmēr, lai ko tu darītu, vai pat ja nav ko darīt, tu vari uzpīpēt.

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja nav ko darīt vienmēr var pabojāt veselību. Visiem jau šķiet, ka atmetīs kādu reizi. Jā, kājas pie reizes arī atstieps.

Visi zina to stāstu par babu toņu kurai ir 87 gadi, dzīvo dziļi laukos un smēķē jau no bērna kājas. Visi spēj atcerēties to vienu gadījumu. Tos simtus tūkstošus kas mirst ik gadu visi kaut kā piemirst.

"Es tak nepīpēšu visu mūžu, kaut kad jau atmetīšu". Jā, kad sapratīsi, ka jau esi veselību iedragājis vai arī kad būsi prātā pieņēmies.

Nepīpētu tik daudz glupu pieaugušo, nerādītu to visu reklāmās u.t.t. Nebūtu sīkajiem ziņkārības. Pašam tāda bija - "ja jau tik daudzi smēķē, tad jau tur kkam labam jābūt. Ne pa velti viņi to dara".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu diezgan jauns smēķētājs, tāpēc šajās lietās valda +- tumša bilde. Jautājums ir sekojošs : kas plaušu piš vairāk - tinamās vai parastās?

Lol, knapi 2 mēneši :D. Hz, man patīk process - dūmi, kompānija, sarunas arī kvalitatīvākas klājās utt.

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Nemelošu, pēc idejas jau tinamās kaitē mazāk, bet kaitē tāpat. Viss atkarīgs no taviem gēniem un citiem aspektiem. Visi var saslimt ar vēzi, tikai dažiem tas ir vienkāršāk.

Dūmi - tev ta patīk, bet citiem tu smirdi pēc pelnutrauka. Nebrīnies kad nesmēķētāji novērsīsies no tevis kad runāsi ar viņiem.

Kompānija un komunicēšana - Iemesli ,kāpēc tagad tev šķiet šī gaisotne patīkamāka un komunicēšana - raitāka, ir dažādi. Placebo efektu (uzmeklē, ja nezini) savā ziņā izraisa smēķēšana - tie ir tie ierobežotie brīži dienā, kad tu tiec pie cigaretes. Tev šis moments kļūst patīkamāks, jo, iespējams, līdz viņam esi cieties (stundas, lekcijas, darbs), tāpēc arī izbaudi. Iedod smēķētājam, kurš nav ilgu laiku pīpējis, cigareti un redzēsi cik viņš pēkšņi priecīgāks kļūst. Kādēļ priecīgāks? Jo spēj apmierināt savu ilūziju prātā, ka bez cigaretes ir nepacietīgs, ir tukšuma sajūta u.t.t.

Daudz var rakstīt... vienkārši nepīpē. Labuma nav pilnībā nekāda. Sabeigsi veselību, vairāk naudas iztērēsi un vēlāk galvu lauzīsi kā atmest. Un tā grāmata par kuru visi runā nav nekāds brīnumlīdzeklis - JA gribi atmest, tad viņa var palīdzēt, bet, ja iekšēji to patiešām nevēlies - nesanāks - atsāksi.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā esmu iepriekš ierakstījis, ka esmu atmetis, varu lepoties, esmu savu solījumu pildījis, no iepriekšējā gada 22. decembra līdz šim 24. jan. ir izpīpētas ~3 cigaretes, ne jau tīrā veidā! (: so chill visi, tas nav nekas unreāls

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tā kā esmu iepriekš ierakstījis, ka esmu atmetis, varu lepoties, esmu savu solījumu pildījis, no iepriekšējā gada 22. decembra līdz šim 24. jan. ir izpīpētas ~3 cigaretes, ne jau tīrā veidā! (: so chill visi, tas nav nekas unreāls

miikstais, nekas cits! Es nesmeekeeju kopsh 26. decembra, taatad, meenesi! Eu, un zin ko, man nemaz nav bijusi vajadziiba to draknkji dabuut iekshaas tiiraa/netiiraa veidaa. prosta nepiipeeju un viss. kas liedz tev to pashu dariit??

un izdariet man kko..

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

miikstais, nekas cits! Es nesmeekeeju kopsh 26. decembra, taatad, meenesi! Eu, un zin ko, man nemaz nav bijusi vajadziiba to draknkji dabuut iekshaas tiiraa/netiiraa veidaa. prosta nepiipeeju un viss. kas liedz tev to pashu dariit??

un izdariet man kko..

Tev viss ir po*** ,jo Tu esi Teletuubijs La La!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

blje tu esi daunis? mosh vinjs vnk tabaku piejauca piemeeram jointam?

tu esi daunis! prikols ziimeeties, ka nepiipee, bet tabaku (lol) hujarii tapataas klaat zaalei, etc. suudiem!

tik pat labi tu vari padirst, noslauciit dirsu ar pirkstu un pateikt, ka dirsa ir tikpat tiira kaa slaukot ar papiiru!

EDIT: To pashu varu uzdot tev, kad saaki piepisties man! toch daunis!

Edited by Teletuubijs
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

tu esi daunis! prikols ziimeeties, ka nepiipee, bet tabaku (lol) hujarii tapataas klaat zaalei, etc. suudiem!

tik pat labi tu vari padirst, noslauciit dirsu ar pirkstu un pateikt, ka dirsa ir tikpat tiira kaa slaukot ar papiiru!

Prikols vispār zīmēties, ka nepīpē? Katram savi sliktie ieradumi, tas, ka kāds nepīpē, bet velk gandžu ar tabaku pa retam nepataisa viņu sūdīgāku par tevi, kurš zīmējās ar to, ka vnk nepīpē.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nja. Pats neesmu nekāds super-pīpmanis, bet nu.. IR tā IR , piemēram pieceļoties no rīta, liekas: nu , davaj,tad jāuzkurī.

Tas pats arī ka piemēram stāv pieturā,tas liekās ka tā ir ierasts , it īpaši vienu reizi pirms gulētiešanas uzpīpāju un VISS, tā aizgāja , ja pirms gulētiešanas neizpildīju "rituālu" ,tad huj.. guļu gultā ar aizvērtām acīm un visu laiku domāju: nū,tad jāiet uzkurīt? Un protams,aizeju..

Bet nu , atmests? Tikai tad kad canabis būs legāls Latvijā

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

miikstais, nekas cits! Es nesmeekeeju kopsh 26. decembra, taatad, meenesi! Eu, un zin ko, man nemaz nav bijusi vajadziiba to draknkji dabuut iekshaas tiiraa/netiiraa veidaa. prosta nepiipeeju un viss. kas liedz tev to pashu dariit??

un izdariet man kko..

ej filmējies tālāk ,pamuļķis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Manuprāt, visa māksla slēpjas attieksmē pret dzīvi un pret sevi. Katram cilvēkam ir dažādas dzīves vērtības, citam mašīna, citam nauda, citam top prioritāte veselība, mīlestība. Savā mazajā dzīves pieredzītē jau esmu paspējis saprast to, ka katrs tiecas pēc vērtībām, kuras viņiem kaut kur iekšā mīt. Citam tas izdodas neapzināti, cits pat apzināti nespēj to paveikt. Dažreiz ir grūti izprast savas vērtības, ko patiešām vēlies pats nevis reklāma pa tv vai draugs pažobelē.

Pašam personīgi nejauši nācās saskarties ar tādu kā sevis analizēšanu un to ceļu ejot es iepazinu sevi (dīvaini skan), es atklāju to, ka tie mazie sapnīši, kurus nevienam nestāstu, tā klusā balstiņa citreiz, kas dīc, lai eju izdaru kaut ko ir manas kvēlākās vēlēšanās, dzinis pēc vērtībām. Tajā brīdī, kad es beidzot saliku pa plauktiņiem savas dzīves vērtības, kā akmens uz galvas uzkrita, es uzreiz sapratu, ko es daru nepareizi un ko es daru pareizi. Jo nevar taču gribēt vienu, bet darīt citu, vai ne? Un tajā brīdī es sapratu, ka es nesaprotu, kādēļ es pīpēju, dzeru, citreiz palietoju ko spēcīgāku. Es pat sajutos tā, it kā es būtu pamodies no kaut kāda dīvaina sapņa, jo pēkšņi viss apkārt mainījās, viss ieguva citādu jēgu un tagad esmu sajutis nikotīna atkarības spēku. Pēdējās divas nedēļas iet kā pa kalniem, tad pīpēju, tad nepīpēju. Vienkārši es vēl īsti neesmu izlēmis. Jo pats galvenais ir izlemt. Justies gatavam. Līdz, ko cilvēks izlemj, tad tas principā jau ir izdarīts. Respektīvi, ja kādam ir grūti atmest smēķēšanu, paņem rokās papīru, lai arī tas izklausās muļķīgi, saraksti lietas, kas Tev dzīvē šķiet svarīgās, uzraksti emocijas, kuru dēļ Tu esi gatavs dzīvot un Tu sapratīsi, vai pīpēšana ir domāta Tev vai nav. Tad vienkārši izlem, pīpēsi vai nē. Tas tiešām ir tiek vienkārši, ir tikai pašam jāpieņem lēmums. Man tas palīdzēja.

Un gribasspēks ir nepieciešams tikai uz pāris sekundēm, lēmuma pieņemšanai. Viss, kas notiek tālāk, jau ir labi.

Edited by EMOLSY
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uij, man tākā ir vecākais brālis(5 gadu starpība) un vēl dzīvojam laukos, tad jau es iesāku pēpēt jau 1. klase. Tad 6 vai 7 klasē apnika un atmetu uz kādiem 2 gadiem. Bet tad jau sākās 8 klase un visādas ballītes, tad nekas cits neatlika kā vien atsākt. Tad arī vairs nav bījusi vēlme atmest. Es vismaz sevi mierinu, ka esmu sportists, tad man vismaz tās plaušas labāk attīrās nekā tiem, kas ar sportu nenodarbojas! Bet sākumā bija grūtāk apvienot sportošanu un pīpēšanu, jo pēc 8.klases aizgāju mācīties uz Murjāņu Sporta ģimnāziju.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Heh, pievienojos pulciņam šodien 3. nedēļa kopš veiksmīgi esmu pat aizturējusi elpu, ejot garām smēķētājiem. Stāžš viduvēji 9 gadi. Bija +/- 15 cigaretes dienā, ko samazināju līdz max 3 paciņām nedēļā. Ja godīgi patīk vai nu jau patika pīpēt, nebija doma atmest, vnk klikšķis padomāju par zobiem, smaganām, plaušām, sejas ādu un fizisko, sapratu, ka ir jābeidz būt vājai. Tā kā esmu diezgan stresains cilvēks, lasot atsauksmes nonācu pie slēdziena mēģināt ar Tabex, citiem gan slikta dūša, visādas blaknes... Man no tā nekā. Ir dienas, kad nenormāli velk "Nu tikai vienu", nostādu sevi situācijā, "Bet, tad jāsāk skaitīt viss no gala". Tā nu turos, ir ok. Smarža un garša sāk uzlaboties, skats uz dzīvi arī. Turās ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...