Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Uz Tiesībām Gg.gign.lv !


Elias
 Share

Recommended Posts

Informācija par sevi:

  • Vecums;
  • Nodarbošanās;
  • Pieredze CS/CSS/TF2;
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;
  • Linki uz spēlētaju statos;

# Man ir 16 gadi.

# Mācos profesionālā vidusskolā, specialitāte automehāniķis, 1.kurss.

# Ir pieredze spēlēs CS un TF2.

#Domāju, ka GIGN'am būs labums, jo katru reizi ieejot gg.gign.lv atradīsies kāds čīteris. Ne reizi nēsmu redzejis serverī kaut vienu adminu. Katru dienu atradīsies kāds kas izmantos AIM+SH. Tas vairs nav izturams. Man nav ne aktivitāte foruma, ne administrātori, kas mani atbalstītu, jo kā jau teicu, nēsmu redzējis nevienu adminu gg serverī, tomēr adminēšanas pieredze man ir, un diezgan liela. Tāpēc vēlētos iegūt tiesības, lai nebūtu bardags gg.gign.lv serverī. Domājams pietiktu ar komandām amx_ban, amx_kick, amx_gag, ar to arī pietiktu.

#Spēlēju praktiski tikai gg.gign.lv, un spēlēju katru dienu, kādas 2 līdz 4 stundas.

#Links uz statiem - http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=48516

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tas vairs nav izturams, tik tikko spēlēju serverī. Iekšā bija vismaz kādi 4 čīteri, vienu niku atceros- Aerosmith. Es varu apsolīt, ja jūs man uzticēsieties, tad jūs to nenožēlosiet, vienkārši nevar paspēlēt ar čīteriem. Kā šodien pamanīju, Spēlē ienāk admins picaSSo, viņam saku kādas 5reizes, lai viņš no speco vienu spēlētāju ar niku sSs, kurš izmantoja čītus, tomēr no viņa puses pilnīgs ignors. Es saprotu, ka neesmu spelējis ilgi un nav nodoto. Bet jūs to nenožēlosiet, ja iedosiet man kaut vai 3 komandas, amx_gag, amx_ban, amx_kick, ar to pietiks, lai serveris nebūtu pārpildīts ar čīteriem. Padomājiet kārtīgi

Link to comment
Share on other sites

Tu esi tikai 20 h nospēlējis TIKAI!

gign komunā esi pabijis knapi 2 nedēļas...

Tas kad tu 5 reizies bļauj lai paskatās to un to, tu te esi parak nesen lai tevi sāktu ņemt par pilni... Tu maz zini cik tādu bļāvēju ir serveri, no 10 bļāvējiem tikai 1 ir taisnība...

anti...

Link to comment
Share on other sites

Jūsu izvēle, es tikai gribu tikt skaidrībā, jo nav interesanti spēlēt, ja serveris ir piebāzts ar čīteriem. Tik pat labi, paši lūdzu ejiet un adminējiet gignā, kas būtu ļoti labi. Kā jau teicu, vienīgu adminu esmu redzējis, tas ir picaSSo, un manuprāt no viņa nav labuma, viņš pat nevar ieiet specos lai paskatitos, bet bano cilvekus kas bļauj, ka ir čīteri. Jā maz esmu spēlējis, bet manuprāt tam nav nozīmes, jo pieredze man ir un zinu kas ir darāms, taču tā ir jūsu izvēle, lai jūsu serveris, kur čīteri cīnas par to kuram labāki čīti, vai vismaz būtu kādam iedevuši tiesības, lai pārmācītu tos nebēdņus

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...