Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Cs.gign.lv Main


ThugLuv
 Share

Recommended Posts

  • Informācija par sevi:
    • Vecums; 22

    • Nodarbošanās; Bezdarbnieks

    • Pieredze CS no 2000 gada.. saaku speleet vel 1.3 un liidz shim nevaru apstaaties..

    • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
    • isumaa sakot es nepretendeeju ne uz kaadiem lielajiem flagiem.. vieniigais ko es gribeetu dabuut tak tas ir xvotemap jo biezhi vien pa naktiim gign servers ir pilns ar speleetaajiem un mape nomainaas uz kaadu neinteresantu mapi un servers paliek tuksh..

    • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; pa dienu, vakaros un pa naktiim ) no riitiem nesanaak jo gulju ilgi )

    • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=519

    • Reģistrētais niks vēlamajā serverī. - vis kartiibaa..


    [*]

    • 3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru.

    [*]1 fragn

    [*]2 Epix

    [*]3 doGY

    [*]4 Good Men

Link to comment
Share on other sites

Palūdza norecot, nu labi, rec viņam, tikai uzmanīgi ar tiem saviem "draugiem" draudētājiem un citiem, kuriem tu izraisi klajas antipātijas, jo pats izmantojot piešķirtās tiesības ( protams, ja dabūs) vari ātri ieberzties. Ir neliela tendencīte uz def mapēm, bet tāda vājība uznāk katram. Pubā nospēlējis tik daudz, lai saprastu, ko vēlas spēlētāji un ceru, ka akses tevi nesabojās.

Rec.

P.S. Čalis tiešam spēlē pa naktīm bieži, kas šajā gadījumā ir viens no galvenajiem faktoriem.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

man kaut kā negribas likt votemap, kāds var pārliecināt par pretējo?

nu tas votemap kaa jau es uzrakstiju 1 postaa ir tas svariigakais manaa gadijumaa =(

Visiem gribu pateikt liels paldies par to ka atbalstijaat un pieneemaat adminu pulkaa ) ir liels prieks ar jums kopaa netikai speleet bet arii jauki plapajot pavadiit laiku serverii.

Edited by ThugLuv
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ja bus problemas,sudzibas ar xvotemap tad vares tachu apgriest to kranu! Thugs tiesham spele daudz pa naktim un ir nepiecieshams xvotemap! (Nu ja padienu izmato votemap tad uzpras ari citiem adminiem vai velas mainit mapi bet nejau uz dullo!) Ta lai tiek!

Link to comment
Share on other sites

Thugam acc ir,varam klapet ciet :)

vai tad to kas man ir var nosaukt par acc? prasiju jau xvotemap. visi kas te ir atbildeejushi ir REC.. taakaa gribu dabuut to isto xvotemap un tad var klapeet ciet.. kaa ir redzams shajaa postaa neviens nav pret.. !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...