Jump to content
GIGN Forum

Uz Nerva.


_swallow.dll
 Share

Recommended Posts

Esi sveicināts!

Manuprāt, vajadzētu nahrenizēt vote scramble, jo nedaudz besī ārā, ka vienā mapē 3 reizes tādu sūdu kāds uzliek, jāpatur prātā, ka ir autoscramble, tapēc nevajag pist prātu ar votošanu, + mapes timelefts restartējas un kāda zināma daļa spēlētāju to komentē ar jaunākajiem mātes vārdiem!

Viss.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka gign administrācijai negribas ņemties ar tf2 serveri. Tā kā šeit var jau daudz ko rakstīt un ietekt, bet manas tizlās prognozes ir tādas, ka, ja pat sarakstīs pilnu forumu ar visnotaļ sakarīgām un jēdzīgām idejām , tāpat vēl gadus 2-3 serverī viss būs bez izmaiņām ;)

Link to comment
Share on other sites

A man nereāli besij spēlētāji, kuri sabalso par karti un tad aiziet prom un tad atlikušie čīkst, lai nomaina karti, jo, lūk, nav tautas.

Divnozīmīgi piekrītu, bet šī problēma (topika) kkā ir jārisina un jāatrod kompromiss. Pagaidām idejas piedāvāt nevaru...

Scramble ir visai tizla mehānika, tāpēc būtu labi uzzināt par to vairāk, lai varētu mēģināt izdomāt iespējamos labojumus.

Lai gan pašlaik izskatas ka cīņa ar vējdzirnavām jo 100%-īgi laimīgs un apmierināts neviens nekad nav.

I wish i could help but i can't! Punkts

P.S.

Useless post yeaay! :)

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vote Scramble ir murgs pilniigs. Dustbowlaa palikusas 10 minuutes viens uzmet scrambli un boom spelejam atkal stundu dusbowlu [man personigi nekas pretii jo mape ir ideaala]

Veidu kaa scramle mehaanisms straadaa neietekmeesi taapat vnk neljaujat randomiem mest votes.

also:

Ja komanda buus medikji vismaz 3 kas hiiilo +- visus, nebuus vajadziigs scramble.

Link to comment
Share on other sites

Medic ir pati krutākā klase ever!!!!

u3b3rOMFGc0Mb0

Natijs + Teddijs = Nāve visiem, ja vien neuzrodas ļevijs pyro kurš nahaļavu mani nodedzina

Natijs + Teddijs + Ziepes = rage quit pretējai komandai

Zombie + Teddijs = normāls kombo, netiek nekas skramblots vai pārnests, tiek veiks rape, bet noteikumu robežās. Pretējai komandai nav tik liels rage quits

Natijs + Teddijs + random pyro, kurš sargā Teddiju = nenormāls rage quits + spiegu pretējā komandā nav.

Link to comment
Share on other sites

ppfff, ja man vienmēr negadītos retardēta komanda, mēs jūs tur tašītu ar nattiju, bet kad reidžoju pa mic, kas ir jādara, rodas sajūta, ka priekš viņiem tā ir svešvaloda.

Pēc šitā jāsecina, ka tu iekš GIGN pub esi laikam neveiksmīgākais spēlētājs visā gignā, ka tik skarbi vienmēr ir :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...