Jump to content
GIGN Forum

Kaspiits
 Share

Recommended Posts

Hei !

Man ir daži jautājumi. Gribu uzzināt vai kādam ir tā pat un varbūt,ka tam ir arī risinājums.

Vispirms par mani mazliet. Esmu amatieris video montāžā. Izmantoju Sony Vegas un vēl arī vienu 3D programmu. Mācos darot utt. Šī lieta ļoti aizrauj. Principā neesmu galīgs iesācējs. Varu izveidot arī sarežģītus projektus un tā. Vienkārši visu daru mazliet lēnāk kā citi, kas ar to nodarbojas gadiem.

Šeit var ieskatīties,aplūkot dažus no maniem un kolēģu projektiem http://www.youtube.com/TheGrooveDelicious

--

Problēma.

Izmantoju iepriekš Vegasa 10mito versiju, bet tagad pārgāju uz 11mito. Ir mazliet labāks. Lieta tāda, ka nespēju atrast risinājumu problēmai ja ir vairāk kā 5 video kanāli + vēl 2 vai 1 audio celiņš pie dinamiskas montāžas un tā - programma lēnāk respondē un video previews ielago..izlaiž freimus un tā. Ir grūti strādāt realtime...un visu laiku renderēt un renderēt tos failus arī ir diezgan čakarīgi.

Datori man ir divi un man kolēģim arī uz viņa pc - same shi*. Man ir gan PC ar 6 kodoliem (Phenom x6 1090T) ar 8GB ddr3 1600mhz Hyperx ramu gan portatīvais ar intel i7 un 4GB ramu.

Settingos pamainīju un uzliku mazāku ram preview vai kā viņš precīzi bija neatceros, mazliet labāk palika, bet vienalga ir diezgan sarežģīti un nervus kutinoši montēt lielāku,iespaidīgāku projektu.

Varbūt Jums ir kāds risinājums ? Varbūt vaina ir programmā ?

Atvainojos ja te izklāsts ir tāds izmētāts.

Jauku un radošu dienu !

Link to comment
Share on other sites

Kapec mazak RAM atveleji Vegasam? Tieshi vairak vajag. Un vispar izmanto RAM preview lai apskatitu savu masterpiicu perfekti bez aizkjershanam. Tools => Build Dynamic RAM preview

Heh. Visādi ar vinu mēģināju. Visādas vērtības liku - lielas,mazas,milzīgas un arī vidējas. Vislabāk strādā uz 0. Un tieši lasīju gudros mūvijmeikinga forumos,ka labāk izmantot uz 0, ja gribās,tas var čut uzlikt.

---

Tā kā tajā īsti nav problēma... Tā ir kaut kur citur, bet kur ? Iespējams, ka pat ar 8GB rama ir par maz ?

Aizmirsu pieminēt faktu,ka strādāju ar AVCHD video pārsvarā.

P.S. Tai pat laikā iekš Premiere un After Effects nav pilnīgi nekādu problēmu. Nelaime tā,ka man nav sanācis apgūt montāžu iekš viņām :D Minimāli, ruff cut tik varu :D

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Un kas tie par video celinjiem? Ar kaut kadiem overlayiem? Effekti?

PLAY poga/funkcija to realtime tik vienkarshi neatskanjos, tam ir domats RAM preview.

Starp Vegasa versijam nevajadzetu but problemam, liela atskiriba nav. Varbut novilki 32bit versiju, kas domats <4gb RAM? :P

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

Un kas tie par video celinjiem? Ar kaut kadiem overlayiem? Effekti?

PLAY poga/funkcija to realtime tik vienkarshi neatskanjos, tam ir domats RAM preview.

Principā video lodziņi. Nu vienā laikā piemēram nevis viens video bet 2, 3 , 4 un pat 6. Tad arī patīk maukt pa virsu vj loopus, gļukus. Apmēram arī ideju var saprast - iekš youtube kanāla ko iepostēju - tur ir video par karsējmeitenēm ko taisīju. ķip tavo.

Ir bijis projekts arī uz 20 kanāliem...tās bija mokas un prasīja baigo pacietību.

---

Es te tagad sāku domāt - vai varētu būt,ka tā ir HDD vaina ? Respektīvi uz visiem 3 pc ir parasts HDD atšķirība ir tikai izmērā - visiem 7200 rpm...

Apsveru domu par SSD disku, bet moins - baigais piķis...

Link to comment
Share on other sites

Tā arī neatbildēji kad tev uzdeva jautājumu par sistēmu 32 vai 64 biti, tas tomēr daudz ko izsaka!

Pats gan neesmu ar 11 versiju ņēmies, bet tas nevarētu būt arī kautkāds softa bags?

Par SSD diskiem runājot, maksā dārgi, bet - ātrums ir ļoti jūtams!

Ja ņemsi, iesaku skatīties uz Intel puses ražojumiem!

BTW. Sveiciens no Līvāniem! ;)

Edited by SexySaxMan
Link to comment
Share on other sites

Tā arī neatbildēji kad tev uzdeva jautājumu par sistēmu 32 vai 64 biti, tas tomēr daudz ko izsaka!

Pats gan neesmu ar 11 versiju ņēmies, bet tas nevarētu būt arī kautkāds softa bags?

Par SSD diskiem runājot, maksā dārgi, bet - ātrums ir ļoti jūtams!

Ja ņemsi, iesaku skatīties uz Intel puses ražojumiem!

BTW. Sveiciens no Līvāniem! ;)

Ahoi !

Man principā ir 64-bit windows 7 un Vegas arī ir 64-bit. Andrim ir tāda pati problēma, bet viņam ir 32-bit versija gan win gan Vegas.

No instalācījām - tas pats bija arī ar 10 Sony Vegas. Un arī mums abiem. Vecākas versijas gan neesmu mēģinājis.

Par SSD es te pētīju kingston hyperx. Vispār biju te baigi lasījis info, pētījis par viņiem. Par INTEL sapratu, ka uzskrūvēta cena un biku čakarējot ļaužus ar cipariņiem. Nu pa lielam es uzzināju, kuri no tiem skaitļiem jāskatās ja gribās mūvijus kruti taisīt un uzzināju,kuri cipari jāskatās ja gribās, lai windows ātri ielādējās :D

Link to comment
Share on other sites

Ahoi !

Man principā ir 64-bit windows 7 un Vegas arī ir 64-bit. Andrim ir tāda pati problēma, bet viņam ir 32-bit versija gan win gan Vegas.

No instalācījām - tas pats bija arī ar 10 Sony Vegas. Un arī mums abiem. Vecākas versijas gan neesmu mēģinājis.

Par SSD es te pētīju kingston hyperx. Vispār biju te baigi lasījis info, pētījis par viņiem. Par INTEL sapratu, ka uzskrūvēta cena un biku čakarējot ļaužus ar cipariņiem. Nu pa lielam es uzzināju, kuri no tiem skaitļiem jāskatās ja gribās mūvijus kruti taisīt un uzzināju,kuri cipari jāskatās ja gribās, lai windows ātri ielādējās :D

Interesna. Citos forumos ar mēģināji jautāt, piem boot vai eoz? Kautgan principā ja tur pajautā tad visi sāk bļaut virsū u.t.t. Tādēļ labāk iesaku kautvai krievzemes forumos apjautāties (ja būs interese tad pateikšu adresi PM).

Hmm, man gan ieteica Intel cilvēks kurš ar viņiem darbojas ikdienā.. Bet nu ok :) Kingstons man neievieš uzticību, jo esmu trāpījis 2 reiz uz ļevajiem flešiem no viņu puses.. :D

Link to comment
Share on other sites

Interesna. Citos forumos ar mēģināji jautāt, piem boot vai eoz? Kautgan principā ja tur pajautā tad visi sāk bļaut virsū u.t.t. Tādēļ labāk iesaku kautvai krievzemes forumos apjautāties (ja būs interese tad pateikšu adresi PM).

Hmm, man gan ieteica Intel cilvēks kurš ar viņiem darbojas ikdienā.. Bet nu ok :) Kingstons man neievieš uzticību, jo esmu trāpījis 2 reiz uz ļevajiem flešiem no viņu puses.. :D

Paldies par adresi. Apjautāšos ārzemēs. Pie mums arī salīdzinoši maz cilvēku kaut ko dara. Ja arī dara, tad īpaši nedalās ar padomiem. Konkurence :D

Par Kingston nevaru neko sliktu teikt. RAM no viņu puses ir super. Cik skatījos vizmaz 10 vietās reviewus un salīdzinājumus - kingston nav pats labākais, bet top 3 ir...un no top 3 ir lētākais. Skatījos vēl testus kā viņi dauza savus ssd. Nu mārketings nostrādāja :D

BEt enīvēj - ssd testos pret hdd ir vnk owned ! :D SSD ir kkas iespaidīgs :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...