Jump to content
GIGN Forum

Cashout Stulbums..


Recommended Posts

Kr4 lieta tada, ka veicu te azipagajuso nedelju naudas izmaksu, bet nauda ka nav ta nav.. Veicu bankas parskaitijumu, katru dienu vinus bombardeju ar jautajumiem, sie tik saka ka izmekles un skatisies kas un ka, bet nu ka nav ta nav ta nauda..

Kadam ir gadijies ka iet jau kadas 3 dienas par terminu, bet tomer ienak beigu beigas ta nauda konta?? Reali baigais stres, kur tad ele rata vareja ta nauda palikt.. Zinu kad bija vel LKB tad reali tas prasija 3 - 4 dienas tagad jau iet 9 diena....

Link to comment
Share on other sites

Ir bijis ka nauda nāk 2.5 nedēļas. Banka pie tā nav vainīga, čakarējas tieši pokera istaba un viņu partner bankas. Jo kā nauda ienāk tā uzreiz ir tavā kontā.

Paskaties labāk epastā vai tev neprasa pokera istaba aizsūtīt personu apliecinošus dokumentus!

Link to comment
Share on other sites

Ne vis cashouts jau ir apstiprinats, pirms tam prasija visadus dokus ko ari apstiprinaja.. Un pec tam cashoutu ari apstiprinaja.. it ka vinjiem tur raksstits 2 - 7 dienas aiznem bankas parskaitijums, nu jau ir pagajusas 10 darba dienas... Nu redzes kas un ka, konkreti mana gadijuma es uz SEB banku skaitu, ir dzirdets ka uz so banku ari nak ilgak bet hz... Nu redze, a tev pasam ir gadijies ka tik ilgi nak? Tas mani bisk nomierina :D

Link to comment
Share on other sites

ir tada istaba ka comeon.com , spele diezgan daudzi.. Kr4 sodien atsutija vini man foto kura redzams ka tiesam parskaitijums veikts jau 9 janvari, rit iesu uz banku ar so papiiru, nu kr4 redzes kas un kaa.. Hz man liekas ka pie vainas ir pretiga SEB banka bet nu hz... uz krajbanku vienmer smuki atri 2 - 4 dienu laika nauda bija konta, seb banka vispar cik caur emailu ar viniem runaju, tad no arzemem(EUR valuta) viniem nauda ienak konta tikai pulkstens 11:30 un 16:00 pa dienu... tas ta divaini, zinu ka krajbankai tas vareja notikt jebkura laika.. It ka njemu ara AUD valuta no tas istabas, mosk tas ari to procesu padara ilgaku, bet nu hz kada tur starpiba.. Nu tad jau manis..

Link to comment
Share on other sites

Blaviens es vairs neko nesaprotu, tagad biju uz banku ja sie it ka bija izskaitijusi to naudu, bet kad skaita AUD tad vini izmanto kaut kadu starpbanku, kad bija banka vinji zvanija tai starpbankai, un kjipa noskaidroja ka ta pokera istaba bija noradijusi veco starpbanku un par to vini vinus informeja, tagad atkal klacoju ar to pokera ruumu sie atkal saka ka tai naudai tad ir jabut taja starpbanka... hz neko vispar nesaprotu laikam ta nauda ir kaut kur iesprudusi hz...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...