Jump to content
GIGN Forum

Kur Rīgā Var Nopirkt?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Kur Rīgā var nopirkt ūdenspīpes akmeņus?

Jeb akmeņus, kas aizstāj ūdenspīpes tabaku. Tipa esot kaut kādi akmeņveidīgi sūdi, kas rada tādu pašu efektu kā tabaka, tos liekot tabakas vietā.

Vairāk infas man par to nav, tikai dzirdēju par tādas lietas esamību.

Kādam ir vairāk infa par to?

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz jebkurā tabakas veikalā.

P.S.

Dūmi līdzīgi, mazāk kaitīga un laba priekš ūdenspīpju gatavošanas nepratējiem, jo viņus ir gandrīz nereāli "piededzināt".

Toties kaifs būs mazāks nekā no tabakas. Esmu dzirdējis, ka var jaukt tos akmeņus ar tabaku un arī labi esot.

Link to comment
Share on other sites

Jēga tos akmentiņus pirkt ir tiešām tikai tad, ja gribas vienkārši paspēlēties ar dūmiem, jo efekts no viņiem ir pilnīga nulle. Man jau patīk ik pa laikam paākstīties, jo dūmi ir biezi un garša ar koncentrēta. Nopirkt liekas varēja Tallinas ielā 36.

Edit: Jap, veikals Tombeer Tallinas ielā 36.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

O, paldies. Es personigi neesmu meginajis taka nezinu vai ir prikols vai kaifs no vinie vai ne. Nav jau ta, ka baigi biezi pipetu parasto tabaku, bet nu izmeginat jau var.

Mos ir beigas labak neka parasta tabaka. Galvenais jau tas, ka ar tabaku ir baigā ķēpa, tapec domaju, ka butu forsi vienkarsi ielikt akmentinus un pipet. :)

Link to comment
Share on other sites

ja negribi ķēpāties, tad ir tāda diezgan salīdzinoši sausa tabaka plastmasas bundžiņās. ne lielākās kā asperīna pudelīte. tā tabaka nav tik "netīra" un pirksti nelips, bet toties garša ir laba. patīk mojo (vai mahito...kr4 zaļā krāsā) vislabāk. maksā tik kādus 5 ls ja nemaldos. cēsīs tās var nopirkt iekš DEPO. bet rīgā drošvien tabakas veikalso ar ir. :)

Link to comment
Share on other sites

Jēga tos akmentiņus pirkt ir tiešām tikai tad, ja gribas vienkārši paspēlēties ar dūmiem, jo efekts no viņiem ir pilnīga nulle. Man jau patīk ik pa laikam paākstīties, jo dūmi ir biezi un garša ar koncentrēta. Nopirkt liekas varēja Tallinas ielā 36.

Edit: Jap, veikals Tombeer Tallinas ielā 36.

Un kāds ta kaifs ir no tabakas? Man liekas ka atšķiriba ir tikai garšas ziņā un cik ir dzirdēts ka vairākumam patik tomer tie akmentiņi nevis tabaka.

Link to comment
Share on other sites

No tabakas diezgan viegli paķert nikotīna haju, no kvalitatīvas tabakas neliels reibums un miera sajūta ir gandrīz garantēta, turpretim tajos akmentiņos nikotīna un citu sūdu vispār nav, kas protams tos padara veselībai nekaitīgākus, bet reizē arī iznīcina pašu pīpēšanas būtību. Saprotu, kāpēc lielai daļai tie akmentiņi varētu patikt labāk - ērtāka, mazāk ķēpīga tā padarīšana ar tiešām bieziem dūmiem un izteiktu garšu - bet jebkurš īsts ūdenspīpju entuziasts uz tādiem produktiem paskatītos ar šķību aci un aizietu garām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...