Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Uz War3


Cr3at1vE
 Share

Recommended Posts

Vārds: Reinis

Vecums: 19

Niks: <W45T3D> <F0R3V3R>, vēl esmu spēlējis ar niku [KcS]* CrEaTivE

Niks, ko reģistrēt: CrEaTivE

Dzīvesvieta: Valmiera un Rīga.

Nodarbošanās: Students un snowborda instruktors.

CS pieredze: Nemācēšu definēt, sanāk kopš cs iznākšanas ar daudz pauzēm.

Aktivitāte: Nenosacīta, bet esmu aktīvs, kad esmu Valmierā un kad nav jāstrādā, kas ir tikai uz iepriekšējās dienas pieteikumiem uz instruktora pakalpojumiem.

Stundas ir tikai mazliet pāri 100 nospēlētas, esmu vēl arī spēlējis TF2 serveros, ko droši vien neskaitāt klāt un arī kaut kad sen uz main, ko arī gan jau neskaitīs klāt.

Iepriekšējā pieredze: cs.since.lv un war3.since.lv kādi 2 gadi, bet pieredzi vienmēr var uzlabot, bet sūdzību par mani tur nebija, vairs neesmu admins, jo serverim administrācija beidza par serveri rūpēties un projekts nomira.

Ko no manis sagaidīt: Es aktīvi spēlēju, vidēji dienā 2-5h, kad man ir laiks, mēdzu arī paspēlēt pa naktīm. Ļoti nepatīk cilvēku attieksme serveros, kad visi sāk lamāties, ir cilvēki, kas nepilda galveno cs nosacījumu - plant, defuse, hostage, bet pats galvenais, kādēļ rakstu šo pieteikumu, nakts spēles, kurās ir bieži sastopami čīteri un 2 pret 2 spēlēs naktīs ir lielas kartes.

Admini, kas mani rekomendē: Diemžēl tādu laikam nav, vismaz konkrētu, bet es arī neatbalstu to, ka tikai pa draugam var tikt adminos, tādēļ gaidu atbilstošu noraidījumu, vai rekomendāciju, ja tiešām tā ir nepieciešamība.

Komandas es vēlos, kādas jums šeit ir standartā iekļautas.

Ar cieņu, Reinis/CrEaTivE !

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

Tagad ļoiti maz sanāk uzspēlēt cs, tādēļ diez ko objektīvi nevarēsu spriest...

1. Tev niks ir reģistrērts? Jo to nu tev pašam ir jāizdara...

2. Nevis "pa draugam var tik adminos", bet admins tevi ir ievērojis serverī un var par tevi atsaukties...

3. Vai tad ir tik grūti ielikt ir linku uz statiem? LINKS un apskatoties statos tu dienā nespēlē 2-5 tu spēlē 20min līdz 2h un 2h atradu tikai vienu dienu kad bija nospēlēts, parasti tā ir viena stunda

Diemžēl war3 ļoti trūkst adminu...

Edited by eLL
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...