Jump to content
GIGN Forum

Rigas Nakts Klubi


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Sveiki wuhuuuuu :) pixaaaju :) PAstaastiet kur ritnakt var aiziet ? :) Velams lai ieeja pa velti :) esiiti lidz 00:00 pa velti ,bet man tur nepatiik :) Kojotos pa velti bet tur tikai ieskriet kaadu kokchiku :) Paastiet kur forsha musdienu muzika vaii 80tie :) Pulkvedis nepatiik, kaabata taads leets uukjis :) Laroca i esuukaa roxy laikam vairs nav :) Dodiet man infu kur forshi :)

Link to comment
Share on other sites

Radio barā vai Feelingā, ja daudz cilvēki, tad ir diezgan ok. Pārējās vietas tu jau nosauci (Kojoti, Pulkvedis).

Vēl var ieskriet Skandālā, tur arī bieži vien tīri laba ballīte griežās

EDIT: Just bārs ir ahhūjenā vieta +1 ekopuika

Edited by Pensionars
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

IEchekoju Just dzeerien karti :) NU i cenas jums te :) Pizdu kas buusbuuus :) 1maa nakts nodzerta...Tagad nedaudz lomkas,bet tas tik taaa man liekas :) Just okej bus jaiecheko kas un kaa :) Jagjerbjas jaiet uz veikalu kaadam litrinjam pakalj un jasak pihaat driiz uz hokji jau.... :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu bet es tak jau kad teicu vai nauda ir, 5ls kokteilim taads standartinjsh vien ir. Ja gribi glamuuriigi padzert tad vel ir sky bar, bet nu tas vairak ja iet ar meiteni, aizej uz just, sakoljii un uz riita pusi var ieskriet sky bar, kjipa esi romantisks chalis un uz majam ar vinju :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mojo kā tāds ir liels, liels sūds. Cenas tur ir labas, bet atmosfēra un cilvēki baigais fuj.

JUST bārs gan ir laba vieta. Nav tie lētākie dzērieni, bet ir vieta, kur apsēsties (uzpīpēt un parunāt, nevis kliegt pilnā balsī blakusstāvošam cilvēkam sejā), ir laba mūzika, ir parasti normāls skaits cilvēku, ir vieta, kur padejot, var pasūtīt ēdienus. (līdz noteiktam laikam, protams)

80's mūziku gan nespēlē daudz vietās Rīgā. Protams, ir sūda Essential ar savu pedofīlu zāli augšā, bet tas nav normāls variants.

Link to comment
Share on other sites

80's mūziku gan nespēlē daudz vietās Rīgā. Protams, ir sūda Essential ar savu pedofīlu zāli augšā, bet tas nav normāls variants.

Radio bārs ar saviem memory Lost šotiem ir labs arī mūzikas ziņā, bet sen tur jau neesmu bijis...

Link to comment
Share on other sites

gūdmen, tad tev uz Kaļķu vārtiem!!

Nezinu kā jums, bet man tie kokčiki tādi slābani liekas. Saldinātāji un toniki savālēti, ka bail un maksā ar sākot no 5 un uz augšu. Ņem alu vai ja nu tiešām alus negaršo ( kamõn!? ) sidrus un dzer bēdu nezinot. Tas kāds glāzes sastāvs rokās kaut ko klubā nosaka? Kāds uzgrūžas - tev glāze izkrīt vai dzeramais izlīst. Par alu poxuj - nopērc vēl. Par čirika kokčiku gan škrobe lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...