Jump to content
GIGN Forum

Rigas Nakts Klubi


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

NU es tā darīju tad kad biju skolnieks, piežļurbājāmies ar 7% Bocmani tad vēl viņš bija lēts un topā, un tad uz klubiem gājām, zin kā skolniekam maz naudas, sametās un sadzer ar baru, un plus vēl sņabi pa ceļam no brasas sadzeram un viss čikiniekā :) :) sīks perdelis gāju uz zebru domāju ka OZOLS ir baigais vecis :) :) Ā vēl tad Cardināls bija vaļā, tur lēto krāslavas laikam alu varēja nopirkt un iekšā pasēdēt :)

Edited by Semorka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

NU es tā darīju tad kad biju skolnieks, piežļurbājāmies ar 7% Bocmani tad vēl viņš bija lēts un topā, un tad uz klubiem gājām, zin kā skolniekam maz naudas, sametās un sadzer ar baru, un plus vēl sņabi pa ceļam no brasas sadzeram un viss čikiniekā :) :) sīks perdelis gāju uz zebru domāju ka OZOLS ir baigais vecis :) :) Ā vēl tad Cardināls bija vaļā, tur lēto krāslavas laikam alu varēja nopirkt un iekšā pasēdēt :)

Tagad jau ritīgs tēviņš esi ne?

Pēdējā laikā pienā nespēju izturēt tos hipsteru barus. anormāli kretinē.

Justā kāju pat spert negribas.

Kaļķu vārti ir tiešām palikuši tādi kā Epix teica. ar vairs nerādos tur.

es tomēr izvēlos Pulkvedi :D ja iedzert alu, tad uz Alu dodos. vai ar tml vietu.

Koijoti un esīts a ik pa laikam tiek paķerts, i ok. Ta vel teātra un kino bārs labi.

Link to comment
Share on other sites

pulkvedis kādreiz bija foršs.

tā pa lielam 90% klubi ir baigi degradējušies.

Nautilus bija viena no labākajām vietām Rīgā - tā vietā tagad ir smirdīga krievu bedre.

Par krieviem runājot, LA Rocca/RAI ir vēlaizvien viena no solīdākajām vietam Rīgā, bet tur jāmaksā par ieeju 5ls. (vismaz RAI bija 5ls, nezinu, kas jaunajā LA notiek) Lai arī tur ir 90% krievi, visi ir pieklājīgi un mūzika ir plus mīnus labākā pilsētā priekš riktīga pārtija. Nav tā kā smirdīgā Essential, jeb Essential v.2 (koijoti), kur dejojot kādam uzgrūžoties uzreiz piesola pa galvu dot. :lol:

Anyway, es tikai gribēju teikt, ka mājās dzer gudri cilvēki. :) Nav prikola, ja vien negribi pa sauso (kas arī ir normāli), kaut kur iet tusēt un dzert uz vietas tērējot nereālāko piķi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nez man kautkā tagad tie klubi palikuši neinteresanti, agrāk iegāji vecrīgā, bij vismaz savējie tautieši, tagad pilns ar smirdīgajiem ārzemniekiem, vecenes ar dīdās apkārt ap tiem smerdeļiem, ka tik pasūkāt viņam ļuņki.

Cik nozēlojami ir skatīties uz to! Es tagad labāk mājās, savācamies, uzscepam šašliku, aliņu un pirtī pasēžam, ar to man tagad pietiek, pietiekami jau esmu vazājies :)

Edited by Semorka
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nez man kautkā tagad tie klubi palikuši neinteresanti, agrāk iegāji vecrīgā, bij vismaz savējie tautieši, tagad pilns ar smirdīgajiem ārzemniekiem, vecenes ar dīdās apkārt ap tiem smerdeļiem, ka tik pasūkāt viņam ļuņki.

Cik nozēlojami ir skatīties uz to! Es tagad labāk mājās, savācamies, uzscepam šašliku, aliņu un pirtī pasēžam, ar to man tagad pietiek, pietiekami jau esmu vazājies :)

Tu vienkarsi esi vecs un neinteresants palicis. Jauniesu valodā - sēne.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu i nafig....Nekad vairs nebraukshu uz Riigu dzert...Suuds pa nodzerto naudu,bet taaada koma prosta pzdc....Kokteilis bakaa bija ne pa jokam :) Pec bonaparta ar schwepu bija OK, hokejaaa tie 6ali arii bija OK< okej 1ns alus izlija man :DD Macdonaldaaa ibio letaakais burges 2.50ls es piekaashu :) kebaba vieta man atnes kaut kaadu sultanu frishkas ar galju biju viilies :) Mojo baaars rulleee :D 8nji B52, 8nji Mojo shoti 8nji Abolu piragi, 2vi sidri :DD un tikai 28Ls :) Pa leto :) Esiiitis man nepatika :) Muzikas baraa iegaaju bet tikpat atri izgaju :) Coyotos jutos kaa majaas :) taa kaa bija 5min atlicis lidz 00:00 kad var dabuut 2vus kokchus pa 1nu cenu , panjemu uzreiz 10 kokchus shnjabi ar sulu un 4trus Metaxu ar kolu :) Es tikai laikam 2vas glazes dabuju izdzert kad mani Apsargi izsvieda laukaa :DD Labi ka Riigaaa asvalts bija klaats ar sniegu :) Kadas 6shas reizes vismaz sniega kupenaa guleeju :DD 2:00 ballite man jau bija beigusies :DD SHodien vnk miru nost tagad esmu majas :) Maks tukshs :( Nahuuuj uz hokeju vairak nebraukshu kaa aizbraucu taa mees zaudam :) UN pusi speles neatceros :DD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nee nu dzert dzer visi, bet izskatas, ka guudmens tikai vien dzeris, tur gan nav jeega no vecriigas, majas ari var iegriezt muziku, sasaukt cilvekus un mest pa bundzhaam, bus daudz leetaak =] a par ko izmeta no kojotiem? parasti met tos kas apvemjas, sak pipet iekshaa utt :D

Link to comment
Share on other sites

Madhouse ir mana iecienītākā vieta Vecrīgā - īpaši laimīgajā stundā.

Shot cafe ar nav vainas - Laimīgā stunda protams perfekta, bet nu dafiga cilvēku.

Nu hz par to shot cafe, cenas nedaudz biku uzskrūvētas. :D

Tā jau Ala(folkbārs), I Love You bārs, Garāža, Cinema bārs, un pēctam jau coyoti.

Link to comment
Share on other sites

Es jau te apgrozos 4 gadus, pietiekam iesmu stāstījis :)

Ā, nu jā, 4 gadu stāžš jau tomēr ir kaut kas. Un esmu drošs, ka visi ir pierakstījuši visu, ko esi rakstījis par savu dzeršanu. Tomēr svarīgs staffs.

Link to comment
Share on other sites

a par ko izmeta no kojotiem? parasti met tos kas apvemjas, sak pipet iekshaa utt :D

Par to pipeshanu isti neatceros :DD Atceros ka Arenaa hokeja laikaa toletee uzpipaju pa fixo lai nebutu laukaa jaiet :DD No kojotiem izmeta jo kajaas nevareeju nostaaveet :DD Jo kaa izgaju laukaaa kaa sniega kupenaa iekshaa,negribejaas pat celties no sniega kupenes laukaa :DD Aij negribu vairak dzert...

Link to comment
Share on other sites

Nu lab tomēr jeyna pastāstīšu vienu mūžam paliekošu stāstu. Karoč savācamies, sadzerām, un nolēmām doties uz EROTS ķīpsalā, nu tā mēs mājās dzērām, dzērām, izsaucām taxi, un līdzi parokai paņēmām vēl 0,7 šņabi. Pa ceļam taxī dzērām. Izskāpām ārā, es jau esmu galīgākāja pipelē, pārējie vēl turās uz kājām, iejas biļete 30ls katrs samaksājām, nu sākās iešana iekšā, bet tur apsargs, nezinu tjipa face kontrole, un biļees pārbaude, pārējos ielaiž, bet mani nē, jo redz es priekš viņa izskatoties pārāk piedzēries, protams es apgalvoju ka esmu skaidrā :) nu tā dēļ manis mums visiem trijiem nācās iet ar kājām pa nakti uz mājām ar visām nopirktajām biļetēm :) Bet nekas mums vēl bija šmiga līdzi, tākā pa naudu mēs vēl nepārdzīvojām, tikai nākošajā rīta štukojām, ka bija neizdevīgs ceļojums, bez EROTA palikām un 30Ls vējā un plus vēl par taxi samaksājam. Nu zaudējumi 110 Ls uz trījiem!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Semorka man taadi pasakumi arii ir bijushi :) Bet ar vecumu tu paliec gudraaks, un saac par neizdevushiem pasakumiem vairs nepardziivot :) Nu pofig kaa sanaca taa sanaca..nakamreiz bus savadaak..Nu ja reiz nodzeeru tik cik nodzeeru ,znachit nodzeeru, driz nakamaa alga un tad jau bus savadak...te tev ir taa nauda te vinjas nav...nu pox...Pec darba kaadu alinju jaiedzer, varu dereet ka paliks riktiigi labi :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...