Jump to content
GIGN Forum

Rigas Nakts Klubi


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

prosta kada jeega ir pirkt daargaako bileti uz erotu, ja tada pa 30ls vispar ir pagajushaja gada biju, es gan nemaksaju necik, bet nu bija 10-15ls bilete, tatad vai nu tu dirs vai parspiilee par cenu, jo diez vai 30ls bilete ir, tas ari butu par mazu, lai vipbiletee(30ls) ieklautu minetu no dalibnieces kadas.

par erotu vispar runajot, vienreiz muzha aiziet ir jeega, bet vairak gan ne, stendos tas pats, kas jebkuraa salonaa LABI un plikas sievietes uz skatuves, kas ir katram normalam virietim blakus gulta ik vakaru.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

A erotaa dod slapjaas salvetes? :) Tur tachu katram otrajaam gribas beigt :D tur noteikti tualetee trassiki pilns :DD Beidzot normali pusdienas paeedu nu jau juutos pec cilveeka...vakaraa japanjem 2vi ali pie hokeja un ritaa jau butuu kaa cilvekam toch jajuutas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu hz par to shot cafe, cenas nedaudz biku uzskrūvētas. :D

Tā jau Ala(folkbārs), I Love You bārs, Garāža, Cinema bārs, un pēctam jau coyoti.

to saka dzeks, kuram ir 16 vai 17 gadu :D

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ja runa ir par alkoholu, mums Latvijā vispār nav kvalitatīva alkohola. Sākot ar alu %7 un beidzot ar šnābi 3 graudu.

Man vislabāk patīk Finlandia Vodka, nejūt to pretīgo lēto šņabja garšu.

Nedirs par alu !

Esi kaut ko dzirdējis par Brenguļu alu ?

Un, protams, uzslavēšu alus darītavu, kas atrodas 50m no manas mājas "Valmiermuižas alus"

Paceļo pa pasauli un tu redzēsi, ko nozīmē sūdains alus. Nerunāju par visām valstīm.

Man vislabāk patīk Finlandia Vodka, nejūt to pretīgo lēto šņabja garšu.

Kas par stulbumu, protams, kur šņabis nav nemaz tuvumā ticis , tur arī viņš negaršos pēc šņaba.

Link to comment
Share on other sites

Pagaršo alu vācijā tīrs bez nekādiem sūdiem. Jā atzīstu, ir Valmieramuižas labs, max 2 izdzer jūties pieēdies, vairāk, nelien iekšā!

P.S.

Ai nu beidz šnabis Latvijā točna nav labs, no krievijas atveda pagršot, bija nevis pretīga šnaba garša, kā piemēram kaznačevskaja, bet savādāka, un poha arī nebija tāda.

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Par krievu šņabi +1 Nesen te pie sk8era paciemojos Alūksnē, dievīgi mūs izmitināja. Pie reizes piedzirdija ar царская охота šņabi no krievijas. Bija tiešām labs, kaut gan es šņabi nedzeru, vismaz nebiju dzēris 3-4 gadus :)

Link to comment
Share on other sites

pulkvedis labs zanķis , vismaz face control un cenas ok , nevienu reizi pagaidām nēsmu vīlies. Esīīts mana uztvērē biš garām par daudz tautas , kas nesaprot ko paši grib.

Edited by GonnaR
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...