Jump to content
GIGN Forum

Kas Visvairāk Spēj Tevi Nokaitināt.


Jurko
 Share

Kāds mūzikas stils, izpildītājs?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kad nobalsoju gribeju redzet, rezultatus un spriedsu vajadzeja nobaldot par 1. smile.gif

desteny, tev ir 2 iespējas.

1) tu pabeidz skolu ar galējo atzīmi 2 latv. val.

2) tu strauji uzlabo skillu latv. val. un pabeidz skolu ar 4

p.s. kas ir tuncis&desa? tuc + kolbasņiks? ja tā, tad paskaidro sīkāk kāds tieši!

Link to comment
Share on other sites

kas man besii no tiem Jurko nosauktajiem, nu nez, taa kalbasa laikam, taa iisti nekad neesmu iedzilinaajies tanii "tuctuctuctuctuc" briinumainajaa muuzikaa, kaut kaa nesaista taas skanjas... nu, ja nu vieniigi, tas vareetu buut forshi zem kaut kaadaam sinteetiskajaam narkotikaam, par cik esmu tiira dziivesveida piekriteejs, tad laikam tuvaako 100 gadu laikaa man nespiid izbaudiit kalbasas burviibu smile.gif

P.S. Outlawz, kaa var dabuut taadu signature kaa tev, es arii taadu gribu! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zheelabainaas kuces.

Kamon, shodien man viens draugs (zheelabainaa kuce) centaas mani pierunaat lai es vinjam iedodu mp3 plejeru pa nakti, lai vinjsh var paraadiit vinju riit senchiem, ka vinjsh ir baigi forsh un ka vinjam arii taadu vajag. Protams man patiik vinju skandinaat pa nakti, tapeec teicu NEE, protams ar solijumu ka riit vinjam iedoshu vinju pa dienu. Bet nee vinjsh tur zheelojaas ka vinjam vajag tieshi shovakar. Nu tak, kas vinjsh domaa ka man nav tik daudz sajeegas, ka nesapratiishu, ka vinjsh grib plejeriiti klausiities pa nakti un izmantot to savu gribu apremdeeshanai. Es to botu beigaas pasuutiju galiigi nahuj un vinjsh njem un pavainojaas. Vienkaarshi pizdzets kaa man nepatiik taada atieksme. Es biju pretiimnaakosh un soliju izpaliidzeet riit, bet vinjsh njem un ir zheelabaina kuce dry.gif

Naavi zheelabainaam kuceem zaban.gif

Viss es eju izguleet dzeerumu.

Link to comment
Share on other sites

a nu jaa, aizmirsu par taam boys bands pateikt, nu man besii tie saldie, nu tipa tie, no kuriem meitenes ir sajuusmaa smile.gif vismaz agraak, kad tie backstreet boys veel nebija pieaugushi, psc, kaadi nuudji vinji bija, taa kauca, nu pretiigi vienkaarshi. tagad, cik esmu skatiijies to MTV (blja agraak bija MTV2, tagad nez kapeec taa forshaa MTV2 vietaa man ir paraadiijies debiilais MTV, kur no alternatiivaa muzona praktiski nekas nav) vienaa klipaa BSB tipa bija saderbushies kaa metaalisti un brauca pa pilseetu ar kaut kaadu kabrioletu, tipa tas viss tika pasniegts kaa kaut kaadi 80.gadi, nu karoche man likaas, ka vini izkeemo metaala grupas, lol smile.gif vot ir viena taada jauna vaacu grupa, ja nemaldos Hotel Japan vai Hotel Tokyo saucaas vai kaut kaa taa (palabojiet mani ja kluudos) un tur ir 4 dzeki, nu max viniem tur ir 18 gadi, tiem 2 jaunakajiem vareetu buut kaadi 16. nu un karoche tur viens tas dzeks kas dzied, vinam laikam kkaadi 16, nu vinam ir taada choina prichene, mati iet paari sejai (vienai pusei) un taadi stiivi ar zeleju sataisiiti, veel vinam laikam bija luupaa rintjis, nu karoche riktiigi stiliigs jaunietis. pat nezinu kas tas pa muuzikas stilu, man likaas, kaut kas ljoti, ljoti pretiigs smile.gif nu un kad tie dzeki gaajaa uz koncerta generaalmeeginajumu vini sakumaa gaaja caur aaru un tur staaveeja daudz fani, preciizaak daudz mazas meteniites un kad tas dzeks ar melnajiem matiem paraadiijaas, vinas visas taa spiedza, it kaa tanii mirklii buutu sasniegushaas (mazi beerni aizver acis un izlaiz sho vaardu) orgasmu smile.gif psc, es tieshaam nesaprotu shos ljautinjus... par bonjovi runaajot, nekad taa iisti neesmu iedzilinaajies vinu muuzikaa, tikai neko sliktu nevaru teikt, man patiik dazas dziesmas - It's my life, have a nice day, prayer (laikam taa saucaas), nu taa...

P.S. par tiem 4 uberkeksiem, prasiet anfisai, vinam man vienreiz mirc bija iedevusi linku uz to kruto dzeku majaslapu un tad prasiija, vai taa ar melnajiem matiem ir metene vai zeens, sakumaa naturaali likaas kaa meitene smile.gif anfisa, iemet linku!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

vispaar jau, man liekas, ka tomeer vinu muuzikas stils ir lovemetal smile.gif taa peedeejaa dziesma man tiiri labi patika, aizmirsu kaa saucas, kaut kas ar Butterfly bija saistiits un veel man patika The Funeral Of Hearts, tas klips man arii tiiri chioni patika, tur taa ziema un tur visaadi mistikas elementi smile.gif HyperBoy, tikai Bam Margeras klaatbuutnee neiedomaajies pateikt, ka tev nepatiik HIM, vinsh tevi saaks klopeet kaa savu resno teeti - Filu smile.gif

P.S. tagad tikai atklaaju, ka mana maasa ir novilkus 2 HIM albuumus, buus japaklausaas smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

hmmm... Jaasaka kaa ir, mani maz, kas var nokaitinaat... Bet ir kaada lieta, kas man tieshaam nepatiik... Kaa kaut kaadus suudus kaa HIM var saukt par metaalu? nu tas ir vienkaarshi APBRIINOJAMI... + veel visas shitaas 80to gadu "metaala" grupas... nu kmooooon... Kaa kauko taadu vispaar var nosaukt par metaalu? Gan jau esiet dzirdeejushi grupu Europe ar savu uuberhitu "Final Countdown"... Man katru reizi kljuust slikti, iedomaajoties, ka shii grupa speelee "metaalu".... nu kmooon, manaa pirdienaa ir vairaak metaala (visu rakstu gaidiiju, kad beidzot shito vareeshu uzrakstiit smile.gif )

Katraa zinjaa domu saprataat... Es ieniistu 80to gadu "metaala" grupas... OK, manis peec, lai vinjas buutu bijushas un speeleejushas savus krepainos gabalus, bet kursh idiots vinjas pieskaitiija pie metaala? OK, hairmetaala, bet taapat metaala...

Link to comment
Share on other sites

nu nez pat vai tieshi krievu muzons, bet visvairak man kretinee kad ar vilcienu braucu uz skolu un viss vagons ar urlaam paarbaazts un visi savos smirdigajos mobilajos laizh kaut kadas debiilas polifoniskaas un pashi blja priecaajas un nerubij ka ir debiili daunji kurus visi ieniist un kuriem es visiem salaistu HS ja man butu ak !!!

apmeram tas mani kretinee visvairak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, no mūzikas un no kā šeit minētā līdzīga mani visvairāk kretinē Greenday un tamlīdzīgi. vot bija viņiem viena forša dziesma "Dookie" bet tas bija sen un vairs nav taisnība. tagad viņi smird NEREĀLI. a tā nekas cits mani nekaitina. viss jebkādā gadījumā ir klausāms, vienkārši mēdz būt augstākas un zemākas kvalitātes mūzika. un tas attiecināms arī, piemēram, uz dnb vai transi (kuru augšējie atzari man imponē).

Link to comment
Share on other sites

scooter agraak skaitiijaas baigi kruts, atceros pagalmaa, kad veel praktiski neviens neko neklausiijaas, nu bija paaris dzeki, kas sevi uzskatiija par baigajiem pankiem un klausiijaas The Exploited (vai kaut kaa taa saucaas) un bija viens lielais, kas klausiijaas Scooteru. vinsh dziivoja 5 staavaa (tur bija vairaakas 5iecstaavenes un vinsh dziivoja taalakaajaa) un parasti, kad senchi nebija maajaas uz pilnu skaljumu lika Scooteru smile.gif tad man patika skuuters, lol smile.gif nu par greenday runaajot, agraak man patika taa dziesma, kur vini tanii slimniicaa speelee, bet tagad man patiik Holiday smile.gif

P.S. kaads agraak gaaja uz taam SuperFM diseneem, liekas, ka tur skuuters reaali krushija smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Vispar šis ir viens no sarežģītākajiem jautājumiem, jo katrā grupā var atrast kādu nepatīkamu un kretīnisku gabalu, kuru neacī nevar ciest, kā arī katrai grupai ir kads gabals kurš var patikt ikvienam...

nepatīk man tā balsojuma - krievu muzika, jo ne visa RU muzika ir kretiniska - daža laba LV ir daudz kretīniskāka... utt utjp

Link to comment
Share on other sites

Nu tiem kas te prasiija a kur ir reps un citi stili - tie te nav ielikti!

Es personiigi balsoju par Him un Bon Jovi, taapeec man naacaas ariii mainiit teemu no muuzikas stila uz muuzikas stilu un izpildiitaaju smile.gif

Ble taas ir taas grupas, kuras kaa vinjas pashas pasludinaajushas (un taa arii ir dziivee) ka vinjas ar katru albumu mainaas un iet uz priekshu un nedara kaa citas grupas - atrod vienu stilu un tad malj gadiem!

Nu vot!

A par paareejiem, tur nav daudz ko praatot!

Iedomaajieties taadu kopumu no katra stila un tad jau redzeesiet kursh liekaas visvairaak pretiigais! Protams, ka katraa ir labas dziesmas! (iznjemot kauceejas wink.gif)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...