Jump to content
GIGN Forum

Uzspodrinam Gign


doks^
 Share

Recommended Posts

Ņemsim par piemēru jūsu visiem mīļo CSu. AWP ar vienu šāvienu caur pilnām bruņām tikai kājā var nenogalināt, bet atstāj sarkanu kā bieti karstā rudens dienā. Respektīvi - šaujot ar AWP tu uz 99% zini, ka trāpot pretinieks kritīs. Amiright? Tad kāda velna pēc uzšaujot ar scatterganu situācijā, kad IR jāatņem kā minimums 100 hp, trāpa tikai pārītis no 12 pelletiem un tu viņam no perfekta mītšota tikai skrambu pirkstā esi atstājis.

Tu salīdzini lodi ar skrotīm, kas ir divas pa visam dažādas lietas.

p.s. skauts vispār ir sūdu klase, ar kuru nemaz nevajag mēģināt kādu nošaut, viņš nav tam paredzēts.

kartes vajag atstāt kādas 4-5 (dustbowl, goldrush, gravelpit un vēl pāris), maptaimu uzlikt uz 3-4h, savādāk kā tikko esi iespēlējies, tad karte jau mainās.

Link to comment
Share on other sites

Jebkura klase ir vienlīdz svarīga, ar saviem plusiem un mīnusiem. Ja nepieproti kādu klasi, tā nav uzreiz jānolaiž zemāk par zāli. That's the point. Skauts ir pat ļoti adekvāta klase, bet ja to vēl cenšas nonerfot tik zemu, ka ar viņu nošaut bez pilnīgas haļavas nevienu nevar, tad piedod man - atstājam tikai heavy/med + engie un go go threefortress.

Par kartēm mans tīri subjektīvais viedoklis - stunda badwater vai goldrush ir pilnīgs bs, nemaz nerunājot par to, kā varētu 4 stundas vienu karti dzenāt. Varētu nošauties no garlaicības.

Link to comment
Share on other sites

Tu salīdzini lodi ar skrotīm, kas ir divas pa visam dažādas lietas.

p.s. skauts vispār ir sūdu klase, ar kuru nemaz nevajag mēģināt kādu nošaut, viņš nav tam paredzēts.

kartes vajag atstāt kādas 4-5 (dustbowl, goldrush, gravelpit un vēl pāris), maptaimu uzlikt uz 3-4h, savādāk kā tikko esi iespēlējies, tad karte jau mainās.

ja tu nemāki ar skautu spēlēt - kādēļ tā spried ?

Link to comment
Share on other sites

Es neteicu, ka skauts nav svarīgs. Es teicu, ka viņš nav domāts masveida slepkavošanai. Skauts ir izlūks un viņa bise ir domāta tam, lai veiksmīgi nepieciešamības gadījumā varētu atkāpties un aizstāvēt savu pozīciju.

Īstenībā jau serveris bez skautiem un spiegiem būtu baigi foršs, riktīga gaļa būtu!

Nezinu kā var nepatikt vienu karti dzenāt. Esmu pat 8h no vietas dustbowlā nosēdējis. Nē, ja tevi visu laiku kartē drāž, tad tā varētu būt, ka nepatīk, bet par cik dustbowlā parasti es visus drāžu, tad ir riktīgi jautri!

Link to comment
Share on other sites

Dustbowl varētu izņemt vsp no maplista. Ja grib spēlēt dustbowl, lai iet uz dustbowl serveri. Varbūt kļūdos, bet gignā nemaz neesmu redzējis cp_foundry. Kāpēc gullywash nav? Laba mape tak. Tik maļ dustbowlus,goldrašus uz apli. Neapnīk?

neapnīk gan

Link to comment
Share on other sites

Es neteicu, ka skauts nav svarīgs. Es teicu, ka viņš nav domāts masveida slepkavošanai. Skauts ir izlūks un viņa bise ir domāta tam, lai veiksmīgi nepieciešamības gadījumā varētu atkāpties un aizstāvēt savu pozīciju.

Ar skautu var 2 minūšu laikā iznest vairāk purnus nekā demo ar kritu ūberu mapes sākumā, nedaudz vajag ar galvu spēlēt, protams, jāpiešaujas šaut un aplēkāt pretinieku!

Pēdējā laikā gignā spēlēju ar skautu un vēsi apsteidzu visus komandas top medikus un hevijus, bez savas kuces, kas mani vislaik ārstē, un no mana skata izskatās laba gaļa.

neapnīk gan

Tās mapes jau sen aknās sēž, man piedur tas, ka ir indivīdi spēlējot badlands pasaka, kas tādu sūdu uzlika :/

5cp mapes ir vienas no vislabākajām, jo tur abām komandām ir vienādi apstākļi, un tad, lai sākas cīņa un tiek noskaidrots labākais!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skauts ar 3 precīziem šāvieniem var nolikt pilnu, nehīlotu resni. Viņš ir ātrs, var daudz kur noslēpties un pazust no liela spama nemanāmi. Tas, ka tavuprāt tā ir klase kas fancy lēkā un šauj prosto izdvestās skaņas pēc, tad apsveicu - vari turpināt skriet ar resni un šaut sentrijus.

Tavs pret manu subjektīvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...