Jump to content
GIGN Forum

Iesniegums Lmt


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

Sēžu uz formula 8 un nešķiet, ka pārmaksāju. Zvanu, rakstu īsziņas, izmantoju internetu telefonā + ~2,50 par mazcenas mob mēnesī un nesanāk diži vairāk par čiriku mēnesī.

Man vienam ļoti pavecam Samsungam joprojām stāv bloks, kaut gan tas telefons tik pirkts pie viņiem jau nu kādus 5-6 gadus atpakaļ. A bet uz jaunā Samsunga, ko ņēmu kā mazcenas kaut kad 2010 gada vasarā uz pēcapmaksu, var likt citu tīklu kartes un viss strādā.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Pamēģināšu ielikt kādu citu karti, kad būs tāda iespēja. Neesmu mēģinājis.

Cash, kas Tev par pieslēgumu? Pats runāji par atlaidēm vai šie Tev tādas piešķīra tikai tad, kad ziņoji, ka grasies iet prom? :D Jo šajā gadījumā atlaides piedāvā pilnīgi visiem :)

Nu ņemot iPhonu pirms ~3 gadiem, man bija iStyle pieslēgums. Vislaik bija kādi 24Ls mēnesī, bet tagad ir pieslēgts vienādais 7 un esmu diezgan apmierināts ;)

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināšu ielikt kādu citu karti, kad būs tāda iespēja. Neesmu mēģinājis.

Cash, kas Tev par pieslēgumu? Pats runāji par atlaidēm vai šie Tev tādas piešķīra tikai tad, kad ziņoji, ka grasies iet prom? :D Jo šajā gadījumā atlaides piedāvā pilnīgi visiem :)

Nu ņemot iPhonu pirms ~3 gadiem, man bija iStyle pieslēgums. Vislaik bija kādi 24Ls mēnesī, bet tagad ir pieslēgts vienādais 7 un esmu diezgan apmierināts ;)

iPodi ir bloķēti LMT tīklā. jānes atbloķēt. Vai ar esmu k-ko dzirdējis par e-mail saraksti ar LMT kurā viņi pasaka kodu. Tad vispār nekur nav jāiet :)

Link to comment
Share on other sites

Cash, kas Tev par pieslēgumu? Pats runāji par atlaidēm vai šie Tev tādas piešķīra tikai tad, kad ziņoji, ka grasies iet prom? :D Jo šajā gadījumā atlaides piedāvā pilnīgi visiem :)

Visiem nepiedāvā.

Es tikai pateicu, ka dajoš man normālus tarifus vai iešu prom, jo T2 un Bite man var piedāvāt lētāk. Pēc 2 dienām saņēmu atbildi.

Pirmajā sarunā LMT kategoriski noliedza, ka eksistē šāds tarifs (Īpašais 4), bet pēc 2 dienām to pašu piedāvāja :D

Šobrīd oficiāli jēdzīgākais piedāvājums ir Nr. 5 no Tele 2.

http://www.tele2.lv/tarifi/nr5.html

Link to comment
Share on other sites

Kā parastiem mirstīgiem dabūt Īpašo 4? elementāri, ja esi lmt/okartes klients, aizej piesakies uz kādu no tele2 ūberakcijām(manā gadijumā bija meteorīts 4) Pēc pāris dienām tev zvanīs tante no LMT un piedāvās īpašo 4 vai kādu citu slepeno tarifu. casha variantā, viņš vnk tupa izspieda no lmt to tarifu ar draudiem :)

cash: tu šo noteikti lasi, ejam pīpēt!

Link to comment
Share on other sites

ā nu ja tev beidzās tas līgums, ta jau jā, mierīgi atbloķēs. šitā visa pakaļskriešana ir visiem operatoriem piedēvējama, tapēc beigās paliku tur, kur sanāca lētāk par visiem īpašajiem prom iešanas lmt un t2 piedāvājumiem - bite. vienīgais mīnuss, ka viņi paši nepiedāvā itelefonu paņemt, būtu mazāks čakars

Link to comment
Share on other sites

Vajadzības ir dažādas, kādēļ uzreiz sameloju? Loģika gan tev augsta. Man tās 1500 minūtes nafig nav vajadzīgas, pietiek ar 350 min + 50 sms(kuras parasti gan nākas papildināt, jā) un 50 mb interneta. Kopā ar papildus sms tas man izmaksā 4,5ls.

Nekad neesmu norunājis tās 350 min, lai arī mēdzu telefonu lietot diezgan aktīvi.

Link to comment
Share on other sites

ā nu ja tev beidzās tas līgums, ta jau jā, mierīgi atbloķēs. šitā visa pakaļskriešana ir visiem operatoriem piedēvējama, tapēc beigās paliku tur, kur sanāca lētāk par visiem īpašajiem prom iešanas lmt un t2 piedāvājumiem - bite
Īpašais 4 tarifs

1500min - lmt tīklā

500min - citos tiklos.

ikmēneša maksa 4LS.

pietiek ar 350 min + 50 sms(kuras parasti gan nākas papildināt, jā) un 50 mb interneta. Kopā ar papildus sms tas man izmaksā 4,5ls.
neiet kaut kas kopā?damn, aizmirsu, īpašajam tam visam bonusā nāk arī 30mb mēnesī. Telefonu varbūt tu lieto aktīvi, bet nezvani.
Link to comment
Share on other sites

Nightmare

No zila gaisa ikmēneša maksa par telefonu nepazūd. Šobrīd man arī manslmt gļuko un saka, ka nav nekas uz nomaksu paņemts.

rhrds

Man mēnesī knapi pietiek ar 500min un tas vēl ir tālu līdz aktīvai zvanīšanai. Sanāk, ka Tu mēnesī nosūti <150SMS + izmanto <50MB kas arī nav nekas. Izdevīgāk vispār Tev sanāktu Nr. 5 @ Tele 2.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...