Jump to content
GIGN Forum

Nulles Dekleracija


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Nu pat kā dzirdēju, ka nevajagot steigties ar deklarācijas iesniegšanu, jo noteikti vēl tiks laboti kasjaki deklarācijas iesniegšanas procesā.

Man ir kaut kas jādara ja manā īpašumā ir divas mašīnas kuru kopējā vērtība ir pāri 10k LVL?

Link to comment
Share on other sites

auto jau nav nekustamais ipasums, cik sapratu tas nav jadeklare.

vel man radas izcila sheeminja, ja jadeklare tikai neksutamais virs 10k, tad viss ir elementari, izsauc vertetaju, par zinamu samaksu vins novertes uz 9k, done :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

auto jau nav nekustamais ipasums, cik sapratu tas nav jadeklare.

vel man radas izcila sheeminja, ja jadeklare tikai neksutamais virs 10k, tad viss ir elementari, izsauc vertetaju, par zinamu samaksu vins novertes uz 9k, done :D

Ir ir jādeklarē auto kura iegādes vērtība pārsniedz 10 000 LVL.

Link to comment
Share on other sites

Mīļā tauta. Nesarežģijiet visu, viss kas pārsniedz 10 tukštošus ir jāiesniedz nulles deklerāciju, kautvai tu kurpes būsi nopircis par 10 tūkstošiem, tev būs jāiet uz VID un jādeklarē savas kurpes! Arī kredīti, ja pieņemsim, tev vienā iestādē ir 4 tūkstoši un otrā 7 tūkstoši, tad būs jāiesniedz VID, arī ja pieņemsim tev ir vairāki kredīti kuru kopējā summa sastāda virs 10 tūkstošiem!

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=337145:kdos-gadjumos-jiesniedz-lnulles-deklarcijar&catid=82:latvij&Itemid=106

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Hz kā viņi taisās kustamā īpašuma vērtību noteikt, kas vismaz +/- atbilstu patiesībai.

Ja man ir teiksim kaut kāds pagājušā vai 10. gada A6, kuru esmu nopiricis no cita īpašnieka, nevis no dīlera - kāda cena būs tam? Kāpēc man deklarēt, ja es par to tā pat ik gadu maksāju ceļa nodokli un katru mēnesi obligāto octa polisi. Viņi tak nevar ņemt dīlera cenu, jo tā mašīna jau ir nobraukātu un hren zin kas vēl tur par skādi varētu būt.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

auto jau nav nekustamais ipasums, cik sapratu tas nav jadeklare.

vel man radas izcila sheeminja, ja jadeklare tikai neksutamais virs 10k, tad viss ir elementari, izsauc vertetaju, par zinamu samaksu vins novertes uz 9k, done :D

Tu esi ģēnijs, ar savu pilnvērtīgo ideju varēsi apkrāpt. Tik labu un foršu ideju nebiju nekad dzirdējis, žēl, ka noželojamajiem asv iedzivotājiem nav ienācis prātā - Deklarēsim vitamīnu par 9k un nemaksāsim nodokli.(Šis bija tikai debīls salīdzinājums tavai personalitātei)

Romān, palasi likumus un izspried, nevis pataisi sevi par muļķi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...