Jump to content
GIGN Forum

Sp[A]Nky[Z] Grib ++++


Recommended Posts

Nu tad tā es te tā padomāju un man apnika, ka kādreiz fy mapi spēlējot pietrūkst viena vote, lai uzliktu citu mapi, tāpēc vēlos lūgt Jums augsti godāmajiem kungiem uzlikt man xmap un ja var xteam(jo dažreiz tas teambalance galigi nejēdz ko dara). Ar voti nekad neesmu svaidījies un vienmēr jautāju arī citiem adminiem ko lai uzliek pirms lieku voti.

Ar cieņu Sp[A]nky[Z] :* :D

p.s esmu jau vismaz 4 gadus man skiet gignā

Edited by spankyed
Link to comment
Share on other sites

Bieži gadās tā, ka spēlē fy mapi, bet ir 10vs10, bet liekot voti, pietrūkst dažas votes, lai nomainītos..

Ar voti nav nekad mētājies, tiešām parunā ar citiem adminiem un tad kopīgi izlemjam. Domāju, ka šim nebūtu problēmu ar tādu lietu..

Es atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Rec - pietiekami ilgs laiks pavadīts adminējot, lai beidzot arī tiktu pie xmap, kas bieži noder pēc votemap. Spanky vienmēr apspriežas ar citiem adminiem par mapes maiņu. xteam vajadzīgs vismaz kādam aktīvam adminam, jo teambalance tiešām sucks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Neesmu jautājis Spankijam par vecumu, bet pēc kopā nospēlētā laika ir radies labs iespaids, tādēļ neredzu iemeslu, lai šos flagus nepiešķirtu. Ja tas kaut ko maina, tad arī es atbalstu uz aksesa paaugstināšanu.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...