Jump to content
GIGN Forum

Bans


EMOLSY
 Share

Recommended Posts

Čau gign!

Sen neesmu bijis ciemos!

Source bans.

[sM] Loyality: Permanently banned player "MAKSĪC DŪMOS ^^," (reason: wh).

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 108249

| ADMIN: Loyality

| BANNED NAME: MAKSĪC DŪMOS ^^,

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:2117131354 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2012-03-09 22:20:49 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/108249

+-------------------------------------------------------------

Man nav wh.

Demo http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2012-03-09/20120309-2212-de_aztec.zip

Edited by EMOLSY
Link to comment
Share on other sites

Nu teorētiski visi var kļūdīties, ja tā notiks, protams, atvainošos tev par sagādātajām neērtībām.

Gaidam ko teiks pārējie adminstratori.

Nekādu problēmu. Mani visur bano.

Link to comment
Share on other sites

skatījos līdz desmitai minūtei, neredzēju ka konsulē parādas ka ir nobanots, bet loyaliti iznaca no speciem un čalis pazuda, tātad pieļauju ka tur banu uzlika.

vienīgais kas izskatījās jocīgi bija:

3:10 hs caur sienai, ķipa prastrels caur sienai, kurš neizgaja cauri bet man izskatījas mērķēts precīzi galvā - visticamāk ka tīra haļava.

Es domāju ka WH tur nav, visus raundus identiski iziet tiltu, dara to pašu visu laiku, ja būtu WH tad jau liekas 2 vai 3 raunda būtu savācis vēl vairāk easy fragus no muguras + afk.

Verdikts: WH neredzēju!

P.S. Dr.Cox es izbanotu no servera uzreiz kā viņš muti atver, es pat "voice_enable 0" lai nebūtu demo jaklausās viņa leksika.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Garantēju ka viņam nav wh, jau sen pazīstams klana biedrs. Gluži kā visus normālos spēlētājus, Gign pāris reizes par wh nobano lidz visi admini ir pārliecinājušies par skillu. Daily life..

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Garantēju ka viņam nav wh, jau sen pazīstams klana biedrs. Gluži kā visus normālos spēlētājus, Gign pāris reizes par wh nobano lidz visi admini ir pārliecinājušies par skillu. Daily life..

Galvotājs ^^ - Demo skatījies?

Sākās! - Tas, ka tavs klana biedrs, nejau tāpēc pēkšņi nebanos, ja būs wh ^^ Kamoon.

Pilnīgi vienalga, - draugs, brālis, māsa vai mīļākā spēlē - ja ir wh, tad jābano, ja nav - būs unban, dzīve turpinās.

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...