Jump to content
GIGN Forum

Vecie Muuzoni


Orc
 Share

Recommended Posts

Taa luudzu kaas var man sarakstiit visaadas muuzonus piemeram 70tos 80tos rock grupas un songus kur ritiigi rulzzz.

Pimeeram Twisted sisters - I wanna Rock

AC/DC - Highway to hell

AC/DC - TNT

Varat nesaukt Nathareth, Led zepelinun sweets dziesmas jo taas jau esmu atklausiijies.

p.s. aa aizmirshuu buutu pa visam labi ja juus pat vareetu nosaukt kaadu black sabeth dziesmu kad veel ozzy ozborn bija solists vinjiem

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif tais dziesmaas nedzied par to kaa vinjas pareizi uzrakstiit tongue.gif

BTw man riit anglenee eksaamens noveeliet man veiksmi laugh.gif

ne jau par to iet runa. Klausoties bieži vienu grupu gribot negribot piefiksē viņas nosaukumu, pat ja tas ir kaut kāds megagarais.

Link to comment
Share on other sites

ABBA - Knowing Me Knowing You smile.gif lol

Eolika - Zemenu Lauks un Pasaule Pasauliit

Perkons - Slidotava un Iedzer Braali! smile.gif

Rainbow - Since You've Been Gone

Michael Jackson - Beat It un nepaarprotami krutaakaa no visam vina dziesmaam - auuuu, Smooth Criminal smile.gif

The Clash - Train In Vain

Iron Maiden - Can I Play With Madness? Run To The Hills

shitaadas derees? smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

lol - respekts tev - shitie divi ir mani feivoriti - Led zepelinun & black sabeth. nu izveelies - ja nemaaki rakstiit angliski - raksti latviski, bet nu zepelinun - tas ir rullins visam smile.gif

PS mocka pameegini pinkij floyd vai varbuut deep turtle, vai varbuut frank tappa, vai varbuut vienkaarshi operu isus hristos superzvezda (veelams pirmo ierakstu) 18.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

starp citu nevajag buut gjeenijam lai saskatiitu ka zepelinun starp "zepelin" un "un" ieliekot atstarpi kautkaas sanaak cits ( es neesmu paarliecinaats vai taapat ir pareizi bet man po)

luudzu nepiekasieties pie rakstiibas es man liekas nevienu grupu iznjemot system of a down un slipknot nemaaku uzrakstiit pareizi

Link to comment
Share on other sites

starp citu nevajag buut gjeenijam lai saskatiitu ka zepelinun starp "zepelin" un "un" ieliekot atstarpi kautkaas sanaak cits ( es neesmu paarliecinaats vai taapat ir pareizi bet man po)

luudzu nepiekasieties pie rakstiibas es man liekas nevienu grupu iznjemot system of a down un slipknot nemaaku uzrakstiit pareizi

es tev piekrītu. Man arī mežonīgi sarežģīts liekas grupas "Yes" nosaukums. Nekad nevaru uzrakstīt pareizi. Hmm, pag...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja gribi dzirdeet kauko patieshaam labu, tad iesaku "King Crimson" (vai arii "Kink Krimson", vai arii "Pink Dimson") ar albuumu "Thrak" (buutiibaa jau jebkuru, bet shis man iipashi patiik)... Lai gan ja taa padomaa, tas tev nederees, jo ir 95aa gada albums taapeec vari iechekot sheit citus, bet uzmaniigi - tas ir ART ROCK. Tiiri no art roka varu ieteikt veel "Emerson, Lake & Palmer" (ELP) un "Jethro Tull"...

p.s. bet tev laikam vajadzeeja dziesmas?

Link to comment
Share on other sites

Pain, pain pain - ljauj man. u u u es zinu. zinu... es maaku uzrakstiit pareizi - es varu arii izstaastiit ko tas noziimee... Luuuuuuudzu. Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz. smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gif

PS visi kaut kaadi no waxatoru klana salasiijushies - ne vaarda nemaak pareizi uzrakstiit wink.gif

Link to comment
Share on other sites

deep purple - smoke on the weather / child in time

led zeppelin visas dziesmas chever

pink floyd, rollingstones, THE DOORS ( ok tas varbūt nav roks bet vienalga labs )

protams kā gan bez the queen ( bohemy rhapsody / we are the champions / radio gaga / the show must go on / we will rock ya )

ehh, šitāds muzons man ir vistuvākais sirdij

P.S.ieteiktu paklausīties tev vecīt raidījumu pa swh rock to kuru ivars godmanis vada ( labākais radio raidījums manā skatījumā ) nezinu kā sauc bet nu vnk stāsta visu par vecajām īstajām rokgrupām!

Link to comment
Share on other sites

vo menik paldies pavisam biju aizmirsis par deep purple un pink floyd.

man ieksh raadio swh rock vislabaak patiik diidzhejs g.(punkts)Terzens jo shameejais jau iegaumeejis mani bija vasaraa un kad prasiju lai uzliek system of a down lika ar wink.gif

Link to comment
Share on other sites

uuii man tieshi pilns ar shiim grupaam un albuumiem, labaakaas grupas -

Guns n' Roses- visi aizmirsushi ? welcome to jungle , paradise city, madagascar utt

Deep purple pilniigi visas dziesmas najs

Pink Floyd

Led Zeppelin

Iron Maiden

Queen

The Beatles

The Doors

Ozzy Osbourne

Slade

AC/DC

Nirvana

Creedence

The White Stripes netik vecs bet arii najs

The Clash

Sparks

Nazareth

John Fogerty - The Old Man Down The Road

Jimi Hendrix daudz najs

James Brown

Eagles

The Scorpions

Alphaville

Jackson Five - ABC.mp3 YOO :>

Def Leppard

The Animals

Aerosmith

Motorhead

Whitesnake

Van Halen

Kingdom Come

aiiij veel daudz var nosaukt tongue.gifP

Link to comment
Share on other sites

Pain, pain pain - ljauj man. u u u es zinu. zinu... es maaku uzrakstiit pareizi - es varu arii izstaastiit ko tas noziimee... Luuuuuuudzu. Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz. smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gif

PS visi kaut kaadi no waxatoru klana salasiijushies - ne vaarda nemaak pareizi uzrakstiit wink.gif

Da blin tu izklausies peec kautkaada lunja smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...