Jump to content
GIGN Forum

Sgsii Mobīļniks


GaBe_
 Share

Recommended Posts

Nesaku ka ņemšu , bet apsveru tādu domu !

:lol:

Idiotisks topiks :) Nomaksas ikmēneša cena var atšķirties pēc tarifu plāniem + jāskatās, kurš operators izdevīgāks. Iespējams, -1 Ls par telefonu ir +2 Ls par sarunām.

Link to comment
Share on other sites

Par cik centimetriem Tavs loceklis stiepjas ar katru šādu tofiku? Vai arī Tev rokas aug no d!rsas un nespēj atrast atbildi jautājumā, kurā normāla cilvēka patērētais laiks nebūtu lielāks par 10 minūtēm (un tas tikuntā būtu ilgi).

Link to comment
Share on other sites

Diezgan stulbi būtu mēgināt te atrunāties ! Nekas man nestiepjās ! Reāli ja piedāva visi , es tak nezinu kur ir labāks piedāvajums , jo nav bijusi saskare ar šadiem pakalpojumiem ! Vēlējos tiri uzināt no kaada cilveka kas zin ! Bet nu Paldies par to pasu !

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau normāls cilvēks pērk tur, kur pats lieto pieslēgumu. Ja tev pohuj uz pieslēgumu, tad arī pohuj kur pērc telefonu. Es joprojām esmu LMT patriots un attiecīgi pērku telefonus pie LMT dīleriem.

IMO, ja neesi LMT klients, tad tur ņemt mazcennieku nebūtu diezko prātīgi, būs liels cipars. Gribi jaunu telefona dzīvi, ej pie bites.

Tiko pačekoju, Bitei padārga pirmā iemaksa, bet ja ir pieslēgums ar daudz brīvām minūtēm uz visiem tīkliem, tad tas būs kā laikā, pie LMT diez vai iedos uz visiem tīkliem skidkas, kas man visvairāk arī besī, ka visiem ir atlaides vai bezmaksas minūtes uz visiem tīkliem, a LMT mani reāli pis ar šito ārā, kā ir zaķis ar BITI, man telefona rēķins pie 30Ls...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Parasti jau normāls cilvēks pērk tur, kur pats lieto pieslēgumu. Ja tev pohuj uz pieslēgumu, tad arī pohuj kur pērc telefonu. Es joprojām esmu LMT patriots un attiecīgi pērku telefonus pie LMT dīleriem.

IMO, ja neesi LMT klients, tad tur ņemt mazcennieku nebūtu diezko prātīgi, būs liels cipars. Gribi jaunu telefona dzīvi, ej pie bites.

Tiko pačekoju, Bitei padārga pirmā iemaksa, bet ja ir pieslēgums ar daudz brīvām minūtēm uz visiem tīkliem, tad tas būs kā laikā, pie LMT diez vai iedos uz visiem tīkliem skidkas, kas man visvairāk arī besī, ka visiem ir atlaides vai bezmaksas minūtes uz visiem tīkliem, a LMT mani reāli pis ar šito ārā, kā ir zaķis ar BITI, man telefona rēķins pie 30Ls...

30? nu tu burzujs, man ir bite un rekjins max 4ls menesi, parasti ari tie 2-3ls ir tikai :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gabe - s2 ir arī bez tačskrīna?

PS būtu ss čekojis, pirms vairāk kā mēneša pa 230ls pārdevu idealā stāvoklī, ar 1nu mazu skrambu. :)

Tur daudzi pārdod šos brīnumus.

Link to comment
Share on other sites

Aj ienīstu LMT, nevaru saņemties, lai uzrakstītu iesniegumu, lai piešķir man kādas atlaides. Nebūtu man mazcenas telefons uz pleciem, tad pazustu pie Bites.

Aizej uz Bites salonu un pastāsti savu bēdu. Viņi visu izdarīs tavā vietā. Tiešām "citāda kompānija", tur nav ko runāt! :)

Priekš reņģēdājiem tiešām - Bite ir vislabākais variants. LMT priekš uzņēmējiem esot labs. Un Tele2 ir viekārši žīdu huiņa. Man vispār žēl paliek tos cilvēkus, kuri 2012. gadā uz jautājumu "Kāds tev pieslēgums" atbil ar "Zelta Zivtiņa xexexe".

Link to comment
Share on other sites

LMT ir labs ne tikai uzņēmējiem, bet arī tiem, kam šis pieslēgums ir apmēram gadus 7, man atlaides ir diezgan iespaidīgas ;)

Arī tas, jā. :) Ja nav noslēpums, cik liels rēķins tev bija par februāri un cik minūtes/mb/sms iztērētas?

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

Man LMT ir 5 gadus, atlaides īpaši nejūtu. Nokavēju brīdi, kad mutere pārgāja ar saviem 6 nr. Bite pat atmaksāja viņai vienu LMT mazcenas telefonu, lai tik viņa pārietu. Es gribu, lai LMT piešķir vienādais 4, kas būtībā ir tas pats, kas bite par 3.5ls, nebūtu nekur jāpāriet...

Link to comment
Share on other sites

Nu tās atlaides jau, pats labākais, ir LMT robežās... Man personīgi šobrīd ar pieslēgumu "Mūsējie", kur man 1000 sarunas un īsziņas par velti, no tiem procentiem 0 jēga. Vienīgais 30% atlaide abonēšanas maksai...

Kau kā tomēr jūtos appists, kad samērā senam klientam (nu kādi 8-9gadi), nav kārtīgas atlaides un specpiedāvājumi.

Link to comment
Share on other sites

Man ar ir mūsējie, tavā vietā es darītu to pašu, ko es esmu iecerējis. Prasi atlaides, etc. Ir zināma pieredze, ka dod. Bet tam ir jāatrod īstais brīdis, jo visdāsnākie LMT ir, kad ir nokritis meteorīts :D

Link to comment
Share on other sites

Man divas reizes (vienu reizi telefoniski un otru - pie durvīm klauvēja) LMT vīriņi ir izprašņājuši par manu operatoru. Abas reizes pateicu, ka vairāk par 3.5 mēnesī nemaksāju un man ir bezmaksas minūtes un īsziņas uz VISIEM tīkliem Latvijā, kā arī 50mb interneta. Abas reizes to izdzirdot viņi man pateica "Aaa, nu, labi, tad neko, uz redzēšanos".

Link to comment
Share on other sites

Nu man 13 ls mēnesī sanāk par telefonu ar atlaidi 10.66. Sarunas man ir ~92 minūtes, sms 75, kaut kādi paaugstinātas maksas pakalpojumi 1.10 kopā 17,50. Tātad apmēram 7 Ls par pieslēgumu. nu jā, man vēl ir internets pieslēgts tas pa 3 Ls, 200 MB laikam, bet tas man ir par velti 3 mēnešus, ja nemaldos.

Baigo putru sarakstīju. Nu varbūt nav tik lēti, bet dēļ 3 ls mēnesī es netaisos pāriet uz kaut kādu Biti :)

Link to comment
Share on other sites

Nu man 13 ls mēnesī sanāk par telefonu ar atlaidi 10.66. Sarunas man ir ~92 minūtes, sms 75, kaut kādi paaugstinātas maksas pakalpojumi 1.10 kopā 17,50. Tātad apmēram 7 Ls par pieslēgumu. nu jā, man vēl ir internets pieslēgts tas pa 3 Ls, 200 MB laikam, bet tas man ir par velti 3 mēnešus, ja nemaldos.

Baigo putru sarakstīju. Nu varbūt nav tik lēti, bet dēļ 3 ls mēnesī es netaisos pāriet uz kaut kādu Biti :)

Nu, lētāk nav, tas gan. :D

Ar LMT kā tādu varbūt tik daudz neesmu saskāries, bet Tele2 toč klientus pievilina ar saviem "mēs jums iedosim kaut kādu huiņu par brīvu uz pusgadu, bet pēc tam jūs īsti nevarēsiet no viņas atteikties un līdz ar to pārmaksāsiet." Man šitā bija ar to Meteorītu. Pārgāju no pretīgās Zivtiņas. Teica, ka būšot veselu gadu pa četriem latiem, pēc tam pa deviņiem. Beigās izrādījās, ka nevis gadu, bet līdz gada beigām.

Tagad arī viņi piedāvā to Nr.5, kurā āķis ir, ka internets par velti būs tikai gadu. Pidari, nu! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...