Jump to content
GIGN Forum

Wtf Ir Bitcoin


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka Bitcoin ir galvenā payement metode ko izmanto undernetā, jebšu onion networkā. To izmanto lai online nopirktu exploitus, hackus, kredīt karšu info un CP resursus.

edits: sapisos, bij wrong info

Edited by overmind
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja man vēl būtu, būtu vaŗejis tev notirgot.

mtgox.com darbojas ar tirgošanu, bet ja gribi par viņām pirkt kaut ko šaubīgu, tad vajag mazliet apmazgāt to naudiņu ( sadalīt pa `maciņiem`, un caur kādu ķēdi dabūt sev vēlamajā vietā ), vislabāk protams ir pirkt no uzticama čaļa `no rokas`

undernet is da only network, you should be visiting.

the truth is beneath.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Rodas iespaids,ka ne Spoksx ne DoubleT, ne overmind nav ne mazākās sajēgas, kas tas bitcoins īsti ir... Nekas - gan jau kāds šinī forumā zinās. :)

Beefs

Man rodas iespaids, ka tieši tu nezinu, bet varbūt ir arī kādi citi bitcoini.

EDIT: Pats sapisos :D

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka Bitcoin ir galvenā payement metode ko izmanto undernetā, jebšu onion networkā. To izmanto lai online nopirktu exploitus, hackus, kredīt karšu info un CP resursus.

edits: sapisos, bij wrong info

...un narkotikas. Silkroad bitch :aha:

Link to comment
Share on other sites

sviests ir tas, ka man par sito bullshitu meginaja iestastit, ka tur varot nopirkt visu, VISU, ari ierocus, narkotikas un ko tik vel ne, es gandriz biju zem galda jau, kads reali tic tam bullshitam? Slepkaviba par 2k, are u fucking kidding me? :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros nostastus, USA. Tevi pat skype izseko :)

Mums viena seminara par to runaja, ka interneta vide, jadoma ko raksti, pat ja caur skype vienkarsi ar draugu, joka pec sac runat, ka izgatavot ko spragstosu un kur to detonet, tad var sanakt nejauki.

Vismaz USA, bija gadījums kad savaca vienu pusaudzi, par to ka tie jokojoties runaja nejaukas lietas. Un tad ej un pieradi savu taisnibu :)

Starp citu!!!

USA iznacis labu laiku jauks likums. Ja tevi aiztur, un nevar neko piesut ( agrak majas palaida pec 3-6 dienam) tagad vini tevi var turet neierobezotu laiku :) tu neesi nekads kriminals, tiesas nav bijis, bet vienalga tu sedi izolatora ^^.

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros nostastus, USA. Tevi pat skype izseko :)

Mums viena seminara par to runaja, ka interneta vide, jadoma ko raksti, pat ja caur skype vienkarsi ar draugu, joka pec sac runat, ka izgatavot ko spragstosu un kur to detonet, tad var sanakt nejauki.

Ko-tu-neteiksi.png

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...