Jump to content
GIGN Forum

Bans.


EMOLSY
 Share

Recommended Posts

@Loyality - protams, idealajā sabiedrībā vaidzētu neskatīties uz cilvēka backgroumdu, bet dzīve pierādas kas pavisam cits, viedokli vienmēr ietekmē cilvēka backgrounds, tiesa nevienmēr tas ir negatīva veidā vai arī kā šajā gadījumā jaatstāj nepamanīts. Tev nevajadzētu būt tādai iespējai kā neitrāls :D banotu vai nebanotu, tas pa lielam ir jautājums kāds ir jauzdod skatoties demkas.

Neitrāls....no manas puses tas nozīmē to, ka man ir šaubas, respektīvi, es nebūtu licis banu, taču pieļautu domu, ka varbūt kļūdos. Līdz ar to ir vairāki admini, kas par kaut ko spriež, saliekam balsis...un lēmums ir pieņemts. Par cik pats maddn, tomstee ir par to , ka banu varētu noņemt. Kēks ir bez viedokli, kā arī Bullis no rīta iepostos par to ko ir redzējis un mani,nosacīti, arī pie vairākuma var likt. Alfa grib lūgt Cerezu vai Nak3d, lai noskatās un dod savu vērtējumu. Nu pa lielam gaidām ko Bullis saka, tad arī rīkojamies. :)

Link to comment
Share on other sites

Neitrāls....no manas puses tas nozīmē to, ka man ir šaubas, respektīvi, es nebūtu licis banu, taču pieļautu domu, ka varbūt kļūdos. Līdz ar to ir vairāki admini, kas par kaut ko spriež, saliekam balsis...un lēmums ir pieņemts. Par cik pats maddn, tomstee ir par to , ka banu varētu noņemt. Kēks ir bez viedokli, kā arī Bullis no rīta iepostos par to ko ir redzējis un mani,nosacīti, arī pie vairākuma var likt. Alfa grib lūgt Cerezu vai Nak3d, lai noskatās un dod savu vērtējumu. Nu pa lielam gaidām ko Bullis saka, tad arī rīkojamies. :)

Tieš tā - lai bullis noskatās un vso - darīts.

Link to comment
Share on other sites

No wh tur pat nav smakas. Tur viss tīrs ir. Par to recoil, demo skatosties man liekas ka tas vienmēr ir dīvains, bet nu šeit nekas neliecināja par kodiem kaut kādiem. Varat klopēt ciet un ņemt banu nost. Cik zinu, tad man apgrieza laikam tādu iespēju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...