Jump to content
GIGN Forum

Bans.


EMOLSY
 Share

Recommended Posts

Tik tikko nobanoja, reason: cheats

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 109286

| ADMIN: Spec_Alfa

| BANNED NAME: MAKSĪC DŪMOS ^^,

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:2117131354 (nosteam generated ID)

| REASON: cheats

| TIME SET: 2012-03-21 19:33:46 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/109286

demo http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2012-03-21/20120321-1916-de_dust2.zip

Tikai lūdzu neievelciet uz trīs dienām kā iepriekšējo reizi, tiešām besis gaidīt tik ilgi. Paldies.

Edited by EMOLSY
Link to comment
Share on other sites

nevis visatļautība, bet gan es jau esmu sapratis, ka te neviens neskatīsies demkas, ja četras dienas no vietas nebakstīs. jāpiebilst, ka nav pat īsti kam viņas skatīties.

Nu beidz! Man diemžēl nav laika...studijas, citas lietas...es, personīgi, nevaru laicīgi iečekot darba dienās, tāpēc jau nevajag durt dunci mugurā par to , ka neviens neskatās. Un šis jau ir otro reizi banots, pirmo reizi no manas rokas.

Bet labi, Ja pāris cilvēki zina, un redz vai neredz, tad droši var rīkoties. Ne obligāti vajadzīgs mans viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Nu beidz! Man diemžēl nav laika...studijas, citas lietas...es, personīgi, nevaru laicīgi iečekot darba dienās, tāpēc jau nevajag durt dunci mugurā par to , ka neviens neskatās. Un šis jau ir otro reizi banots, pirmo reizi no manas rokas.

Bet labi, Ja pāris cilvēki zina, un redz vai neredz, tad droši var rīkoties. Ne obligāti vajadzīgs mans viedoklis.

es jau nevienu necenšos abižot ar saviem tekstiem, dzīves realitāe ir tā ka spēles pavisam ir otrā ja ne trešā plāna lieta, un te ienāk tikai tad kad ir patiešām lieks laiks un CSS jau ir apnicis.

nu, pagāšoreiz viņš bija tīrs, šoreiz arī, manuprāt, puika pieredzējis zina ko dara. būšu pateicigs ja paskatīsies!

Link to comment
Share on other sites

paskatijos demku skatoties uz recoilu, 4 raundā var redzēt kā izskatas berot, bet ar ak viņš šauj pa vienai 1 lodei respektīvi - kādu rekoilu jūs tur sagaidat?

bliež pa fire pogu ātri, izskatas pēc beršanas bet viņš šauj pa vienai lodei.

p.s. igors atka brīvi uzvedās serverī

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, ka neiemaucu atbildi uzreiz, bet mērķim atsitiens tev bija maigi izsakoties NEKĀDS, lai neteiktu, ka uz leju...

Labprāt gribētu, lai kāds no lielajiem praņikiem noskatas demo tomēr...

Tu nopietni?

A kādam tam atsitienam jābūt?

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo, tur nav nekāds norecoil, man ar dažreiz to piesien, kad šauju tādā veidā.

Emolsy - 7/8. vieta ELIK CUP 2008 CP (EMOLSY, deficient, Agress1ve, maace, UNSEEN)

2. vieta WIRE LAN CUP 2006 vai 2007 wolfbrothers (orkz, papec, EMOLSY, emcee, Arvis)

top16 tornadoPRO 2007 narkM (EMOLSY, NUBEG, kr0p3z, dnm, mmm)

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo, tur nav nekāds norecoil, man ar dažreiz to piesien, kad šauju tādā veidā.

Emolsy - 7/8. vieta ELIK CUP 2008 CP (EMOLSY, deficient, Agress1ve, maace, UNSEEN)

2. vieta WIRE LAN CUP 2006 vai 2007 wolfbrothers (orkz, papec, EMOLSY, emcee, Arvis)

top16 tornadoPRO 2007 narkM (EMOLSY, NUBEG, kr0p3z, dnm, mmm)

Neko ar to neizteici - Tev te nebūtu jāposto, klusē.

Lai gaida, Lielie apskatīsies, tad redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Neko ar to neizteici - Tev te nebūtu jāposto, klusē.

Lai gaida, Lielie apskatīsies, tad redzēs.

Diezvai šādam turnīru dalībniekam būtu vajadzīgi kādi bezjēdzīgi čīti gribēju pateikt.

Es šeit iepostoju, jo zināju par viņu vairāk neka tu un vēl daži.

Keeks, tu pats spēlē ar wh, mēnesi kā acc, bet jau lielo bekonu tēlo.

Tev ir kādi 3 nepatiesi bani un tava augstprātība serverī ir neizturama.

(Neēsmu vienīgais, kas tā domā)

Piemēram varētu te iemest vakardienas demo kur tu pēc katra otrā zaudētā raunda, slapoju visu pretinieku komandu..

Man vienalga banos mani vai nē, bet kēks reāli - EJ DIRST !

P.S. Nez vai esat pamanijuši, bet par css serveri sūdzas viss vairāk..

P.S.S. Tagad tu un citi gudrie varat lasīt man morāli par pieklājību pret adminiem, vakarā varēšu iedzert tēju un pasmieties....

CSS adminiem vispār šeit iekšā nevaidzētu līst un kurināt naidu. Jums tur serverī vispār bezpriģels notiek..

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Pašam sevi skatīt ir jocīgi.

Anyway, tiek skatīta tieši tā epizode/-s attiecīgajā demo. Tur nav nekāda pamata runāt par pagātni - cik labs, cik slikts vai vienalga ko. Vai cik reizes jau esi banots, vai atbanots.

Noskatoties demo, nu mans viedoklis vienu vārdu sakot ir neitrāls - līdz ar to nav par ne pret. Tāpēc šķiet, kā saka alfa, jāpaigaida augstāk stāvošās personas viedoklis.

Un nesteidzies, ir pilns citiem serveriem kur var paspēlēt :)

P.S Jā reizēm, kēks slapo un slayo nedaudz pa skarbu! :)

Link to comment
Share on other sites

labi, darīšu to ko man nevajadzētu darīt un pateikšu visu kā ir - uz ko mēs te gaidam? kas ir augstākstāvoš par tevi spec? (nevis jūtās un uzvedās augsākstāvošs, bet reali ir) Nak3ds ir vienīgais kas nāk prāta, diemžēl viņš Nīderlandē nespēj tikt pie kompja (vai vismaz citu iemeslu vadīts) nevar ienākt forumā un atbildēt te, noskatīties demku un šā vai tā izšķirt šo, cik zinu Latvijā būs pēc div/trim nedēļam tik. Diemžēl nāksies paļauties uz citiem adminiem un ātri vai vēlu bakstīt viņus, lai skatās demkas forumā, protams, tas ir nepatīkami, bet ko darīt. Vienīgais veids kā dabūt unbanu CSS serverī izskatās ir sacelt reali trobeli un pamodināt visus augšā, tā tam nevaidzētu būt, paskaties demku - pārliecinies, paprasi vēl kāda viedokli un pieņem lēmumu.

@Nevermind - lieki teksti patiešām ir lieki. Saprotu ka viņš tev ir čoms, bet tu šādi sprēgajot pilnīgi neko nepanāksi. Neesmu neko sliktu dzirdējis par keksu serverī, tad jau vairāk sūdzibas ienākušas pa mani pašu. Turklāt kļūdīties var ikviens, kam negadās nošaut greizi - esmu pārliecināts ka man ātri vai vēlu tapat būs kāds nepaties bans.

@Loyality - protams, idealajā sabiedrībā vaidzētu neskatīties uz cilvēka backgroumdu, bet dzīve pierādas kas pavisam cits, viedokli vienmēr ietekmē cilvēka backgrounds, tiesa nevienmēr tas ir negatīva veidā vai arī kā šajā gadījumā jaatstāj nepamanīts. Tev nevajadzētu būt tādai iespējai kā neitrāls :D banotu vai nebanotu, tas pa lielam ir jautājums kāds ir jauzdod skatoties demkas.

@keks - ieteiktu nemaz nepūlētis ar atbildi Nevermindam un no konfilta aiziet kā "The bigger man"

visiem heiteriem, nē MAKSĪC DŪMOS nav mans māsas dēls, puika no pagalma vai slepenais mīļākais - es šeit neieņemu puses tikai saucu lietas īstajos vārdos.

Izskatās ka mana klātbūtne dotajā topikā ir lieka un es te visu ar savu attieksmi tāpat sadiršu vairāk nekā atrisinu, tāpēc es šeit vairs nepostošu. Lai veicas ar unban dabūšanu!

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Beidziet cepties, čill.

maddn, Tev ir mana domāšana, vismaz cs lietās. Tālu tiksi, nopietni.

Par lietu. Tiem kuriem šķiet, ka tur ir kaut kāds čīts, lūdzu izskaidrojiet man momentus, kuros Jūs viņu atrodat, paskaidrojiet, kas tas par čītu un es mēģināšu Jūs pārliecināt par pretējo. Jo pagaidām nevienas konkrētas atbildes te nav, izņemot to, ka jāgaida esot atbilde no augšas. Bet Jums taču viedoklis pašiem arī kādā azotē ir aizķēries, vai ne? Droši rakstiet, kur un kas nepatika, es ar lielāko prieku mēģināšu visu paskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

cik loti zheel ka esmu UK un nav pc delj ka nevaru noskatities demo.

Maybee kads nonem to banu un tur izradas kads kubs tad uzliks atpakal. Un nevermind tas ko tu raksti nevienu neinterese. Vismaz es galva nenemu ko raksta citi playeri. Banus apspriezh banotais un admini tapec citi komentari ir pilnigi lieki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...