Jump to content
GIGN Forum

Bauer Piedāvātais Ceļojums


kept
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Tātad, lieta tāda..

Esmu ticis pie bezmaksas ceļojuma uz Turcijas Riverjeras piekrasti 1 personai, otrai ķip jāmaksā tikai par ceļu.

Palasot internetā par šo Bauer'u kaut kā vairs negribās braukt. Vai šeit atradīsies kāds, kuram ir bijis kāds sakars ar ceļojumiem (ar šo firmu..) ? Un varbūt dalītos pieredzē, cik liels apčkakarējiens tas viss ir? Un varbūt, par cik es tādu varētu nogrūst kādam citam?

edit: Neinteresē tādi teksti, kā, piem, - FUUU, ko tu ar to Bauer, ņem to un šito..tas labāks.. JO MAN JAU IR BIĻETE (ķip..)

edit: tikko vēl viena tante teica, ka pa beztabu vakar vai kad esot rādīts par šo firmu.. un, protams, nekas pozitīvs.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Jau laicīgi atvainojos par offtopic, bet

Kādā veidā tev izdodas regulāri sapīties ar visiem šiem MLM sūdiem? :D Un vēl jautājums - tu patiešām no bauer kautko iegādājies? Mūsdienās, kad ir pieejams internets un noskaidrot preces patieso tirgus cenu aizņem 15 minūtes? :)

Un tagad par tēmu.

Īstā jautrība sāksies brīdi, kad nolemsi savu ceļjumu izmantot. Jo tad tā īsti nebūs skaidrs, ko tad tu esi vinnējis un kas īsti ir apmaksāts - jo izrādīsies, ka ir jāmaksā "tikai par ceļu", kurš nez kāpēc izrādīsies beigās dārgāks nekā all inclusive piedāvājums no kādas lētā gala tūrisma firmas.

JO MAN JAU IR BIĻETE (ķip..)

Ja tev ir biļete, tu noteikti vari izstāstīt ar kādu aviokompāniju tu lido, kurā datumā un ar kuru reisu. ? :D

Link to comment
Share on other sites

Jau laicīgi atvainojos par offtopic, bet

Kādā veidā tev izdodas regulāri sapīties ar visiem šiem MLM sūdiem? :D Un vēl jautājums - tu patiešām no bauer kautko iegādājies? Mūsdienās, kad ir pieejams internets un noskaidrot preces patieso tirgus cenu aizņem 15 minūtes? :)

Ja tev ir biļete, tu noteikti vari izstāstīt ar kādu aviokompāniju tu lido, kurā datumā un ar kuru reisu. ? :D

Kur tad es vēl esmu bijis iekūlies? :D

Biļete man ir tādā stadijā, ka gada laikā ir jāpiesakās un tikai tad būs zināms viss pārējais... Tā es sapratu. Vai arī jāatdāvina (jāpārdod) kādam citam, vai jāiaizsāk uguns kamīnā.

Man radiniek ir no viņiem tos fucking mega dārgos katlus pirkuši un dabūjuši biļetes uz Turciju vai kurieni tur, aizlidoja un atlidoja dzīvi, veseli un apmierināti.

Nu to es ar esmu dzirdējis, ka viņi tirgo traukus utt... BET:

http://forums.delfi....00&t=113504&a=1

http://www.calis.lv/...ojumi-uz-kretu/

Palasot šitos, kaut kā galīgi nemudina turp doties... (ar baueri)

kept ko tad nopirki ?

Biļeti nepirku, par velti dabūju... (Drīzāk mana māte par velti dabūja un es te ievācu informeišenu, jo pašam tā aizodmīgi šķiet tas viss..)

Edited by kept
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biļeti nepirku, par velti dabūju... (Drīzāk mana māte par velti dabūja un es te ievācu informeišenu, jo pašam tā aizodmīgi šķiet tas viss..)

Ieteiktu netērēt laiku.

Vai, ja nu tomēr gribas čakarēties - pamēģināt no viņīem dabūt jau KONKRĒTU informāciju. Man te 4 draugi arī bija sataisījušies braukt vinnētā ceļojumā ar Kipru. Kopsavilkumā izrādījās, ka vinnēta bija tikai atlaide uz ceļojumu ( lieki piebilst, ka ceļojums ar visu atlaidi diezgan pamatīgi pārsniedza analogu piedāvajumu no normāla tūroperatora .

Man radiniek ir no viņiem tos fucking mega dārgos katlus pirkuši un dabūjuši biļetes uz Turciju vai kurieni tur, aizlidoja un atlidoja dzīvi, veseli un apmierināti.

Nu - viss jau ir atkarīgs no cilvēka. Ja patiešām cilvēks mūsdienās ir gatavs iepirkt katlus, pārmaksājot par tiem 200-300% no tirgus cenas - nešaubos, ka viņš ir laimīgs un apmierināts, ka ir "vinnējis" atlaidi :)

Link to comment
Share on other sites

Nu - viss jau ir atkarīgs no cilvēka. Ja patiešām cilvēks mūsdienās ir gatavs iepirkt katlus, pārmaksājot par tiem 200-300% no tirgus cenas - nešaubos, ka viņš ir laimīgs un apmierināts, ka ir "vinnējis" atlaidi :)

Tagad krutākie keramikas katli maksā normālu piķi... Un konkurence taisa cenas, nav jau tā kā agrāk ka bija Zepter pieejams un viss :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maximā normālas blodas var uz atlaidem iepirkt :D Pat tagad pa uzlimitem paņemto maksimas pannu no Made in ITALY , nebija pagājis puss gads kad es jau visu teflonu biju noedis :D Ručka ari krīt nost , Tad Reāla cena bez Akcijas uzlīmem bija ja nemaldos 34 Ls par Pannu ar ēēdamo teflonu

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Par to teflonu piekrītu. Man te arī uzdāvināja vienu Maximas pannu.. Sākumā nomazgāju utt. Izmēgināju, uzcepot sardeļkas.. Cepšanas procesā vispār nepielietoju neko asu, spicu izņemot tās koka lāpstiņas.. Un pēc tam pamanīju, ka tā krāsa bija nolobījusies..un sardeļkas metamas ārā.

Par tēmu runājot, viss skaidrs... Tas ir viens liels gudrs, apčakarējiens..un uz to uzķeras cilvēki, kuri nedomājot močī ceļojumā. Manispēc var topiku vērt ciet. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...