Jump to content
GIGN Forum

It Fakultāte


Traffic
 Share

Recommended Posts

Laiks skrien nemanot un drīz jau būs eksāmeni, un jāizvēlas nākamā mācību iestāde. Esmu nolēmies iet uz kādu no IT nozarēm, bet tā kā neviens pazīstamais nav uz šādu novirzienu gājis, nav īsti no kā dzirdēt atsauksmes. Šeit gan šādu cilvēku ir daudz, tāpēc kāds varētu padalīties ar informāciju, kur to labāk iet studēt.

Pagaidām aci metu uz RTU, bet gribētos dzirdēt atsauksmes. Līmenis domāju tur ir augsts, bet kā ar kolektīvu un visu pārējo? Un vai nav ļoti grūti pavilkt?

Matemātiku nolikšu ne zemāk kā uz B līmeņa, būtu jau jauki A.

Fizikā nevajadzētu būt zemāk par D, drīzāk C.

Angļu valodā vajadzētu būt A.

help pls!

Link to comment
Share on other sites

IT taarpu ir pietiekami daudz... Ja vien neesi metaalists vai pumpains vecis, vai ari reals genijs jau tagad IT jomaa - tad ej uz ekonomiku vai humanitarajam...

Tas nozīmē, ja es vēlos pievērsties IT jomai, bet es neesmu tārps, tad man jaiet mācīties un visu mūžu strādāt jomā kas man napatīk?

Link to comment
Share on other sites

jāā , ja nēsi pumpains tārps ar brillem tad 100 % busi celtnieks ar kreditu un mazdu kam norūsējis radiātors

Kā lai dabū pumpas? Brilles dabūšu.

EDIT: ā un kāpēc man mammas brālis nav tārps ar pumpām un brillēm, bet šobrīd viņam nav mazda ar sarusējušu radioātoru, bet gan viņš ir inženieris ar maģistra grādu, vadītāja amats un 2 mašinas? varbūt tur kaut kas slēpjas?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

ekonomisti šobrīd ir vismazāk vajadzīgi. Tāpat šai ekonomiskajai sistēmai drīz pienāks gals. humanitārieši arī pilnas malas. tieši vislielākās problēmas ir ar reāli domāt spējošiem cilvēkiem. Kuri nevis mācēs tikai tukši kaut ko dirst, bet arī aprēķināt un pierādīt savu taisnību.

Link to comment
Share on other sites

Un kāda tad viņam specialitāte?

Samuray - vsmaz tas dos priekšstatu par ekonomiskajiem procesiem, pašsaprotami ka vēlāk jau viskautkādi semināri and shit jāapmeklē... Bet pirmo grūdienu smadzenēs iedos...

Link to comment
Share on other sites

Jā, viņš strādā savā specialitātē un viņam no visām malām piedāvā pāriet uz viņu firmām. Vienreiz bija Norvēģijā, tagad katru gadu piedāvā braukt uz turieni.

hmm, regipsus likt vai lasit ogas? :D

ekonomistu ir pilns, tas tiesa, katrs otrs mums te ekonomists. IT trukst javas programmetaju, es domaju tadi, kas tiesam mak nevis varu meginat, pa pusei, esmu noklausijies kursu :D

par rtu, maaca jau labi, bet nahuj kjiimija, fizika ir IT saraksta to es nesaprotu, macijos LU, tur ir normali, ne slikti, ne spidoshi labi.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

hmm, regipsus likt vai lasit ogas? :D

ekonomistu ir pilns, tas tiesa, katrs otrs mums te ekonomists. IT trukst javas programmetaju, es domaju tadi, kas tiesam mak nevis varu meginat, pa pusei, esmu noklausijies kursu :D

par rtu, maaca jau labi, bet nahuj kjiimija, fizika ir IT saraksta to es nesaprotu, macijos LU, tur ir normali, ne slikti, ne spidoshi labi.

Cik esmu dzirdeejis, tad vini apsver domu nemt kiimiju aaraa

Link to comment
Share on other sites

hmm, regipsus likt vai lasit ogas? :D

ekonomistu ir pilns, tas tiesa, katrs otrs mums te ekonomists. IT trukst javas programmetaju, es domaju tadi, kas tiesam mak nevis varu meginat, pa pusei, esmu noklausijies kursu :D

par rtu, maaca jau labi, bet nahuj kjiimija, fizika ir IT saraksta to es nesaprotu, macijos LU, tur ir normali, ne slikti, ne spidoshi labi.

Tiltu būvē.

Link to comment
Share on other sites

IT fakultātēs māca būvēt tiltus?

Es nerunāju par IT fakultāti.

Gabe rakstija: jāā , ja nēsi pumpains tārps ar brillem tad 100 % busi celtnieks ar kreditu un mazdu kam norūsējis radiātors Es to saprotu tā, ka ja tu neesi pumpains tārps ar brillem, tad tev vispār augstskolā nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Es nerunāju par IT fakultāti.

Gabe rakstija: jāā , ja nēsi pumpains tārps ar brillem tad 100 % busi celtnieks ar kreditu un mazdu kam norūsējis radiātors Es to saprotu tā, ka ja tu neesi pumpains tārps ar brillem, tad tev vispār augstskolā nav ko darīt.

Lai būtu labam inžinierim vajag būt kreatīvam - inžinieris risina problēmas.

Kas vajadzīgs programmētājam es hz, vnk zinu pilnu dirsu ar cilvēkiem kas pabeidz IT un aiziet uz citām nozarēm galu galā.

Link to comment
Share on other sites

boring, tas, ka aiziet citur, nenozīmē, ka nozare ir aizpildīta. Arvien vairāk viss digitalizējas un vajag kādu vismaz, kas pārvalda visu to, ja ne kādu programmētāju or shit.

Ekonomistu čista ir atliku likām un katru gadu iznāk vēl kalns ar viņiem. Ja vēlies uzzināt par ekonomiskajiem processiem, tad izlasi par tiem netā vai literatūrā, nevis pavadi 3, 4 gadus tam.

Link to comment
Share on other sites

Reāli, ja nevari bez problēmām nolikt fiziku un matemātiku uz A, īpaši nezubrījot, tad tev nav, ko darīt IT vai, vēl jo vairāk, inženierijā. True story.

Un ekonomistu ir daudz, bet cik liels procents no viņiem arī reāli kaut ko sajēdz no tās lietas? :) Visi tik noliek eksāmenus uz 40% un skaitās baigie "ekonomisti". :oojaa:

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Lai būtu labam inžinierim vajag būt kreatīvam - inžinieris risina problēmas.

Kas vajadzīgs programmētājam es hz, vnk zinu pilnu dirsu ar cilvēkiem kas pabeidz IT un aiziet uz citām nozarēm galu galā.

tas notiek tāpēc, ka lielākā daļa IT čaļu ir plaša profila speciālisti. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc es izvēlējos šo profesiju. Skolā vienlīdz labi mācījos visos priekšmetos, tāpēc negribēju izvēlēties kādu vienu. Bet IT nozarē tev noderēs gan tavas ģeogrāfijas zināšanas, gan bioloģija, gan ķīmija, gan visas pārējās mācības. Nekļūsi par atsaldeni, kas ir baigais profs savā jomā, bet kad uzprasa kaut ko par kādu citu jomu, tad atbild kā pirmklasnieks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...