Jump to content
GIGN Forum

Velosipēdu Internetveikals


Semorka
 Share

Recommended Posts

Velo kalpos tik ilgi cik tu viņu labi tu viņu kopsi, Var ar Ls 200 velo un minimāliem ieguldījumiem nobraukt 5 gadus, var Ls 5k velo nokaut sezonas laikā.

Vislabāk pērkot velo ir ar viņu izbraukt kādu apli, lai saprastu vai vispār der izmērs.

Kāda vaina plastmasas pedāļiem? Pirms sāku nopietnāk nodarboties, ar tādiem nobraucu trīs gadus un nekādas vainas!

Link to comment
Share on other sites

Man parasti ir sabojājušās bremzes un pedāļi nākuši nost, ar visu kāju, vienkārši braucot skruvējās nost, un tad atkal es pievelku, klāt.

Sajaucu es biju domājus, ka plastmasas visa kāja ar pedāli.

Edited by Semorka
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cik es sapratu pa 150Ls nenopirksi nekādu riteni?

Es pirms gadiem 5 nopiku Hobbyhall riteni pa 120 Ls, ideāls nokalpoja šos 5 gadus, braukājot pa laukiem, pa grants ceļiem, dubļiem un citiem sūdīgiem ceļiem. Viss ko mainiju bija tikai riepas :D

Izskatās ka šobrīd tādu riteni vairs nenopirkšu tik lēti <_<

edit: varbūt lietotu var nopirkt par šādām summām? Ogre esot kaut kāds tāds veikals.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Kas tajos ritenos tads ipass O_O Es savejo 6 gadus atpakal pa 20LS panemu, 5 atrumi, bremzes normali bremze, vienigi lena gara dilst nost.

Bet sis astronomiskais cipars O_O vispar par riteni atdot virs 60LS, kaut ka gribetos jautat ***** kas vinos ir tads ka nav parastajos pa 20-60ls

Link to comment
Share on other sites

Kas tajos ritenos tads ipass O_O Es savejo 6 gadus atpakal pa 20LS panemu, 5 atrumi, bremzes normali bremze, vienigi lena gara dilst nost.

Bet sis astronomiskais cipars O_O vispar par riteni atdot virs 60LS, kaut ka gribetos jautat ***** kas vinos ir tads ka nav parastajos pa 20-60ls

Tu ar simt punkt esi viens no tiem, kas nopirks dacia logan. Nav pat vērts sāk skaidrot.

ogres velo: http://www.veloogre.lv/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nē es skatos ko pilnīgi jaunu, nelietotu. Tikai es par tiem izmēriem baidos iekrist.

Mani parametri

Augums 177cm

Svars 60kg

Izvēle starp

-17-18/168-178

-19-20/178-185

Es vairāk sliecos uz 178-185 poh, ka 1 cm atpalieku!

Un par tām firmām, kura ir tur tāda slikta un laba?

1. Marrida matts

2. Kross Hexagon

3. Author Outset

4. Kettler

5. SCOOT

6. UMF

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...