Jump to content
GIGN Forum

Jaunas Darba Vakances Uk


dyversant
 Share

Recommended Posts

Chau chau. Ir piedavajumaa paris cilvekiem labas darbavietas. 6.90gbph, darbs 12h diena, 4 dienas nedelja. Cik saprotu iespejami ari vel kautkadi bonusi, to noskaidroshu. Darbs newark pilseta, DHL curry's noliktavaa. Laba vakance tiem kas negrib paarrauties pushu, bet tapat grib atbilstoshi nopelnit. Darbs elektrotehnikas noliktava, taa ka smagumi nebus jacilaa, lidz ar to der ari meitenem. Izbraukshana piektdien. Viss , protams, ir legali un notiek caur oficialu firmu. PM, skype dyversant_cs

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

oficiālu firmu - FirstChoise :D Lielāku diršanu sen neesmu redzējis :> Darbā iekārtošana - 300 Ls, par busiņu vel sotaks (ak jā, jābrauc kā minimums 1.8 sutkas būs ;)). Un 12 toč nenostrādās pa vienu maiņu, plika diršana Divīt :>

p.s. kur tad ir tas drūmais darba piedāvājumu topiks, kur biji solijies salikt dakuja visādu variantu? xD

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Taa summa ir noradita ko uz rokas sanjem, vai tur vel tos nodokljus velk nost? pa virsstundam nav kaut kada papildus samaxa? Cik izmaxaa diviisha iekartoshanas pakalpojumi? :) Tikai intereses pec kaa tas viss notiekas :)

Gūdmen, es tak jau uzrakstiju, cik tas viss maksā.

Par nodokļiem ir tā, līdz 7k (tas ir, līdz kopējā alga nebūs 7k) tev ņems nost tikai insurenca nodokli, kas principā nekas nav. Uz 1k naudām tev 100 naudas aizietu insurenam, pēc 7k tev jau sāktu vilkt nodokli nost, līdz ar ko galējā summa būtu spēcīgi mazāka. Bet vēlāk braucot mājās tu šos nodokļus vari izņemt, līdz ar ko pāris k naudiņas arī var ieripot tavā kontā. Okey, pāris k ir par daudz, bet nostrādājot pāris mēnešus, saņemot normālu algu tu nodokļus ņemot laukā toč 1k vari saraut. (huh, baigas murgs :/)

Teddy, kurā pilsētā un kādā amatā vergo, ja mauc visas 12h? Jo man ar visiem overtaimiem knapi 14h savelk pa maiņu.

p.s. gūdmen, šitās visas lielās firmas, kas ir, Tesco, DHL, Marks un Spencis, viņas par overtaimiem maksā parastās stundas tāmes, labums no tā visa ir tikai tas, ka ir papildus stundas (tātad - papildus naudiņas klāt payslipā).

  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Dzivoshana cik saprotu ir treilerii vai tajaas kopmiitnju majaas kur 6purni istabaa gulj? I`m right?

Tu noteikti domāji karavānas :D Bet nē, parasti visi dzīvo mājā, istabā pa 2iem, nu mājās jā, kopā no 6-8 cilvēki, tas ir kā kurā mājā. Bet sākumam ir ok, pēc laiciņa jau pats var īrēt dzīvokli/māju, kā arī ar laiku iestrādājoties tu "sačomojies" ar vaizeriem, līdz ar ko es neatkarīgs no citām trešām personām, kuras var ietekmēt tavas maiņas. Protams, ja strādā labi, tad maiņas būs pašas par sevi, bet tev vairāk tiek uzsvērti overtaimi, drūmās maiņas (12 stundu vai ilgākas).

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Principaa tas teletuubiju chalis pateica samera pareizi. Iekartoshana tiesham ir 300ls, 100 ls businjam.

Gribetu zinat pamatojumu tam, kas tad ir taa lielaa dirshana, jo ja tada nav- noraushu olas.

Darbs tiesham 12h dienaa, jo 4 dienas nedelja, tas tapat kopigi veido. Nesliktu summu.

Un tos dakuja piedavajumus netaisos tachu likt publiski.

Es domaju ka Ja tev buus 350ls, ar to saakumam pietiks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es pēc jāņiem vēlos braukt, bet cik sanāks ceļam? + cik man naudiņai jāņem līdzi uz UK +/-?

tak jau teicu, ka sotaks būs par busiņu!

līdzi - 180 gbp par māju (pirmās divas nedēļas + depozīts) un paikai vidēji 80 gbp. bet tas ir provizorisks cipars.

p.s. divīt, polšs no tevis par asistēšanu :D

edit: spilgts piemērs es - man solija DHL, kaudzi stundu, stundas likme (sākumā vidēji) 8 gbp, a beigās, kad kāpu busiņā, tad man pateica, ka būs cita pilsēta, cita firma. tā nu visu ceļu braucu šurpum un lauzu galvu, kas par nahuj mani te īsti sagaida/īs.

Edited by Teletuubijs
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nav izdevīgāk ar ļoteni lidot, nevis busiņu?

Es gan nevaru runāt šeit, jo pēdējās divas reizes par velti, šurpu turpu tiku, nemaz nemaksājot, ak gan, par prāmi braucot ar mašīnu, samaksāju, bet tās tur kapeikas.. Un otro reizi atbraucu ar tukšām gabatām, tagad atkal esmu sastūmis kabatas un piektdienas/sestdienas tiek pavadītas veikalos..

Teletūbij, kā tu vari 80gbp iztērēt ēdienā nedēļā? Kāpēc man sanāk 30? Pat nepērkot nekādu huiņu, lawl.

BTW par paiku runājot, tesco sāk sūkāt vai kas notiek, cenas veikalā palikušas par 10-20% lielākas vai es gļuķiju? Bet parasti iepērkos 'ALDI', šo to ieķeru arī citos, salasās tā paika pa visurieni, latviešu arī tiek dažkārt iedzerts, bet vairāk pēc ūdens tas garšo..

+ Par tavu ēdītu, jābrauc caur normālu krānu, kas tiešām varētu garantēt šādu darbavietu.

dyvīt, kur tu rauj šīs vakances? Mums te cilvēki stāv garās rindās 'aģentūrās' un strādā cauru nedēļu pa 8h dienā un saņem savu 200, vai ja esi jau 3 mēneši nostrādājis, vai cik tur vajag, 250.. bet nu tas nav tas!

Nav kādas idejas par kādu biznesu?

p.s. tev vienmēr ir atvērtas vakances vai šis ir īpašs gadījums?

p.s.s. aizmirsu pieminēt, ka teletūbijam ir paveicies ar šādu vakanci, šādi tādi latvieši, šeit, 'anglijā' melnu muti strādā, lai nopelnītu ēdienam un naudiņu, lai samaksātu par māju, i to, šad tad nepietiek.

pats atrodos Sheffield'ā /south yorkshire

opā, nemaz tik tālu tā "newark" pilsētiņa neatrodas.. :)

dyvi, kur pats atrodies?

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

cik es skatos lielaka dala strada pa kkadaam noliktavaam. Bet nu vismaz ir darbs un var kko nopelniit. Es tgd Cheltenham esmu rauju celtniecibaa, un par laimi viss atmaksaats gan dzivoshana biletes uz majam un transports uz darbu. Pikjo pa padariito, tikai atliek pa veikaliem mochiit. :D

Link to comment
Share on other sites

Nav izdevīgāk ar ļoteni lidot, nevis busiņu?

Ērtāk un ātrāk 100% būs, bet ja Tu uzzini ka jālido pēdējā brīdī, tad atkarīgs no tā vai var biļetes dabūt.

Kad es šurp braucu, biļetes uz noteikto dienu jau vairs nebija vai arī bij pāri tiem 100ls..

Varbūt es nemācēju pareizi atrast or smth, bet nu jā.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

novijas, es braucu caur divīti uz šejieni, tāpēc esmu lietas kursā.

par izdzīvošanu, es tos 80 gbp biju domājis startam, tas ir, lai līdz pirmai algai izvilktu. bet nedēļā vidēji jā, 40 gbp aiziet paikā, tas ir, es arī alu lietoju uzturā. Par tesco nezinu, iepērkos ASDA`ā.

Par busiņu, es arī gribēju maukt ar lidmašīnu, bet man uzstāja, ka jābrauc ar busiņu, jo redz, pievedīšot līdz pašām durvīm. nu tā neko, nācās vien piekrist.

Nikns, ja tu hujārī celtniecībā, tad tev ir paveicies, manā krajā par tādu lietu var nemaz nesapņot, bet nu, arī tanī noliktavā var pa nedēļu saraut visus 450 gbp (uz rokas), protams, nestrādāju nakts maiņās. Naktinieki mums te vidēji pa nedēļu pelna 400 gbp, tas ir, kāds norauj 300, kāds visus 550 gbp.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nē nu var jau lidot, bet nu businsh tieshi taa - pieved pie durvim, bet uzstat neviens neuzstaj. Par tevi vecit nezinu, kas kapec tev liekas ka aizveda citur. Ja iet caur ofisu, vienmer saruna kura vieta buusi, jo savadak neviens negaida. Vakances ir patstavigas, vienigi mainas lokaacijas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Loģiski, ka maucu uz ofisu, ja nemaldos, tas uz Merķeļa ielas bij (tur pat pie cirka), solija DHL un citus labumus, beigās - še ierij Tesco un citus sūdus :> tāpēc es, savā ziņā, neiesaku citiem šo putnu fabriku, tas ir, mēsesamoficiālidarbākārtotāji ofisam.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu gan esi lashara. Ja kaads tiek nevis uz dhl bet gan tesco ir faking jaapriecajas, tapec, ka tu tak brauc naudu pelnit nevis uz kuurortu, lidz ar to tesco tev ir labakais variants, jo nekur no musu piedavatajiem darbiem nav tik liels atalgojums kaa tesco.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tu gan esi lashara. Ja kaads tiek nevis uz dhl bet gan tesco ir faking jaapriecajas, tapec, ka tu tak brauc naudu pelnit nevis uz kuurortu, lidz ar to tesco tev ir labakais variants, jo nekur no musu piedavatajiem darbiem nav tik liels atalgojums kaa tesco.

bļe, ja man toreiz nestāstītu ko citu, tas ir, kādi ir darba apstākļi, kāda tūr ir alga un visi pārējie sociālie sūdi, kas tiek nodrošināti, tad es te, nahuj (okey, bez šitā varēja iztikt, bet nu) nedirstu te savu sūdu, lai citi čipa nebrauktu caur tevīm.

Un ar tiem Tesco ir kā ir, katrā tanī Tesco noliktavā ir cita apakšgrupa, kura rekrūtē šos strādniekus, līdz ar ko katrā Tesco noliktavā tiek maksāts atsevišķi pa stundām, citur tie ir 6.08 un visu dienu velcies kā gliemezis, citur skrien, lai dabūtu 100% un 7 poundus par stundu, citur skrien uz 110%, lai pa stundu sarautu 9.50 gbp.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu jej bogu, Tesco tiešām ir labāks variants par DHL. Es te jau pus gadu maucu un pelnu videji virs 400 uz rokas, protams, ir ari jastrada, bet ja gribi visu dienu vilkties ej mazgā būrus 12h diena par 6 poundi! Labāk 10,5gbp/h un strada, neka 6 un truli nosit laiku!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu jej bogu, Tesco tiešām ir labāks variants par DHL. Es te jau pus gadu maucu un pelnu videji virs 400 uz rokas, protams, ir ari jastrada, bet ja gribi visu dienu vilkties ej mazgā būrus 12h diena par 6 poundi! Labāk 10,5gbp/h un strada, neka 6 un truli nosit laiku!

Protams, ja rukā nakts maiņās, tad ir zaibis, bet ja pa leitu skraidi kā lohs, nu tad ir kā ir. Joprojām Harlowā?

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu nez nekada paradiize Jums tur neizklausas :) 1.5k pa menesi -dzivoshana ipashi daudz jau tas nav bet galigi slikti arii naav :) Jo pienjemu ka savus 800poundus var iebaazt zekjee ko pec tam uz LV atvest :) 6meneshos it kā 4k atvest reali 3k latus :) par kuriem pec tam 6menshus var normali pratigi padzivot ir OK, bet nu lai brauktu uz arzemem rukaat domaju ka mazak pa 2k nav veerts, diviits gan jau mums pelna 2k :) Vinsh ka nekaa izskataas ka ir augstak stavoshs nevis parasts melnstradnieks :)

Es reali savaa darbaa videji 400-500Ls uz rokas dabuunu.. agraak gan bija tikai 4-5brivdienas pa menesi,tagad brivdienu skaits man ir 12-13 brivdienas un alga nemainaas..Protams ir meneshi kaa decembris un augusts/septembris kur var reali 700-1k nopelniit,un man pat nav iisti jaiespringst pietam sieva pelna vairak pa mani :) Taa kaa man arzemes,shada doma atkriit :)

Edited by GooD`MeN
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...