Jump to content
GIGN Forum

Londona


Guest Teletuubijs
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Kr4. ir velme aizšaut sestdien uz Londonu, pačilot, papētīt visādas foršas lietas, bet, ir viens liels bet, ko pie velna tūr vel var apskatīt bez Lielā Bena, panorāmas rata?? Pa ausu galam dzirdēju, ka tūr esot kkāds vaska figūru muzejs, akvārijs. Prosta aizmaukt uz to pilsētu un slīdēt pa ielām meklējot sazin ko - nav velmes, tāpēc gribētos papētīt kkādus apskates objektus, lai diena būtu izdevusies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es jau arī caur googli skatijos visādu sūdu par Londonu, bet, par nelaimi man, man daudzas vietas neko neizska, līdz ar ko nezinu - vai man tā vieta patiktu vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Vaska muzejs ir samērā dārgs, toties patiešām iespaidīgs. Akvārijs ir interesants, bet nekā interaktīva tur nav.

Iesaku aiziet uz zinātnes muzeju, tas ir bezmaksas un bezgala liels.

Uz londonas robežas atrodas visai iespaidīgs atrakciju parks - thorpe park. Vienīgā problēma ir tāda, ka dienas laikā bez tām VIP biļetēm visas atrakcijas fiziski nav iespējams iziet :(

Link to comment
Share on other sites

Vaska muzejs ir samērā dārgs, toties patiešām iespaidīgs. Akvārijs ir interesants, bet nekā interaktīva tur nav.

Iesaku aiziet uz zinātnes muzeju, tas ir bezmaksas un bezgala liels.

Uz londonas robežas atrodas visai iespaidīgs atrakciju parks - thorpe park. Vienīgā problēma ir tāda, ka dienas laikā bez tām VIP biļetēm visas atrakcijas fiziski nav iespējams iziet :(

Kas tur tajā zinātnes muzejā tāds interesants ir? :D Moš jāaizlaiž. Negribas naudu tērēt tam vaska muzejam un atrakciju parks arī nesaista. :)

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...