Jump to content
GIGN Forum

Daži Jaut.


renards
 Share

Recommended Posts

Tātad, pa ilgiem laikiem esmu iegriezies.

Atsāku taisīt kartes un radās daži jautājumi uz kuriem jūs ceru, ka varētu atbildēt.

Tātad:

1)Kā taisīt batut. Daudz redzēti JailBreak kartēs. Iespējams, ka varat iedot kādu linku, ja nevar tik vienkārši izskaidrot?

2)Ir arī iespēja uztaisīt ko nenobugojamu. Zinu, ka uzliekot milzīgu dmg skaitli bieži vien palyeris, kurš buggo burtiksi aizlido (beigts) un aparāts turpina darboties, bet vai ir iespēja to izdarīt kādā saudzīgā veidā.

3) Atceros, ka šis jau tika izskatīt, taču nu jau dzēsti un nespēju to vairs atrast. Kā jātaisa tas, lai ar /open komandu varētu atvērt jail durvis.

4) Kā uztaisīt ledu? Nu cilvēks skrien, apstājās un kādu brīdi turpina ''slīdēt'' (kustēties) uz priekšu.

Visnoteikti kartes taisīšanas procesā radīsies vēl jautājumi, kurus likšu šeit klāt, jaunos topikos. Pat, ja jau atbildējāt uz šiem jaut., tad iegriezieties šeit vēl, ja nu, rodās vēl kāds jaut..!

Ar cieņu renards.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu vari pastātīt kā precīzi to batutu? Man tur galīgi nesanāk.. Man viņš vienk. lido, uzmet, nokrīt, atkal jāllec.... citreiz vispar visulaiku padrusciņai met un tā taka lido, nu apm. taka peldētu pa ūdeni... Varbūt vari pastāstīt precīzāk vai .rmf iedot kur uz ātro esi kko uztaisījis?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...