Jump to content
GIGN Forum

Css Rageball


Nēģers
 Share

Recommended Posts

nu vispār jau es ar gribētu, bet kāmēr nav nolikts datums un laiks nevaru neko teikt, zinu ka pretīgi - bet tā ir.

Paredzu datumus 5-6 maijs vai 12-13, protams ja griibeetaju bus pietiekami daudz var izskatīt arī citus datumus

Edited by Nēģers
Link to comment
Share on other sites

Es tur labāk nerādīšos, no Igora bail. :D

Ja nu paintbols padodas tik labi, ka css tad man visp. būtu beigas. :D

Igors varēs izlamāties, to gan dzīvē gribētu dzirdēt :D

Igors, nav lohs... , nesmērēs viņš rokas tādu cilvēku dēļ, kā tu!!! Don't spread the HATE! (nothing personal)

Link to comment
Share on other sites

Es pat nezinu tas ir smieklīgi vai bēdīgi, ka katrs otrais te no Igora baidās, laikam jau bēdīgi.

Pagaidām maija sākums ir brīvs! vispār šito pasākumu varētu apvienot ar admini tusu, ķipa aizbraucam sametamies un nakamaja dienā lai maskas svīst ciet :D

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Obligāti jābūt no source, lai piedalītos? Iepriekšējā gign šaušanā un tusā bija tīri okej. Varbūt varētu pievienoties. Igors ir lādzīgs vecis, kas te par muļķībām jārunā par cilvēku, kuru nemaz satikuši neesat?

Link to comment
Share on other sites

Obligāti jābūt no source, lai piedalītos? Iepriekšējā gign šaušanā un tusā bija tīri okej. Varbūt varētu pievienoties. Igors ir lādzīgs vecis, kas te par muļķībām jārunā par cilvēku, kuru nemaz satikuši neesat?

tā bija sākotnējā doma, bet .ja ir liela vēlēšanās tad jau visu var sarunāt :)

Link to comment
Share on other sites

Pretty much visas maija sest/svēt dienas der, busās arī ir pabūts - foršs laukums, labs ekipējums, tas ir visai labs variants. Ja doma ir uz maiju to visu pasākumu rīkot, tad count me in. Ja uz aprīļa vīkendiem, tad gan būtu jāzin uz kuriem datumiem jārēķinās. Ja 2diennieks, tad noteikti laicīgi jāzin datums, ja vienas dienas šaušanas pasākums, tad der principā jebkura diena.

Link to comment
Share on other sites

personigi prieksh manis aprillis ir aiznemts jo tikai 15 atgrieshos lv. Par maiju runaajot ja laiciigi tiek mineets datums tad viss ok. Un ja runaa par dienam cik ilgi, cik saprotu visiem jaavienojas mybe visiem nav 2 brivas dienas pieejamas.

Un vispaar domaju ka seit saakuma doma bija css playeriem bet taaka aktivitaate nav no taam lielaakajaam tad vareetu iesaistiit visus shaut gribeetaajus.

Link to comment
Share on other sites

Pietiks ar offtopic, turpmāk vēlos redzēt postus saistībā ar tēmu! Un gribētu zināt cik liela iespēja ka tu Falsed,drake,cheeky monkey vai kaa tevi sauc piedalīsies vispār... precīzāk ,vai mamma iedos naudu!

Edited by Nēģers
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...