Jump to content
GIGN Forum

Alkohols!


Semorka
 Share

Recommended Posts

Good men zaļais nepatīk?

1. Kurijot kompanija varēsi ierēkt!

2. Kurijot viens varēsi aizdomāties tik tālu cik skiadrā nekad neaizdomātos! (vienīgi ar atcerēšanos tā hujovāk būs)

3. Nākošajā dienā nebūs poxas!

4. Nav kaitīgāks par alkoholu!

5. Ēdiens, sex, miegs būs 2reiz labāks nekā skaidrā!

Ohhh izklausaaas labi...Bet ir 1ns bet...Ja es saakshu pipaat to aromatisko teejas maisijumu,tas jau tas pats vien ir tikai laikam tas ir kas cits tjipa spais :) hvz japrasa nightmare, atkariba nevar rasties?Tjipa kaa koksu shnaucot vai venaa heroinu laizhot tak rodas atkariiba un kljusti par narkomaanu :) Par alkoholilkji nav tik traki buut :) nav jadzer snjabis vai kas tur veel gradiiigs...Pietiek ar paaris litriem alu dienaa :) Normala alus nevis ciskaas :DD

Tas vel tikai trūka, ka Gūdmens apkurijies te dzīs savu sūdu :D

To Jūs tikai gribētu :DD

P.s. Te jau aizgaja par mašīnu rezerves dalām saruna..Nu kruti :DDD

P.p.s. 3šā diena bez alko :) es ar sevi lepojos :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk topiks jau aizvaņijis līdz auto. :D

Nu nez, es ar pilnu bāku (80L dīzeli) iztieku 3-4 nedēļas un mašīna uz remontu iet max 2x gadā, viena no tām ir pirms skates, lai viss čotka. .95 g. Audi A6 c4. 2,5tDI

Nightmare tu neesi tas čalis no TVNET auto sadaļas kas pielūdz Audi c4 2.5 dīzeli un saka, ka viņš BMW M5 kā skābeni izceltu? Viņa niks laikam ir Tandems :shhh:

Link to comment
Share on other sites

Goodmen, nu ar tavu domāšanu, ja tev radās atkarība no mutē pūšamā, gribējās ik pa brīdim iepūst, tad tev no tā legālā ķīmsikā sūda arī varētu būt atkarība, ja tev patiktos effekts, es nezinu, man jau patika 3 stundas fantazēt pa pusei offlainā, bet nu man nepatīk tas, kas tur varētu būt iekšā, tapēc labāk jau tīru zaļo.

Lavrx, nē, es tas noteikti neesmu, manam ir ierobežotājs un ekonomiski noregulēts, ātrāk par 160-180km/h nemaz neiet :D

GooD MaN, iz pieredzes, var arī sanākt tādi sūdi, ka tu gan dzersi šmigu, gan lietosi alko!!!

enfuego, tu vienmēr appisies raksti vai man tikai tā izskatās? :D

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc būtības jau galvenais ir uzstādīt sev mērķi, mērķi, kuru Tu vari realizēt, nevis tikai jēli ieņemtu fantāziju.

Viss šis pasākums, ir balstīts uz jēli pieņemtiem stereotipiem, kas ir pareizi un kas nav. -

Pārsvarā visi, kuri nelieto alkoholu un narkotikas, uzskata, ka viņi dara pareizi, un pārējie dara nepareizi. Dzīvo savu dzīvi kā Tu gribi, nevis kā citi to vēlas, nevienam neinteresē Tava dzīve, tikai viņu viedokļu pareizība.

Ja pārējo viedoklis nesaskan ar Tavējo, "fuck it", dzīvo un necīnies ar viņiem, jo tā būs vieglāk. Tikai neliec viņiem sevi aprobežot ar to, ka viņu viedoklis ir pareizs.

Dari to, kas Tev patīk. Ja arī sabiedrībai tas liekas nepieņemami, tie ir tikai kustoņi, dzīvo šo laiku kā Tev patīk.

Pārsvarā visi cilvēki strādā, neziedojot veslelību, tad par naudu pērk savu veselību. Dzīvo nākotnē, aizdomājoties par pagātni, bet nedzīvo tagadnē.

Ja gribi kaut ko pārvarēt, tad neprasi cilvēkiem žēlumu, saņem sevi rokās. Neviens Tev nedos tādu padomu, kas noturēs Tavu gribasspēku.

Nevienam neinteresē Tava dzīve, meitas, ģimenes dzīve. Ja gribi mainīt, tad maini, nevis raksti forumā. Tas jau liecina, ka esi kārtējais manipulējāmais fabrikāts.

Edited by Reverend.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Es gan esmu iejūtīgs, pret citu problēmām, un ja zinu padomu vai redzu situāciju kurā es varu atļauties palīdzēt, es palīdzu. Tākā principā, tu tikai izsteici savu ES, ka tu esi taisns, pārliecināts, un zini ko gribi un, ko dari, tas arī viss. Ir jau protams psihologi, psihoterapeiti, pie kuriem es varēšu paraudāt. Forumā var rakstīt, un dalīties pieredzē, tad es attiecīgi, izvērtēju un salīdzinu, kā būtu pareizi rīkoties, tas protams neattiecas tikai uz šo forumu, piemēram mammām un tētiem!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Reverend Tu neesi tas unT, kas agrak tf2 speleja? :D

Es vēl joprojām spēlēju, lai būtu precīzi, tad man niks tāds nebija.

Semorka, ar tādu attieksmi kā Tev, es drīz lasīšu par Tavu pašnāvību spokos. Ja pats sev nespēj palīdzēt, tad arī psihologi nespēs. Ja pats nespēj savu dzīvi sakārtot, ceri, ka citi to sakārotos ?

It kā pieaudzis cilvēks, bet tik mazs bērns....

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt es neko neceru ka citi sakārtos, principā man neviens neko nav palīdzējis. Es pats šinī sūdu bedrē esmu kūlies, bet padoms pieredzējuša cilvēka, jebkuram tiko ģimenes uzsācējam būs nepieciešam, tas ir tikai dabīgi un loģiski, bišk paraudāt takš var :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Sakārto savu fucking bardaku galvā, un neraksti šeit. Tu šeit raksti daudzreiz lielāku murgu, nekā es pārdzēries. Šis nebūs forums, kur saņemsi pozitīvas atsauksmes, tikai un vienīgi negatīvas. Nopietni, neraksti šeit vairāk, iedzīs Tevi depresijā vairāk, nekā Tu esi.

Link to comment
Share on other sites

Es vēl joprojām spēlēju, lai būtu precīzi, tad man niks tāds nebija.

Atceros kaa kad saaku speeleet tf2 asisteeju tev ar medikji, un tu ar emo menu visus caroji dibenaa. Esmu zem graadiem un man tas patiiik

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tā skatās, queer, pēc tava viedokļa tad jau tu arī vēl esi bērns, ka salīdzini naudas pelnīšanu ar bērnu :) Bet pēc bildes jau izskaties arī tāds :) Lab apnicis te pļāpāt, jāskatās šausmene! Vēlu veiksmi.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Ja tā skatās, queer, pēc tava viedokļa tad jau tu arī vēl esi bērns, ka salīdzini naudas pelnīšanu ar bērnu :) Bet pēc bildes jau izskaties arī tāds :) Lab apnicis te pļāpāt, jāskatās šausmene! Vēlu veiksmi.

Es tikai tuksi dirshu, nejau par untu, bet vispaar

Link to comment
Share on other sites

Semorka, lasot visu tavu bull shit ko jau esi šeit sarakstījis, smiekli nāk. Godīgi beidz rakstīt šeit. Tu tik tiešām nesaņemsi šeit pozitīvas atsauksmes. Pat grūti aprakstīt cik tu esi apriebies ar savu sirds izkratīšanu gaming forumā!!!!! BĀĀĀĀĀC.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Redz tev murgs, jo tu vēl esi bērns, nevis es, un tu nesaproti, lietas kas ir saistītas ar ģimenes dzīvi!

Labi, es būšu bērns, tēti ? Tu esi galīgi sagājis sviestā, spriežot pēc tavas domāšanas, tev meitas jau sen vajadzēja atņemt. Kur nu vēl tādai radībai kā Tu, uzņemties atbildību par citu cilvēku audzināšanu. Ir tāda lieta kā atbildības sajūta, nevis - ai, po*, es zem narkotikām, sīkais būs prikols. Nosākuma domāju, ka esi +/- standarta cilvēks, kuram ir īslaicīgas problēmas. Izrādās, ka Tu esi mentāli atpalicis idiots.

Peace out.

Edited by Reverend.
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...