Jump to content
GIGN Forum

Good Men Vs Spidermen


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Virsraxtā viss pateikts...Kā man viņus uzveikt... Man respektīvi vakaros tumsā aiz balkona lodžijas pilns ar lielajiem resnajiem zirnekļiem, pīpāt toch nevaru iet ,jo atverot logu sanāks vēl iekšā tā jau viņi maitas salien uz balkona tad ar tupeli vai kobras flakoniņu iznīcinu,man no tiem sūdiem tāda pretīga sajūta... Mošk ir kaut kads sūds kas viņus nogalinātu uzreiz vai aizbaidītu? Smēre, pūšamais iepakojums? PALDIES jau iepriekš...

TIKAI VASARAA siltajā laikā un tikai vakaros viņi parādās... man ir 1mais stāvs...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Kaut kur lasiju, ka lielos zirnekļus piesaista alkohols, alus, vīns, viss rūgstošs.. Gadijumā neturi pie tā loga baigi daudz pudeles?

viņi vienkārši uz goodmenu nāk! :)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur lasiju, ka lielos zirnekļus piesaista alkohols, alus, vīns, viss rūgstošs.. Gadijumā neturi pie tā loga baigi daudz pudeles?

Nestaasti manas tukshaas alus pudeles tur neprichom :) :) :) Un samuray cmmooon :) Tak jabuut kadam KUKAINJU IZNICINATAJAM... :*( atkal kaadi 6shi tarantulas arpusee tusee :( parasti kaadi ~12 ko vismaz redzu... Gan jau gar sienu vel tikpat :(

Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdēts, ka cilvēks savas dzīves laikā pa nakti, neapzināti apēd pārīti zirnekļu. Šis gadījums varētu būt kandidāts uz kādu rekordu.

p.s. Viss ir vienkārši, tev ir jāiznīcina viņu bāze... Tā pat kā filmās, multenēs utt... Kamēr tu cīnīsies ar uzdevumā sūtītiem iznīcinātājiem, nekas nemainīsies... Tev ir jādod trieciens bāzei, lai viņi sajustu baisu elpu pakausī. Atrodi kur ir viņu midzenis un likvidē to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

+1, tev ir jānopērk tāfele ar marķieriem un jāuzzīmē plāns, kā iznest bāzi. Vēlamz izmantot c4, tā kā cs. Iegādāties noteikti var pie muhameda ali. Tad atrodi labāko ceļu uz mērķi un noalgo algotni, kas piecoveros muguru. Tad dodies misijā. Uztaisi teebagu corpsiem un uzraksti gg wp.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu agrāk bija tās lampas kas pievilina odus utt.. zila-vai violēta lampa kura ar elektribu nostia visas hiuņas..... neatceros nosaukumu, bet iekar tādu balkonā cerams visi absprāgs. Vai arī dabū kaut kādu smaržu kas atbaidītu tos zirneķļus nezinu, izdomā pats, smirdīgas zēķes utt. -[

Link to comment
Share on other sites

Ja nogalināsi galveno zirnekli, tad tu varēsi kļūt par viņu pavēlnieku! Varēsi sūtīt visādās misijās.

Un tie kas saka, ka jāiznīcina bāze - muļķības!!! Nespļauj akā no kuras pats vēlāk dzersi! ~_~

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tavs suns noteikti arī rajona urļikus ir apēdis, sen nekas nav dzirdēts par tavu kraju :)

Fig viņu zin, manējais cilvēkus neaiztiek, bet ir jau sakodis vairākus suņus rajonā, jo redz viņi pieskrien pie manis, lai gan viņa ir man pie siksnas ... 3 reizes policijā biju, dēļ iesnieguma pret mani.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...