Jump to content
GIGN Forum

Darbs Vasarā


Chili
 Share

Recommended Posts

Ļoti gribētu vasarā piepelnīties jaunam velosipēdam. Vēl gads pietrūkst līdz pilngadībai, tāpēc ir grūti atrast vietu kur strādāt. Esmu gugli izšķirstijs, bet neko neatradu.

Varbūt zinat kādas peļņas iespējas nepilngadīgajiem?

Paldies, jau iepriekš!

Edited by Chili
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pahodu tu vienkārši neko nejēdz patstāvīgi izdarīt. Nav jābūt nekādām pazīšanām, lai aizvilktos uz tuvāko Valsts Nodarbinātības aģentūras klientu centru un tur arī uzzinātu par darba iespējām. Tur vienmēr ir bijuši piedāvājumi. Pats gāju vēl lielajā krīzes laikā, kad nevienam dot darbu negribēja, bet arī tad atradās varianti. Tie, kas saka, ka nevar atrast darbu, ir vienkārši blatanti dirsēji, kas nemaz nav mēģinājuši.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 gados par darbu 10 Ls dienā ir pilnībā normāli. Tā ir veiksme atrast vietas, kur nepilngadīgajam bez izglītības maksā vairāk . Nu labi, pastāv iespēja tikt kādā gaterī vai kūdras purvā, bet tur arī ir jārukā attiecīgi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Atradu šo http://www.lm.gov.lv/text/167

Itkā pašvaldības finansēts. 80ls mēnesī man liekas smieklīgi, un vēl nav rakstīts, kā būs jāvergo...

240ls mēnesī manuprāt nepilngadīgai personai ir ok, ja tā nav gluži 12h dienā grāvju rakšana. Ņemot vērā, ka minimālā alga valstī ir 160ls, tad 240ls ir vairāk kā apmierinoši.

Edited by Chili
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

un cik tad butu jamaksa par to gravju rakshanu personai, kas neko vairak nerubii izdariit?

Nu ja tas tavs grāvis tiek raksts ar kadu normalu traktoru un ja vel tas ir savejais traktors tad es domaju par naudu nevajadzetu sudzeties.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pahodu tu vienkārši neko nejēdz patstāvīgi izdarīt. Nav jābūt nekādām pazīšanām, lai aizvilktos uz tuvāko Valsts Nodarbinātības aģentūras klientu centru un tur arī uzzinātu par darba iespējām. Tur vienmēr ir bijuši piedāvājumi. Pats gāju vēl lielajā krīzes laikā, kad nevienam dot darbu negribēja, bet arī tad atradās varianti. Tie, kas saka, ka nevar atrast darbu, ir vienkārši blatanti dirsēji, kas nemaz nav mēģinājuši.

nu nu..

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pahodu tu vienkārši neko nejēdz patstāvīgi izdarīt. Nav jābūt nekādām pazīšanām, lai aizvilktos uz tuvāko Valsts Nodarbinātības aģentūras klientu centru un tur arī uzzinātu par darba iespējām. Tur vienmēr ir bijuši piedāvājumi. Pats gāju vēl lielajā krīzes laikā, kad nevienam dot darbu negribēja, bet arī tad atradās varianti. Tie, kas saka, ka nevar atrast darbu, ir vienkārši blatanti dirsēji, kas nemaz nav mēģinājuši.

cuka ized dirsjjjju :papa:

Edited by Jem
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ok, runāsim jums saprotamā valodā.

Yo pacan blje zajebis ne tu man te dirs blje ne? Afigetj tava agrmentacija dauni ir prosta pizgjets. Tu doma kjipa labaks esi par mani blje ko? Kjipa tavi sudi pec sudiem nesmird a blje? davai viens pret vien mudak plaviniekos! davai pacan, psasuc savus pacanus es savus bblje vareesi miizt asinis. bomaars blje. es visu muzhu stroikaa atrabotal, riktiigs kachoks esmu, a tu mudak pat seeetnieka darbu atrast nevari. LOX AHAHAHAHAHAHAH

Lūdzu nepiedirs topiku ar savu orālo caureju!

Miedzinj? Vari lūdzu sīkāk pastāstīt? Kas un kā? Ir kāds links?

  • Like 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

pēctam to naudu no kūdras purva varēsi maksāt pa ārsta izdevumiem, lai muguru saliek tev atpakaļ.

es strādāju no 14 līdz 17 gadiem pie guļbūvēm, mizoju baļķus. otrajā gadā, kad neslinkoju un biju piešāvies dienā 20ls standarts. nav tas vieglākais darbs, vajag mazliet iemaņas iegūt, bet tas nav absolūts tizlums, kas ir tie kūdras purvi, kur tikai veselību iet sapist.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...